Ubytování
Telefon: 735 285 728 


house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Vranov - Chatová osada Mostárna

Vranov - Chatová osada Mostárna

Štítary 732,
ZNOJMO 671 02 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Základní informace

VYUŽIJTE PĚKNÝCH CHAT S PRAMICÍ ZA PŘÍZNIVOU CENU

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo, Štítary - Vranovská pláž, zde se nachází chatová osada Mostárna. Tato osada nabízí ubytování v devíti typizovaných celodřevěných standardně zařízených chatách a ve třech pokojích v hlavní budově.

Chatová osada se nachází na okraji Národního parku Podyjí. Okolí je bohaté na hrady, zámky a další turisticky zajímavé cíle.

Ubytování

Ubytování v devíti typizovaných celodřevěných standardně zařízených chatách. Chaty jsou s obytným podkrovím. V přízemí je kuchyňský kout s lednicí, dvouplotýnkovým el. vařičem, rychlovarnou konvicí, včetně nádobí, to umožňuje jednoduché vaření. Každá chata je napojena na vodovod s pitnou vodou. V otevřeném prostoru se dále nachází stůl ke stolování a sedací souprava k posezení. V podkroví chaty jsou dva samostatné pokoje se čtyřmi lůžky. Páté popř. šesté lůžko je v přistýlce v přízemí. Součástí každé chaty je koupelna s WC a sprchovým koutem. Chata má krytý balkón, který slouží k posezení i sušení prádla.

Parkování osobního auta je možné přímo u chaty.

Možnost ubytování také v samostatném pokoji v hlavní budově. Tři dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, příslušenstvím (WC, sprcha), lednicí.
Zákaz vaření na pokojích a grilování na terase.

Pro děti

Pískoviště pro děti.

Sportovní využití

K areálu patří víceúčelové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, ruské kuželky a pramice. Nejbližší koupání je 200 m v zátoce od chatové osady. Koupání na hlavní písčité Vranovské pláži je placené, nachází se 8 minut chůze od chat.

Doplňující informace

V areálu je možno využívat ohniště.
V odpoledních a večerních hodinách je v hlavní budově rekreantům k dispozici občerstvení, včetně čepovaného piva a vína. Možnost využívání prostoru ke sledování TV a ke společenským hrám a zábavám.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata chata-balkon chata-balkon chata-pokoj chata-pokoj chata-pokoj chata-pokoj chata-pokoj chata-pokoj Hlaní budova Hlaní budova hriště hriště ohnište ohnište pokoj-hl. budova pokoj-hl. budova pokoj-terasa pokoj-terasa
Typ kempu

Chatová osada

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Vranov - Chatová osada Mostárna a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Vranov - Chatová osada Mostárna. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Vranov - Chatová osada Mostárna.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist