Ubytování
Telefon: 606 092 251 


house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Ječmínek

Rekreační středisko Ječmínek

Osvětimany 74,
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 687 42 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Rekreační středisko Ječmínek nabízí ideální podmínky rekreačního vyžití s mnoha pamětihodnostmi v blízkém okolí, je ideální pro rodinnou rekreaci, rybaření, pořádání školních výletů, letních táborů, sportovních soustředění mládeže, škol a táborů v přírodě …
Rekreační středisko s kapacitou cca 80 lůžek se nachází v obci Osvětimany v podhůří horského pásma Chřiby (Kyjov 12 km, Uh. Hradiště 18 km, Koryčany 12 km). Příjezdová komunikace je značena jako turistická trasa. Doporučujeme příjezd od Brna po silnici E50 a odbočit na silnici 422 u Buchlovic (odbočka na Kyjov). Cesta na Koryčany je v horším technickém stavu a klikatá.
Všechny prostory včetně kuchyně a vícelůžkových pokojů pro 2 až 8 osob splňují náročné hygienické předpisy a byly schváleny OHS. RS Ječmínek je napojeno na obecní vodovod.

Součástí rekreačního střediska Ječmínek je plně vybavená kuchyně (dva plynové sporáky, smažící pánev, tři elektrické trouby, kuchyňský robot, elektrický nářezový stroj, lednice, mrazící boxy, přenosné výčepní zařízení s chlazením, příbory, nádobí ….) a sklep, který slouží k úschově surovin do kuchyně.

Stravování je možné v jídelně s kapacitou cca 65 míst, kde lze pořádat i menší kulturní akce.
Součástí jídelny je televizor s úhl. 84 cm, DVD a satelit. V případě zájmu nabízíme možnost zapůjčení KARAOKE případně elektrickou kytaru s příslušenstvím. Vysokorychlostní Wi-Fi pro připojení k Internetu.


Rekreační středisko Ječmínek je v provozu od dubna do prosince a rezervace pobytů je možné objednat po celý rok.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en

jecminek_test2 jecminek_test2 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-01 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-01 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-02 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-02 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-03 vybaveni-rekreacniho-strediska-jecminek-03
Typ kempu

Rekreační středisko

Služby

Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Koupání

Přehrada

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Ječmínek a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Ječmínek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Ječmínek.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist