Ubytování
Telefon: +420 605 842 965, +420 515 294 611 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Camp Bítov - Vranovská přehrada

Camp Bítov - Vranovská přehrada

Bítov 64,
BÍTOV 671 10 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 15.09.

Základní informace

Vážení přátelé!
Chtěli bychom Vás pozvat do Campu Bítov na Vranovské přehradě. Moravský Jadran, tak je nazýván tento kraj, který Vás zve k návštěvě. Je to kraj lesů, vod a strání, kraj slunce a perlivého vína. Kraj, kterým kráčela historie. Camp Bítov se rozkládá na příjemném místě. Obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100m hlubokém údolí.

Zdarma internetové připojení přes WIFI.

Ubytování

V našem kempu se můžete ubytovat ve dvoulůžkových chatkách: tyto chatky jsou bez sociálního zařízení s parkovacím místem přímo u chatky. Jsou vybaveny ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.
Chatky dvoulůžkové s vařičem: Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V sezoně je ubytování od soboty do soboty.
Chatky třílůžkové: chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6 programů). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.
Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní): Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.
Chatky čtyřlůžkové s vařičem: Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů) zdarma. V sezoně je ubytování od soboty do soboty.
4+1 lůžkový bungalov: Bungalovy ( apartmány) jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. S vlastním parkovacím místem . Jsou vybaveny sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprch.kout), ledničkou, kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V bungalovu je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od neděle do neděle.
Ubytování ve vlastních stanech a karavanech: Ubytování ve vlastních stanech a karavanech je možné na slunné travnaté louce s dostatečným množstvím elektrických přípojek. V campu je zbudováno 13 boxů pro obytné vozy a karavany s přípojkou vody, elektřiny a rozvodem TV.

Pro děti

V kempu se nachází dětské hřiště, trampolíny, skluzavky, venkovní stolní tenis, dětský koutek.
Dále nabízíme animační programy, loutkové divadlo pro nejmenší. Vodní park se skluzavkami, dětským brouzdalištěm. V areálu půjčovna sportovních potřeb.

Sportovní využití

V campu se nachází půjčovny sportovních potřeb, ping-pong, beach volejbal. V blizkosti tenis atd. Také rybáři určitě nebudou zklamáni, protože bítovské zátoky se mohou pochlubit unikátními úlovky.

Sociální zařízení

K dispozici jsou tři sociální zařízení s dostatečnou kapacitou pro provoz kempu. Zařízení jsou bezbariérová. Teplá voda (24hodin) je k dispozici buď ve sprchách na žetony (20,-Kč), které zakoupíte v automatu, který je umístěn na každém sociálním zařízení, nebo můžete využít solární sprchy (v hlavním sociálním zařízením u restaurace), které jsou ZDARMA. Zařízení jsou průběžně kontrolovány a uklízeny, aby byla zajištěna čistota a pořádek.

Služby

V kempu máte možnost zapůjčení zdarma - dětské chůvičky, postýlky (včetně ložního prádla), vaničky a nočníků.
Dále je možné zakoupit dětské pleny, pleny do bazénu. Samozřejmostí je přebalovací pult, prostory na praní s umyvadly, pračka a žehlička. K dispozici jsou kuchyňky s vařičem, mikrovlnou troubou a dřezy na mytí nádobí (hrnce a nádobí má každý své vlastní)
výlevka a možnost využití sanit boxu.


Doplňující informace

Kemp nabízí možnost ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol, seniorské setkání. K dispozici je Vám i naše restaurace, ale především velká plocha campu.
V areálu kempu je možnost zdarma se připojit na bezdrátový internet.
Camp Bítov je oplocen a v noci hlídán.
Do areálu campu můžete i se svými čtyřnohými miláčky.

Vybavení

Provozní období

01.05. - 15.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička
Jazyky na recepci: Angličtina, Němčina

bungalovy bungalovy exteriér exteriér interier bungalov interier bungalov recepce camp recepce camp vodní park vodní park zastávka lodní doprava Vranov zastávka lodní doprava Vranov
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 10 A

Zábava

Animační programy

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Trampolíny

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet, Jídelna

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

Certifikace/Asociace


ACSI - počet hvězdiček: 3

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 150

Koupání

Venkovní bazén, Přehrada, Koupání zdarma, Tobogán, Koupaliště

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Camp Bítov - Vranovská přehrada , který hodnotilo 16 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camp Bítov - Vranovská přehrada. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Camp Bítov - Vranovská přehrada.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist