Ubytování


 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Pod Císařem - Hodnocení

Kemp Pod Císařem
7.0 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 85)

Ostrov 10,
TISÁ 403 36 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Velmi dobré 7.4/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

70% Hodnocení 2
Celkem hodnocení 85
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Kemp Pod Císařem


Hodnocení návštěvníků

Petr

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 20.8. - 27.8.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Bylo by to pěkný místo, nebýt majitele, který dlabe na údržbu!!!! Chatka na úrovni hrůza, rozšlápnutý koš, vybavení polorozpadlé, možná ani bezdomovcům bych ho nedal. Střecha nemá okap, tudíž při dešti teče voda na terasu a cáka vám na nohy. Zázemí: Shnilé lednice, uvolněné vodovodní baterie, nepřišroubovaný záchod, ve sprchách bahno, poněvadž nejsou schopni zajistit tak jednoduchou věc, jako je gumové "shrnovadlo". Jinak pěkný, punkový místo, s výhledem na skály a úžasnou přírodu. Zaměstnanci až na výjimky docela příjemní, jediný zádrhel bude zřejmě majitel. Na odjezd nám slušně lilo, potřebovali jsme některý věci trochu usušit, vyčistit, no znáte to, když plavete. Zpozdil jsem se s odchodem o 47 minut. Zřejmě majitel, v suchu a teple se na mě při odevzdávání čísla od stanu podíval, pak na hodinky, pravil, že ho ruším v jeho pauze, a že příště mi za takové zpoždění naúčtuje další den (samozřejmě kemp byl téměř prázdný). No, slušnej materiál.

Lenka

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 5.6. - 11.6.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Příjemně velké chatky,se zavedenou elektřinou. Prostředí nádherné. Týden jsme si moc užili.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Ondra

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 19.8. - 21.8.2021

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Kemp se nachází v krásném prostředí, což je bohužel jediná pozitivní věc. Pan recepční jedná s lidmi hodně nevlídně, až arogantně, obsluha hospody, restaurace to opravdu není, mnohem přívětivější, možná jen trochu nezkušená. Poměr ceny a kvality ubyt. zařízení je ubohé, tragické. Naprosto bez problému chápu covidovou situaci a všechny ostatní okolnosti, tohle ale v žádném případě není otázka 2 - 5 let, ani současnou situací. Troufnu si tvrdit, že chatky jsou cca. 40-50 let staré, přesto téměř neudržované, snad vše, kromě matrací a některých postelí je v původním stavu, jedno okno bez rámu a skla, zakryté jen asi potahem z peřiny na připínáčkách, prknama na vnější straně chatky!!?? Jak psali ostatní návštěvníci, sociální zařízení taky nepříliš vyhovující. Pokud se sprchují tři-čtyři lidé ve stejnou dobu, voda téměř neteče, neustále se mění z vařící na studenou, toalety hodně ztísněné, pokud jeden používá pisoár, druhý neprojde. Taky považuji za zvláštní mít jen 4 sprchové kouty s tak velkou kapacitou, navíc jen omezené časové období během dne na použítí sprch v kempu plném horolezců, pěších turistů, cyklistů, malých dětí!!! Když přijde maminka s několika dětma nebo dvě maminky s deseti dětma najednou, což není problém pochopit, tak stojíte i skoro hodinovou frontu.

PMal

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 24.8. - 27.8.2020

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Naprosto uchvatne prostredi a skvely vychozi bod.Bohuzel toto jsou asi jedina pozitiva tohoto kempu, vlastne jeste klid tam byl:-).Prijeli jsme kolem jedenacte a byli jsme bez problemu prijati.Slecna v recepci byla asi nejprijemnejsi z celeho osazenstva kempu. Zato v restauraci to byla tragedie, dlouho jsme cekali nez si nas vubec nekdo vsiml, obsluha pomala a neochotna, o usmevu se ani nedalo mluvit, ale slo o mlade holky, ktere asi nikdo moc nezaskolil - skoda, nastesti jsme nasli dve super restaurace v okoli Turisticka chata v Tise a Hranicni Bouda ve Snezniku - to doporucuju, pak se i kemp da zvladnout. Sprchy byly spinave a smrdely. Na zachodech byl pokazde cisty toaletni papir, ale neskutecny smrad. V kuchynce se propadala podlaha a co hodnotim jako uplne nejhorsi, byly preplnene popelnice. A to po cele 4 dny. Velka skoda, kemp v nadhernem prostredi, ale majitel se o nej vubec nestara...Pocitam ze pristi rok se musi propadnout nejen podlaha v kuchynce , ale i na zachodech...my u toho nastesti uz nebudeme.

Jan

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 26.7. - 1.8.2020

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

First of all, camping is situated in a great location, wild nature everywhere, mountains for climbing and hiking. However, the biggest drawback is the noisy campfire parties until 4-6 am. I don't know if it's a routine but for the 6 nights we spent there, we had 4 nights sleepless. We like singing and fire, but not all night long... The bathrooms were not cleaned very often and the rubbish was rarely taken out. Moreover, it is sometimes difficult to find a free space for a tent.

Blanka

Skupina přátel
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 20.7. - 24.7.2020

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

minus: V chatkách není zavedena elektřina, tepla voda neteče ani v určeny čas, kontejnery na odpad nestačí obsazenosti kempu, odpadky se valeji pod nimi na zemi. Ve sorchach ani na WC nikdo průběžně neuklizi. plus: kemp je obsazen lidmi, kteří dodržují noční klid, příjemné ovzduší. Můžou sem psi, všichni po nich uklízeji exkrementy . Nádherné okolí.

František

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 10.7. - 12.7.2020

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Tento kemp mám jako srdcovku z dob, kdy jsem ještě lezl. Co se ale v kempu odehrává v posledních pár letech je něco příšerného, a co vymýšlí vedení kempu je úplně na hlavu padlé. Chápu, že dřív nikdo vjezd do kempu nehlídal a tak spousta lidí bydlela zadarmo. Ale vyřešit to závorou a registrací po 14. hodině, jakože cože? Přijeli jsme v 11 a na recepci nám kyselý ksicht oznámil, ať počkáme do 2, že se ubytovat nesmíme. Další den jsme jeli na výlet a když jsme se v 1 vrátili, tak všude kolem ubytovaný nový němci (oni mají jako jiné časové pásmo, že mohli před druhou?). Den na to zas problém, že jsme přijeli z výletu v době, kdy je recepce zavřená (po oběd ve 13.10) a museli jsme se s tam s paní Kyselý ksicht pohádat, aby otevřela závoru (kdyby tam neseděla, neřeknu ani popel). Další věc je hospoda, jakože 25 minut čekám, než někdo přijde s objednávkou. Že jídlo bylo studené. Že pivo nosili jak když ho uvnitř vaří. To, že při objednávce 3 piv do petky posloucháme kecy, takto se byznys nedělá. Umývárky taky super, človek leze do sprchy čistší než z ní. Hajzly smrděj na 100 honů, když člověk sere a vedle v kabince si sedne 100 kilovej němčour, tak se podlaha propadne tak, že vás to skoro schodí z mísí (tahle vyhnilá podlaha je tam už 3 roky!). Popeláři na sklo v sobotu v 7 ráno byla třešnička na dortu, ale ty už me nesrali, protože vedle u chatky od 6 seděl němčour s rádiem na plný kule. Celkové hodnocení? Nádherná lokalita, kemp s neuvěřitelným potenciálem, který bohužel zabíjí obsluha v čele s Pínem, který po kempu chodí a je mu to asi jedno.

Eda

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 11.7. - 12.7.2020

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Pri nasi ceste okolo CR jsme snad na horsi kemp nenarazili a doufam, ze uz nenarazime. Socialu jen par a v prapodivnem stavu. Sprcha by mela vetsi tlak kdybych na dotycneho mocil a ze zachodu se divim, ze mam jeste obe dve pulky. Hospoda taky otres. Jidlo by uslo, ale kdyz nam donesli okousany chleba se slovy, ze to je v pohode, ze je jen otrhany chtelo se mi zvracet. Nastesti, ze ta plisen co byla na stene mi s jidlem i pitim pomohla, protoze bych to asi jinak sam nesnedl. Priplatili jsme si elektriku(potrebovali jsme dobit interkomy atd) s tim, ze je pry za chatkou c.5. To jsme ale nevedeli ze je jiz zmineny rozvadec 100m daleko a poveseny na chatce. Po blizzsim zkoumani byl tak z roku 1900 a vybaven 3 zasuvkami ktere na i na oko budily respekt. Mista take bylo malo, protoze vsude okolo stanu byla auta a kdyz jsme vecer ke stanum a motorkam prisli tak nam je i autama zablokovali. Za me rozhodne nedoporucuji, ale zase jsem rad, ze jsem si to zkusil alespon si clovek bude opravdu vazit dobreho zarizeni.

Helena F.

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 26.7. - 28.7.2019

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Kemp v naprosto nádherném okolí, všude lesy, nádherné skály. Byli jsme pod stanem s 2 pejsky. Nebylo moc místa na stanování, neboť automobil můžete mít u stanu, čímž se zmenšuje značně prostor pro stany, ale je fakt, že zde nikde není prostor na parkování. Hospůdka super, dobře se zde i najíte a ráno si můžete dát moc fajn snídani. Posezení na terásce je příjemné, avšak neustále plno :) Kousek od kempu je rybník, všude kolem možnost výletu v nádherné prostředí. Není zde signál,což je super. Sociálky čisté, sprchy bez kuponu, otevřené 2x za den ve vymezeném čase. Možnost ubytování i v chatkách, ale když jsem je viděla z blízka, byla jsem ráda za stan :) Určitě doporučuji, jistě se ještě někdy vrátíme.

Michal

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 9.8. - 11.8.2019

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Krásné prostředí a krajina kolem. Ale přetékající popelnice, všude běhající a trousící psi i přes zákaz. Výborná hospůdka

Petr S.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 18.4. - 21.4.2019

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Naprosto úžasné. Nechtějte ale Pane Bože přenocovat (zejména ne v chatkách), nechoďte na WC, nechtějte se umýt, nechtějte se najíst, zapomeňte na slušnost personálu-pokud jej najdete, zapomeňte na čistotu nejen vaší, ale i všech a všeho co souvisí s kuchyní, zapomeňte na příbory, zapomeňte na elektřinu, smiřte se s tím, že žádné původní ceny neplatí, že za tu hrůzu si ještě pěkně připlatíte a vůbec zapomeňte, že je 21. století a že jinde existují běžná společenská, sociální, ekonomická a hygienická pravidla a standarty. Potom vám nic scházet nebude a budete naprosto unešeni. Přeji příjemný pobyt - pozor ta budka u závory vlevo není mariánkové doupě, ale recepce.

Štěpán K.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 3.7. - 15.7.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Kouzelne misto, dobre jidlo, vstricny personal. Diky za super dovolenou!

Lucie

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 7.9. - 9.9.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Neprenositelne pocity z mista s prijemnou atmosferou

Petr V.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 17.8. - 25.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

super kemp, vše OK , vřele doporučuji

Zdeněk M.

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 16.8. - 18.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Nejlepší kemp v Ústeckém kraji, který leží na jednom z nejkrásnějších míst východní části Krušných hor.

Pavel

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 28.7. - 31.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Perfektní ubytování, milý a ochotný personál, výborné jídlo. Navíc krásné prostředí.

Jackyl

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 29.7. - 5.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Bezva místo, přátelská atmosféra!

Luxová l.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 27.4. - 29.4.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Krásný kemp v nádherné přírodě. Jezdíme každý rok.

Pavel H.

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 11.7. - 15.7.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Velice spokojeni s ubytováním, stravou i chování personálu. Pavel Holý

pplech

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 13.7. - 14.7.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Kemp je v krásné krajině, obsluha milá. Jen byl kemp plný volně pobíhajících psů, což mě osobně nevadí, kdybych hned po vystoupení z auta nešlápla do h...a. a bohužel ne jednou. V celém kempu bylo dost hovinek. Takže pozor kam šlapete.

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Pod Císařem , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pod Císařem. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Pod Císařem.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist