Autokemp Sykovec

9.6 / 10 Vynikající
podle 18 recenzí (celkem 681)  

Vlachovice ev.č. 38,
VLACHOVICE 592 31 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 31.10.

Základní informace

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. Příjemné prostředí rodinného kempu nabízí prostory pro postavení stanu nebo karavanu. Areál kempu je z části pod vzrostlými smrky a z části na zelené louce na břehu rybníku Sykovec. Dále je k dispozici ubytování v sedmi chatkách. Našimi spokojenými zákazníky jsou rodiny s dětmi, sportovně založené páry a milovníci krásné přírody a turistiky.

Ubytování

V kempu jsou prostory pro 130 stanů a karavanů. Zákazníkům jsou k dispozici elektrické přípojky, a to jak pro karavany, tak i stany. Celkem je k dispozici 50 zásuvek rozmístěných po kempu. Hosté si mohou vybrat místo pro svůj stan i karavan dle osobních preferencí. Velké oblibě se také těší našich sedm chatek, které jsou rozděleny do různých cenových kategorií.

Pro děti

V areálu kempu se nachází dětské hřiště s houpačkami a pískoviště. Mezi dětmi je velmi oblíbená možnost zapůjčení šlapadel a loďky. Nedaleko kempu je možné navštívit krytý bazén, lanové centrum a minigolf.

Sportovní využití

Návštěvníkům je k dispozici hřiště, na kterém si mohou zahrát například volejbal nebo badminton. V kempu je také půjčovna horských kol, šlapadel a lodí. V nedalekém Novém Městě na Moravě pak mohou hosté navštívit cyklo arénu a vyzkoušet si singletracky.

Stravování

Po celý den je hostům k dispozici občerstvení s teplými pokrmy a domácí pizzou, točeným pivem Rebel a limonádou Kofola Originál, kopečkovou zmrzlinou Carte d´Or a dalšími pochutinami. Možnost posezení na terase v parných dnech také přijde vhod, při špatném počasí je k dispozici zastřešený prostor.

Přímo v kempu je denně k dostání čerstvé pečivo, chleby, rohlíky, pletýnky, sladké pečivo, salámy krájené i v celku, sýry, paštiky, zmrzliny...

Nápoje – alkoholické i bez alkoholu, piva, lihoviny, slazené limonády, minerálky a další.

Sociální zařízení

V kempu jsou dvě budovy s toaletami a umývárna. Naší slabinou jsou sprchy. Ty jsou v kempu pouze 2 dámské a 2 pánské. Během týdne je to pro naše návštěvníky naprosto dostačující, při vyšší obsazenosti kempu během prázdninových víkendů je občas nutné na sprchu chvíli počkat.

Služby

V kempu je zdarma WiFi, signálem je pokryto cca 50 % kempu. V nepříznivém počasí je k dispozici společenská místnost s TV, stolním tenisem a fotbálkem. Cyklisté jistě ocení možnost uschovat si svá kola a milovníky country hudby v hlavní sezóně potěší soboty s živou hudbou.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-31.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Sušička

Jazyky na recepci: cz,sk,en

autokemp-sykovec-1 autokemp-sykovec-1 autokemp-sykovec-4 autokemp-sykovec-4 kemp-sykovec-tri-studne-maringotka-5-01 kemp-sykovec-tri-studne-maringotka-5-01 p1010084 p1010084 p1010099 p1010099 p1010144 p1010144 p7050055 p7050055 p7050060 p7050060 p7060110 p7060110 p7170026 p7170026 sykovec sykovec sykovec1 sykovec1 sykovec2 sykovec2
Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby

Max. příkon: 16A

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Platba

American Express MasterCard Maestro Visa Visa Electron Diners Club JCB Card

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Ocenění

_fac_pricelist_Autokemp Sykovec

Načítám...

Videa od provozovatele kempu

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 7
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autokemp Sykovec
Vlachovice ev.č. 38
592 31 Vlachovice

Poloha: GPS: N49°36'31", E16°2'34"
Web: www.kempsykovec.cz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblast: oblast Vysočina

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Sykovec, který hodnotilo 18 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Sykovec. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Sykovec.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist