Ubytování
Telefon: +420 515 291 291, +420 724 101 725 


house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Camping Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

Vranovská přehrada - pláž,
ŠUMNÁ 671 02 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Kemp Vranovská pláž se nachází v nádherné lokalitě Jižní Moravy přímo na břehu Vranovské přehrady. Ve volném čase můžete v okolí navštívit spoustu historických měst, památek i přírodních zajímavost í(NP Podyjí, Bítov, Telč, zřícenina hradu Cornštejn, vinné sklepy u Znojma). Na všechny atraktivní místa se pohodlně dostanete po turistických, cykloturistických či vinných stezkách.

Nádhernou dovolenou v našem kempu prožijí jak rodiny s dětmi, tak přátelé různých klubů, spolků, školy sportovní a školy v přírodě, vášniví houbaři, rybáři, myslivci.

Ubytování

Nabízíme několik typů ubytování: luxusní mobilheimy, penzion, apartmánovou chatu a jednoduše zařízené chatky. Dále zde máme k dispozici 60 komfortních míst pro karavany, každé s přípojkou eletriky a vody. Pro vlastní stany hostů máme připraveno rovněž 300 stanových míst s možností el. přípojky. Z nabídky ubytování si vyberou i ti nejnáročnější turisté. Jednotlivé typy se liší podle počtu lůžek, vybavení a celkového komfortu.

Pro děti

Speciálně pro děti v sezóně připravujeme animační programy plné zábavy. Kromě toho je mezi dětmi nejoblíbenější tobogán, lanový park v korunách stromů, waterball, vodní fotbal nebo dětský bungeejumping. Samozřejmostí je plně vybavená krytá dětská herna a velké venkovní dětské hřiště (prolézačky, pískoviště, houpačky a skluzavky).

Sportovní využití

V letních měsících jsou nejoblíbenější vodní radovánky (tobogán, vodní trampolína, windsurfing a další). Adrenalinu si můžete užít v lanovém parku, při paintballu, nebo i Keanově houpačce, která je umístěna našem zdejším skvostu - tzv. Bílém mostu. Z ostatních sportovních aktivit můžete využít vodní fotbal, zorbing, waterbool, koloběžky, horská kola, šlapadla, kajaky, surfy, elektrolodě, paedlboardy, nohejbal, volejbal, tenisový kurt, hřiště pro advanture golf, sqash, individuální i skupinové výlety s instruktorem do okolí na koloběžkách či kolech a mnoho dalšího.

Sociální zařízení

Kromě menších chatek a stanů mají ubytovaní hosté k dispozici vlastní sociální zařízení v apartmánu, popř. pokoji. V areálu je samozřejmě společné nově zrekonstruované sociální zařízení pro ubytované v chatkách, ve stanu nebo karavanu.

Služby

Návštěvníci mají k dispozici půjčovnu lodiček, šlapadel, kánoí, kajaků, horských kol, sportovních potřeb a nově i lodí poháněné elektromotorem. Letní večery si můžete zpříjemnit například sledováním filmu v letním kině, brouzdáním po internetu nebo hraním her ve společenské místnosti.

Majitel zařízení Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Jednatel společnosti

„Vážení návštěvníci,
velice rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho rekreačního areálu. U nás mohou zažít spoustu zábavy a volnočasových aktivit všechny věkové kategorie od dětí počínaje a seniory konče. Umíme nachystat zajímavou firemní akci, netradiční různé oslavy, svatby, ale i nabídnout služby pro školy a to vše pro Vás bez větších starostí, tzv. "na klíč".
Těšíme se na Vás.”

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Chatky Chatky letecky-pohled - Vranovská pláž letecky-pohled - Vranovská pláž
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 16A

Zábava

Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Wellness, Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže, Prodejna outdoor vybavení

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma, Pláž, Tobogán

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Camping Vranovská pláž , který hodnotilo 277 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camping Vranovská pláž. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Camping Vranovská pláž.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist