Ubytování


 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Monte Lope

Rekreační středisko Monte Lope

Lopeník 390,
LOPENÍK 687 55 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Doporučené kempy

Skvělé 8.9/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Kemp Keramika naleznete přímo na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně.…

Areál autokempu Klůček naleznete v borovém lese u Máchova jezera. Poskytujeme jak…

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 724 807 593 !!! Za rok 2009, 2010, 2011, 2012 i…

Základní informace

Rekreační středisko MONTE LOPE se nachází v Bílých Karpatech na Moravsko-Slezském pomezí, 4km od Bystřice pod Lopeníkem v okresu historického města Uherské Hradiště. Okolí skýtá spoustu příležitostí k výletům, turistice a cyklistice po vyznačených stezkách, návštěvám hradů a zámků (hrad Buchlov, Trenčianský hrad) ale i historických lázeňských měst (Luhačovice, Piešťany). U střediska je autobusová zastávka. Z Uherského Brodu k nám jezdí pravidelná linka, směr Lopeník - Březová. Středisko se skládá ze dvou částí,hlavní budova a chatový tábor. V hlavní budově je restaurace, jídelna, sál,lůžková část, relaxační centrum a venkovní terasa.V hlavní budově jsou pokoje v přízemí a na patře.V přízemí je 9 dvoulůžkových pokojů a jeden trojlůžkový. Každý pokoj je vybaven lůžkovinami, sprchou, wc, televizí, na 5 pokojích je přistýlka.Kapacita pokojů je 21 lůžek+5 přistýlek. Na patře je 7 čtyřlůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový. Kapacita 30 lůžek. Pokoje jsou vybaveny patrovými postelemi, skříň, stolek. židle. Společné sociální zařízení je na patře. Chatový tábor má 20 čtyřlůžkových chatek s verandičkou, sociální zařízení(umyvárnu, wc ,sprchy).V každé chatce jsou 2 patrové postele s lůžkovinami, stolík a poličky na šaty, takže celková kapacita chatek je 80 lůžek.Chatky se nedají vytápět, proto slouží jen k letnímu provozu. Je zde ohniště, venkovní bazén, víceúčelové hřiště, břízový lesík a různá přírodní zákoutí.. Pro návštěvníky našeho rekreačního zařízení je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím Wifi.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Ohniště, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání

ml1 ml1 ml10 ml10 ml11 ml11 ml12 ml12 ml13 ml13 ml14 ml14 ml15 ml15 ml2 ml2 ml3 ml3 ml4 ml4 ml5 ml5 ml6 ml6 ml7 ml7 ml8 ml8 ml9 ml9
Typ kempu

Rekreační středisko

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal

Koupání

Venkovní bazén, Přehrada

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Monte Lope a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Monte Lope. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Monte Lope.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist