Ubytování
Telefon: +420 733 636 797, +420 775 356 955 


house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Holiday Park Vrchlabí

Holiday Park Vrchlabí

Dolní Branná 350,
VRCHLABÍ 543 62 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Holiday Park Vrchlabí je jedinečný rekreační areál, který se nachází u obce Vrchlabí v Krkonoších. V našem areálu nabízíme širokou škálu služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Milovníkům pobytu v přírodě nabízíme plně vybavený kemp o kapacitě až 150 míst, který splňuje všechny předpoklady moderního kempování pro prožití příjemné dovolené. Areál je vybaven dostatečným sociálním zařízením a sprchami, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu.
Jen u nás si můžete dopřát rodinnou nebo sportovní dovolenou v hotelu, kempu nebo retrochatkách.
http://holiday-park-vrchlabi.cz/ubytovani/ceniky/cenik-kempJedinečná příležitost pro pamětníky i jejich potomky zažít klidný pobyt v přírodě. Osada nabízí 14 jednoduše, ale účelně zařízených čtyřlůžkových retrochatek. Mezi chatkami lze využít zastřešené posezení, které je přímo stvořené k romantické snídani či večeři.
http://holiday-park-vrchlabi.cz/ubytovani/ceniky/cenik-retrochatky

Pro vlastníky bydlíků máme připravena zatravněná stání s přípojkou na elektřinu a možností i dlouhodobého pobytu pro karavany a obytná vozidla. Zároveň můžete využít i servisu naší restaurace a zajít si na snídani nebo dobrou večeři. U vjezdu do areálu najdete čtyřmístný QuickKemp.
http://holiday-park-vrchlabi.cz/ubytovani/ceniky/cenik-karavankemp

Ubytování v hotelu je variantou pro klienty, kteří se během pobytu nechtějí o nic starat. Hotel má 30 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 98 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Na vyžádání připravíme i dětskou postýlku.
http://holiday-park-vrchlabi.cz/ubytovani/ceniky/51-cenik-hotel

Sportovní využití

V areálu je k dispozici velký dětský park ( prolézačky, klouzačky, houpačky, lanovka, pískoviště). Rodiče pak spíše ocení sportoviště s víceúčelovým tenisovým kurtem, kde si můžete zahrát nejen tenis, ale také nohejbal, badminton, házenou nebo odbíjenou a beachvolejbal
Krkonoše jsou vhodné, jak pro pěší výlety, tak i cyklo turistiku, rybolov, sjezdové a běžecké lyžování a mnoho dalších aktivit.

Sociální zařízení

Areál je vybaven dostatečným sociálním zařízením a sprchami, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu.

Služby

I v období mimo sezónu nabízíme pobyty v klidném prostředí. Součástí vybavení našeho areálu je automatická pračka, dětská vana, výlevka pro chemické WC.

Doplňující informace

Pro firmy, skupiny, cestovní kanceláře i jednotlivce připravíme programy na míru podle přání a požadavků zákazníků. Holiday Park Vrchlabí má takřka neomezenou možnost vyhovět i nejnáročnějším požadavkům.
Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti a jejich rodiče, sportovní vyžití i možnost načerpat energii. Výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí nespočet dalších příležitostí v blízkém okolí.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,en,de

akce akce bazén bazén bazen1 bazen1 Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětský koutek - domeček Dětský koutek - domeček Dětský koutek - domeček Dětský koutek - domeček dscf5170 dscf5170 letecky-pohled-2012 letecky-pohled-2012
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 16A

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Večerní organizovaný program

Služby

Wellness, Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

nohejbal nohejbal Tělocvična Tělocvična
Stravování

Restaurace, Bufet

Pečená žebírka Pečená žebírka Pečené vepřové koleno Pečené vepřové koleno Raut Raut Raut Raut Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule
Platba

MasterCard  

Visa  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni
ACSI - počet hvězdiček: 4

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany


Plocha pro stany: 150 míst

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma

Awards

Podívejte se na hodnocení kempu Holiday Park Vrchlabí a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Holiday Park Vrchlabí. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Holiday Park Vrchlabí.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist