Zásady zpracování osobních údajů
 1. 1. Co zde naleznete a kdo je odpovědný za zpracování vašich osobních údajů?
 2. Zde se dočtete o zpracování vašich osobních údajů v souvislosti s návštěvou webových stránek https://www.dokempu.cz/ nebo http://www.kempy.sk (dále také „Web“), užíváním Aplikace přístupné registrovaným uživatelům Webu na základě registrace uživatelského účtu (dále jen „Aplikace“) a vyplněním poptávkového formuláře na Webu.

  Za zpracování vašich osobních údajů jsme zodpovědní my, Campiri Dokempu s.r.o., IČO 13980068, se sídlem Rozkošného 762/5, Smíchov, 150 00 Praha 5, společnost vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn.: C 57731 (dále také „ Dokempu“), jako správce Vašich osobních údajů.

  Kempy, které přes Web kontaktujete, figurují jako zpracovatelé Vašich osobních údajů. Pokud kempy kontaktujete napřímo, kempy jsou samostatnými správci osobních údajů a my nezodpovídáme za to, jak nakládají s vašimi osobními údaji.

  V tomto dokumentu se konkrétně dozvíte, jaké kategorie osobních údajů o vás zpracováváme, za jakými účely, v jakém rozsahu, co nás k tomu opravňuje, a po jakou dobu budeme vaše osobní údaje uchovávat. Dále se zde dozvíte, komu můžeme zpřístupnit vaše osobní údaje, jaká vám ve vztahu ke zpracování vašich osobních údajů náleží práva a jak je můžete uplatnit.

 1. 2. Jaké osobní údaje o vás můžeme zpracovávat?
 2. Můžeme o vás zpracovávat různé kategorie osobních údajů za různými účely.

  Jde konkrétně o tyto kategorie:

 3. identifikační údaje (např. jméno, příjmení);
 4. kontaktní údaje (např. e-mailová adresa, telefonní číslo);
 5. údaje o poptávce (např. příjezd a odjezd z ubytování, počet ubytovaných osob, typ ubytování a další údaje, které můžete uvést v sekci „poznámka“)
 6. identifikační údaje vašeho zařízení (IP/Mac adresa);
 7. informace o spokojenosti se službami (např. hodnocení služby);
 8. obsah komunikace (např. obsah dotazu, e-mailové komunikace);
 9. údaje o míře a způsobu využívání služeb (např. historie poptávek);
 10. údaje o vašem chování na webu (pomocí cookies či jiných trackerů);
 1. 3. Jak vaše osobní údaje zpracováváme?
 2. Vaše osobní údaje můžeme zpracovávat v různém rozsahu a za různými účely. Níže se dozvíte, o jaké účely jde. Hlavním cílem zpracování vašich údajů je předání poptávky provozovateli konkrétního kempu.

 1. A. Návštěva webu
 2. Při návštěvě naší webové stránky o vás automaticky zpracováváme osobní údaje v rozsahu, za účelem, po dobu a z oprávnění uvedených zde:

  K ČEMU VAŠE ÚDAJE POTŘEBUJEMEJAKÉ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁMECO NÁS KE ZPRACOVÁNÍ OPRAVŇUJEJAK DLOUHO MOHOU BÝT VAŠE ÚDAJE UCHOVÁNY
  Správné fungování Webu Identifikační údaje vašeho zařízení Údaje o vašem chování na webuOprávněný zájem na přizpůsobení Webu vašim potřebám a měření efektivnosti WebuDle typu trackeru
  Zobrazení cílené reklamy na jiných webech a předání reklamním provozovatelůmIdentifikační údaje vašeho zařízení Údaje o vašem chování na webuSouhlas se zpracováním osobních údajůDle typu trackeru, max. do odvolání souhlasu

  Pokud vaše osobní údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, můžete proti zpracování vznést námitku. Pokud bude oprávněná, se zpracováním přestaneme.

  Technické nastavení použití cookies můžete jednoduše změnit přímo na Webu.

 1. B. Poptávka kempu
 2. Na našem Webu zejména můžete vyhledat a vybrat ubytovací zařízení a zaslat nám poptávku dle vašich představ. Vaši poptávku předáme vybranému ubytovacímu zařízení.

  Shrnutí toho, jak nakládáme s osobními údaji:

  K ČEMU VAŠE ÚDAJE POTŘEBUJEMEJAKÉ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁMECO NÁS KE ZPRACOVÁNÍ OPRAVŇUJEJAK DLOUHO MOHOU BÝT VAŠE ÚDAJE UCHOVÁNY
  Ke zpracování poptávkyidentifikační údaje Kontaktní údaje Obsah komunikaceoprávněný zájem na vyřízení Vaší poptávky, splnění smluvních povinností vůči provozovateli daného ubytovacího zařízeníDo 3 let od provedení poptávky.
  K oslovení zákazníka s nabídkami produktů a služeb Dokempu, vč. nabídek na míruIdentifikační údaje Kontaktní údaje Informace o míře a způsobu využívání služebOprávněný zájem spočívající v zasílání obchodních sdělení našim předchozím zákazníkůmDo okamžiku, kdy nám sdělíte, že si nepřejete nabídky dostávat, nejdéle 3 roky, ledaže nám dáte souhlas s dalším zasíláním sdělení
  K oslovení zákazníka s nabídkami produktů a služeb třetích osob, vč. nabídek na míruIdentifikační údaje Kontaktní údaje Informace o míře a způsobu využívání služebSouhlas se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajůDo okamžiku, kdy nám sdělíte, že si nepřejete nabídky dostávat
  K tvorbě analýz o využití služeb Dokempu s cílem zlepšování našich služebIdentifikační údaje Informace o míře a způsobu využívání služebOprávněný zájem na zlepšování služebDo 3 let od provedení poptávky
  K oslovení za účelem zjištění vaší spokojenosti se službamiIdentifikační údaje Kontaktní údaje Informace o spokojenosti se službamiOprávněný zájem na zlepšování služebDo 12 měsíců od provedení poptávky
  K obhajobě našich právních zájmůIdentifikační údajeOprávněný zájem na obhajobě právních zájmůDo 3 let od splnění smlouvy; základní údaje o smluvním vztahu (smluvní strany, předmět závazku apod.) až po dobu 10 let po splnění smlouvy, příp. do skončení soudního řízení.

  Také musíme plnit zákonné povinnosti.

  V případě, že se dostaneme do sporu, máme právo obhajovat své právní zájmy a bránit se. Proti tomuto zpracování máte právo vznést námitku. Se zpracováním ale přestaneme pouze, pokud bude vaše námitka oprávněná.

  Vedle toho zpracováváme vaše osobní údaje proto, abychom vás mohli oslovit s nabídkami našich produktů a služeb na míru vašim potřebám. Pokud tato obchodní sdělení nechcete dostávat, můžete proti zpracování vznést námitku, příp. se rovnou z odběru obchodních sdělení odhlásit v e-mailu.

  Pokud jste s tím dali souhlas, můžeme vám rovněž zasílat nabídky produktů a služeb třetích osob (např. dalších společností ze skupiny Campiri). Souhlas můžete kdykoliv odvolat, mj. také odhlášením se z odběru obchodních sdělení v e-mailu.

 1. C. Odběr newsletteru
 2. Na Webu máte možnost se přihlásit k odběru newsletteru i bez toho, aniž byste museli zadat poptávku. V tomto případě zpracováváme vaše osobní údaje v rozsahu, za účelem, po dobu a z oprávnění (právního titulu) uvedených zde:

  K ČEMU VAŠE ÚDAJE POTŘEBUJEMEJAKÉ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁMECO NÁS KE ZPRACOVÁNÍ OPRAVŇUJEJAK DLOUHO MOHOU BÝT VAŠE ÚDAJE UCHOVÁNY
  K zasílání novinek o Dokempu a nabídek našich produktů a služebKontaktní údaje (e mailová adresa)Souhlas se zasíláním obchodního sdělení a zpracováním osobních údajůDo okamžiku, kdy nám sdělíte, že si newslettery nadále nepřejete dostávat

  Tyto osobní údaje nám poskytujete dobrovolně. Bez jejich poskytnutí vám ale nejsme schopni newslettery zasílat. Pokud už vás přestanou naše newslettery bavit, můžete se jednoduše odhlásit z jejich odběru přímo v e-mailu.

 1. D. Kontaktování dokempu
 2. Pokud chcete s čímkoliv ohledně služby Dokempu pomoci, můžete se na nás obrátit. Takovém případě zpracováváme vaše osobní údaje v rozsahu, za účelem, po dobu a z oprávnění (právního titulu) uvedených zde:

  K ČEMU VAŠE ÚDAJE POTŘEBUJEMEJAKÉ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁMECO NÁS KE ZPRACOVÁNÍ OPRAVŇUJEJAK DLOUHO MOHOU BÝT VAŠE ÚDAJE UCHOVÁNY
  Ke zodpovězení dotazu Identifikační údaje Kontaktní údaje Obsah komunikaceOprávněný zájem na zodpovězení dotazuPo dobu 1 roku od zodpovězení dotazu, popř. po dobu 1 roku od naší poslední komunikace

  Tyto osobní údaje nám poskytujete zcela dobrovolně, ať už v kontaktním formuláři nebo v e-mailu či telefonátu. Bez jejich poskytnutí vám ale nemusíme být schopni na vše odpovědět. Proti zpracování vašich osobních údajů za účelem zodpovězení dotazu můžete vznést námitku. Pokud bude oprávněná, se zpracováním přestaneme.

 1. 4. Komu mohou být vaše údaje zpřístupněny?
 2. Při návštěvě naší webové stránky o vás automaticky zpracováváme osobní údaje v rozsahu, za účelem, po dobu a z oprávnění uvedených zde:

  PŘÍJEMCEDŮVOD ZPŘÍSTUPNĚNÍ
  Provozovatelé kempů a obdobných zařízeníV rámci našich služeb předáváme údaje, které nám poskytnete v poptávkovém formuláři, provozovateli kempu či obdobného ubytovacího zařízení.
  Osoby zajišťující chod webu a software (počítačových systémů) Potřebujeme, aby nám poskytovatel softwarového vybavení, který je v pozici zpracovatele osobních údajů, servisoval naše internetové stránky a chod informačních systémů potřebných v souvislosti s poskytnutím služby.
  Osoby poskytující marketingové a grafické službyS přípravou a realizací marketingových kampaní nám můžou pomáhat marketingové agentury, marketingoví specialisté či grafici.Adresní údaje Kontaktní údaje Informace o smlouvě a jejím plnění Údaje nezbytné pro realizaci platebního styku a zaúčtování plateb
  Osoby poskytující mailingové službyK zasílání obchodních sdělení a newsletterů můžeme využít služby profesionálů. V takovém případě i oni můžou přistupovat k vašim údajům potřebným pro odeslání e mailu.
  Právní a daňoví poradciObčas může vzniknout potřeba, abychom do informací o právních vztazích s vámi nechali nahlédnout právní či daňové poradce. Jde o osoby, které jsou vázány zákonnou povinností mlčenlivosti.
  Externí účetní a další specialistéÚčetní a daňovou agendu můžeme svěřit odborníkům. V takovém případě jim musíme zpřístupnit vaše osobní údaje v rozsahu nezbytném ke splnění smlouvy s vámi a splnění zákonných povinností.
  Státní orgány (zejm. úřady a soudy)Při obhajobě našich právních zájmů se může stát, že budeme muset osobní údaje o smluvních vztahu s námi sdělit i státním orgánům.

  Pokud jsou osoby, kterým zpřístupňujeme vaše osobní údaje, našimi zpracovateli, zajistíme, aby vaše osobní údaje byly dostatečně chráněny.

  Pokud budete chtít vědět, komu, kdy a za jakým účelem byly vaše údaje zpřístupněny, rádi vám vyhovíme.

 1. 5. Akým způsobem vaše osobní údaje chráníme?
 2. Osobní údaje chráníme vhodnými fyzickými, elektronickými a manažerskými postupy tak, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, k jejich neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití.

  Veškeré subjekty, kterým mohou být osobní údaje zpřístupněny, respektují vaše práva na ochranu soukromí a postupují dle platných právních předpisů.

 1. 6. Jaká jsou vaše práva a jak je uplatnit?
 2. Zde se dozvíte, jaká vám ve vztahu ke zpracování vašich osobních údajů náleží práva. Tato práva můžete uplatnit u Dokempu jakýmkoliv způsobem, jaký vám bude vyhovovat. Vždy ale musí být možné ověřit, že žádost skutečně podáváte vy.

  Pokud chcete odpověď dostat co nejrychleji, zašlete prosím svou žádost na e-mail legal@dokempu.cz.

 1. A. Právo na odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
 2. Pokud jsou vaše osobní údaje zpracovávány na základě vašeho souhlasu, můžete jej kdykoliv odvolat, jednoduše třeba e-mailem zaslaným na legal@dokempu.cz.

  Souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete jednoduše vyjádřit tím, že se odhlásíte z odběru obchodních sdělení v těle e-mailu.

 1. B. Právo na přístup
 2. Máte právo na přístup k osobním údajům, které jsou o vás zpracovávány. Současně máte právo na informace o tom, jaké osobní údaje jsou o vás zpracovávány, po jakou dobu, jaké jsou účely jejich zpracování, komu jsou zpřístupňovány a jestli jsou používány k automatizovanému rozhodování (případně jak toto automatizované rozhodování funguje).

  Kopie vašich osobních údajů vám bude poskytnuta bezplatně. Pouze v případě, že by se jednalo o více kopií, si po vás můžeme dovolit požadovat nezbytnou úhradu za jejich poskytnutí.

 1. C. Právo na opravu
 2. Pokud zjistíte, že jsou o vás zpracovávány neúplné nebo nesprávné osobní údaje, máte právo na to, aby došlo k jejich opravě, nebo, pokud to vyžaduje účel zpracování těchto osobních údajů, k jejich doplnění.

 1. D. Právo na výmaz
 2. Máte právo také na výmaz vašich osobních údajů, které jsou o vás zpracovávány. Abyste mohli vymazání požadovat, musí být dán jeden z následujících důvodů:

 3. vaše osobní údaje již nejsou potřebné pro účel, pro který byly shromažďovány nebo zpracovávány;
 4. vaše osobní údaje jsou zpracovávány protiprávně;
 5. odvolali jste souhlas, na jehož základě bylo zpracování vašich osobních údajů prováděno, a neexistuje žádné jiné oprávnění (právní titul) tyto osobní údaje dále zpracovávat;
 6. vznesete námitku proti zpracování vašich osobních údajů, které jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu Dokempu, a nebudeme schopni prokázat, že náš oprávněný zájem převažuje vaše právo na výmaz;
 7. existuje nějaký zákonný důvod, který vyžaduje výmaz těchto osobních údajů;
 8. jsou zpracovávány osobní údaje dítěte, aniž by byl dán rodičovský souhlas k takovému zpracování.
 9. Může dojít také k situaci, kdy vaše osobní údaje nemohou být vymazány na základě vašeho odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů nebo na základě vaší žádosti o výmaz osobních údajů. Jde zejména o případ, kdy zpracování vašich osobních údajů vyžaduje zákon. Když taková situace nastane, budete informováni o důvodu, na základě kterého nemůžou být vaše osobní údaje vymazány.

 1. E. Právo na přenositelnost
 2. Dále máte právo na přenositelnost. Pokud jste Dokempu poskytli vaše osobní údaje na základě souhlasu nebo nezbytnosti pro uzavření a splnění smlouvy, a jsou zpracovávány automatizovaně, můžete požádat o poskytnutí osobních údajů, které splňují tyto podmínky. Ty vám budou poskytnuty v běžně používaném, strukturovaném a strojově čitelném formátu. Pokud to bude technicky proveditelné, budou údaje na základě vaší žádosti předány jinému správci dle vašeho určení.

 1. F. Právo na omezení zpracování
 2. Pokud budete mít pocit, že vaše osobní údaje jsou chybné, máte právo požadovat, aby došlo k omezení zpracování vašich osobních údajů na dobu nezbytně nutnou k ověření jejich přesnosti a k případné opravě.

  Toto právo máte také v těchto případech:

 3. zpracování vašich osobních údajů je protiprávní, ale nepřejete si, aby vaše osobní údaje byly vymazány;
 4. vaše osobní údaje již nejsou potřebné za účelem, za kterým byly zpracovávány, ale vy trváte na jejich zpracování (zejm. uchování) pro určení, výkon nebo obhajobu vašich právních nároků;
 5. vznesl/vznesla jste námitku proti zpracování vašich osobních údajů na základě oprávněného zájmu, přičemž omezení zpracování v tomto případě bude platné po dobu nezbytnou k určení toho, zda oprávněný zájem Dokempu převyšuje nad vaším právem na to, aby vaše osobní údaje nebyly nadále zpracovávány.
  1. G. Právo na námitku proti zpracování vašich osobních údajů na základě oprávněného zájmu
  2. Pokud jsou vaše osobní údaje zpracovávány na základě oprávněného zájmu, máte právo podat proti tomuto zpracování námitku. Na jejím základě se posoudí, zda je skutečně v oprávněném zájmu Dokempu vaše osobní údaje pro daný účel zpracovávat nebo zda převažuje vaše právo na to, aby vaše osobní údaje nebyly nadále zpracovávány. Pokud je vaše námitka oprávněná, se zpracováním vašich údajů za daným účelem správce přestane.

  1. H. Právo na námitku proti zpracování vašich osobních údajů za účelem přímého marketingu
  2. Máte právo vznést námitku proti tomu, abychom vaše osobní údaje zpracovávali za účelem přímého marketingu (např. za účelem zasílání obchodních sdělení). V takovém případě bez dalšího přestaneme vaše osobní údaje za tímto účelem zpracovávat.

   Z odběru obchodních sdělení se můžete také jednoduše přihlásit přímo kliknutím na odkaz v obchodním sdělení.

  1. I. Právo na stížnost
  2. Myslíte si, že výše uvedená práva jsou z vašeho pohledu nedostatečná? Nebo že jakýmkoliv způsobem porušujeme vaše práva? Můžete podat stížnost u dozorového úřadu.

   Stížnost můžete podat prostřednictvím kontaktu na Úřad pro ochranu osobních údajů dostupného na stránce https://www.uoou.cz/.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů berete na vědomí, že společnost Campiri Dokempu s.r.o., IČO 13980068, se sídlem Rozkošného 762/5, Smíchov, 150 00 Praha 5, sp. zn: C 57731 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „My“ nebo „Správce“), bude zpracovávat Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

 1. Kdo může tento souhlas platně udělit?
 2. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely nám můžete udělit, pokud jste starší 18 let, nebo Váš zákonný zástupce (rodič) souhlasí s tím, abyste nám souhlas udělila(a).

 1. 3. Jak vaše osobní údaje zpracováváme?
 2. Vaše osobní údaje můžeme zpracovávat v různém rozsahu a za různými účely. Níže se dozvíte, o jaké účely jde. Hlavním cílem zpracování vašich údajů je předání poptávky provozovateli konkrétního kempu.

 1. V jakém rozsahu budou osobní údaje zpracovávány?
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v rozsahu, v jakém nám byly poskytnuty v souvislosti s přihlášením se k odběru newsletterů, a to zejména v rozsahu: emailová adresa a IP adresa.

 1. K jakému účelu budou mé osobní údaje zpracovávány?
 2. Vaše osobní údaje budou zahrnuty do databáze zřízené pro marketingové účely.

  Dáváte nám souhlas se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, které se týkají:

 3. databáze kempů a dalších ubytovacích zařízení,
 4. ostatních našich produktů a služeb,
 5. produktů a služeb společností náležejících do skupiny Campiri (v současné době se jedná zejména o společnosti Campiri s.r.o., Campiri Dokempu s.r.o., Boomcampers s.r.o. a další společnosti, v nichž vlastní obchodní podíl společnost Campiri s.r.o. nebo společnost Nomiverse s.r.o. (dále jen „Skupina Campiri“).
 6. Obchodní sdělení Vám budeme zasílat prostřednictvím elektronické pošty na e-mailovou adresu, kterou jste nám poskytli.

 1. Jaký je právní základ zpracování?
 2. Právním základem zpracování je tento souhlas a v rozsahu osobních údajů nezbytných pro splnění práv a povinností vyplývající z obecně závazných právních předpisů, rovněž tyto předpisy.

 1. Po jakou dobu budou osobní údaje zpracovávány?
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu 3 let od udělení tohoto souhlasu, nebude-li tento souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán.

  Tím však není dotčeno zpracování Vašich osobních údajů v nezbytném rozsahu pro splnění povinností vyplývajících z obecně závazných právních předpisů.

 1. Jak a kdy je možné tento souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat?
 2. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to zejména prostřednictvím odkazu umístěného v každém obchodním sdělení nebo zasláním e-mailu Správci na adresu legal@dokempu.cz.

  Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na základě jiného právního základu, než je Váš souhlas (tj. zejména je-li zpracování nezbytné pro splnění smlouvy, právní povinnosti či z jiných důvodů uvedených v platných právních předpisech).

 1. Kdo bude mít přístup k osobním údajům?
 2. K Vašim osobním údajům budeme mít my, jakožto správce osobních údajů, a případně též třetí osoby – zpracovatelé, kteří poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Těmito osobami mohou být zejména osoby zajišťující rozesílání newsletterů, kteří však budou mít přístup k těmto údajům jen po dobu nezbytně nutnou a v nezbytně nutném rozsahu.

  Osobní údaje dále můžeme sdílet s našimi spřízněnými společnostmi, které náleží do Skupiny Campiri.

 1. Jakým způsobem nás můžete kontaktovat?
 2. Můžete nás kontaktovat zejména na adrese Rozkošného 762/5, Smíchov, 150 00 Praha 5, nebo na emailové adreselegal@dokempu.cz.

 1. Jaká máte v souvislosti s ochranou osobních údajů práva?
 2. Ve vztahu k Vašim osobním údajům máte zejména následující práva:

 3. souhlas kdykoliv odvolat,
 4. požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 5. vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 6. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 7. na přenositelnost údajů,
 8. podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
 1. Kde lze najít další informace?
 2. Bližší údaje o Vašich právech a další informace o zpracování osobních údajů ve společnosti Campiri Dokempu s.r.o., naleznete v Podmínkách pro zpracování osobních údajů, které jsou k dispozici na našich webových stránkách.

 1. C. Právo na opravu
 2. Pokud zjistíte, že jsou o vás zpracovávány neúplné nebo nesprávné osobní údaje, máte právo na to, aby došlo k jejich opravě, nebo, pokud to vyžaduje účel zpracování těchto osobních údajů, k jejich doplnění.