Ubytování
Telefon: 602 184 824 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Pod Pustevnami

Kemp Pod Pustevnami

Prostřední Bečva 291,
PROSTŘEDNÍ BEČVA 756 56 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Klidný kemp v srdci Beskyd. V létě vyhledávané místo nejen rodinných dovolených a výletů, ale také místo přátelských setkání. Pro sezonu 2020 budou k dispozici kompletně zrekonstruované sociální zařízení a kuchyňka. Mimo sezonu se na vás těšíme v chatkách do kterých vám rádi zapůjčíme vyhřívání a nebo v pokojích v hlavní budově. Pro nenáročné ideální místo pro relax, houbaření a nebo na lyže. Také nabízíme možnost konání soukromých oslav, svateb a dalších přátelských setkání. Sál až pro 100 osob. Možnost ubytování ve 2 lůžkových pokojích až 52 osob, nebo chatkách až 57 osob. Těšíme se na vás v Beskydech.

Ubytování

Ubytování je možné v chatkách, pokojích, vlastním stanu nebo karavanu či obytném autě.

K dispozici je 14 chat s terasou 13 je 4 lůžkových a 1 je 5 lůžková. Další dvě malé chatičky jsou 2 lůžkové. Všechny chatky mají k dispozici zcela nové společné sociální zařízení a kuchyňku.
Dále nabízíme pokoje 2 lůžkové v turistické ubytovně. Zde jsou také společné sociálky i kuchyňka.
Kemp nabízí také dostatek místa pro vlastní stany, karavany a obytná auta s elektrickými přípojkami.
Pro děti

Areál je na kraji lesa, mimo veřejné komunikace, což vytváří ideální prostor pro volnou zábavu a hry dětí venku. Součástí areálu je také dětské hřiště. Nejvíce však děti lákají hry v horském potoce, který protéká kempem.

Sportovní využití

Svou polohou je kemp výborným počátečním bodem nejem pro turistiku, ale také pro nespočet cyklo výletů nejen po cyklostezkách. Přímo v kempu je možnost vybrat si ze šioké nabídky sportovního náčiní. Hřiště na tenis, nohojbal, volejbal, strretball a přírodní koupaliště je vzdáleno cca 500 m. V zimě jsou zde ideální podmínky jak pro běžecké, tak pro sjezdové lyžování. Další možnosti širokého sportovního vyžití a koupání je v blézkém okolí.

Sociální zařízení

Je po kompletní rekonstrukci. Je společné v hlavní budově. Součástí je umývárna, sprchy s teplou vodou a převlékárnou a WC.

Služby

Úschovna kol s možností dobití. Zapůjčení kotlíku, grilu a nebo houpací sítě. nákup šípaného dříví v koši přímo na táborák.

Doplňující informace

Mimo sezonu letních prázdnin nabízíme možnost konání soukromých oslav, svateb a dalších přátelských setkání. Sál až pro 100 osob. Možnost ubytování ve 2 lůžkových pokojích až 52 osob, nebo chatkách až 57 osob.

Majitel zařízení Martina Gáliková

Martina Gáliková

provozní

„Kemp pod Pustevnami se nachází v malebné obci Prostřední Bečva, 10 km od Rožnova p.Radhoštěm, přímo na přístupových cestách k jednomu z nejhezčích koutů Beskyd, kterým Pustevny a Radhošť bezesporu jsou.
Přijeďte si vychutnat klid a pohodu.”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: český, slovenský a anglický

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie
Počet karavanových stání: 20

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Stravování

Bufet

Platba

MasterCard  

Visa  

VisaElectron  

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 50

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Pod Pustevnami a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pod Pustevnami. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Pod Pustevnami.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist