Ubytování


 


house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Euro-Air-Camp

Euro-Air-Camp

Prostřední Lánov 172,
LÁNOV 543 01 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Úžasné 9.8/ 10

Rodinný kemp a penzion DaJa je v klidné části Šumavy přímo na břehu Lipenského jezera…

Velmi dobré 8.3/ 10

Camping Olšina se nachází necelý kilometr od obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách a…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Základní informace

Euro-Air-Camp se nachází v turisticky velmi zajímavém regionu Čech nedaleko od Krkonošského pohoří. Kemp se 100 místy je velmi dobře vybaven pro rekreaci rodinnou i skupinovou. U nás příjemně prožijete svůj volný čas při dobrém, ale i špatném počasí.

Ubytování

K ubytování nabízíme chatky (dvoulůžkové, čtyřlůžkové), apartmány, malé luxusní bungalovy s krbem nebo bez něj a samozřejmě místa pro stanování. V prostorných chatkách, které jsou vybaveny šatními skříněmi, lednicí i vytápěním, je dostatek místa pro sezení uvnitř i na venkovní terase. Sociální zařízení je společné s kempem.

Pro děti

Děti mají k dispozici speciálně vybavenou hernu s dětským koutkem, kde jsou houpačky, prolézačky, kolotoč i domeček. Společenská místnost se využívá zejména při nepřízni počasí.

Sportovní využití

Mezi sportovní zařízení a aktivity, které mohou naši hosté využívat, patří: trampolíny, tenisové hřiště, volejbal, nohejbal, stolní tenis, koupání.

Nejbližší pohoří Krkonoše jsou ideálním místem pro vysokohorskou pěší i cyklo turistiku. Na dobře značených trasách narazíte na spoustu atraktivních zajímavostí. V zimě jsou Krkonoše rájem lyžování a zimních sportů, najdete zde mnoho ski areálů a běžeckých tras. Do vzdálenosti 17 km se nachází čtyři větší lyžařské areály i několik menších (Herlíkovice, Janské Lázně, Špindlerův Mlýn, Černý důl).

Sociální zařízení

Dbáme na čistotu a správnou hygienu našich sociální zařízení. Disponujeme i soc. zařízením pro invalidy, chemickým WC, kosmetickými boxy, pračkami, sušičkami apod. Nechybí ani přebalovací pult, bidet a místnosti pro mytí nádobí.

Služby

Na recepci Vám rádi poskytneme informace o turistických cílech, atrakcích a zajímavostech, sportovním vyžití, nákupech atd. Pro zájemce zajišťujeme různé programy pro jednotlivce i skupiny. V celém kempu je zdarma dostupný bezdrátový internet. Kromě toho prodáváme doplňkoví zboží jako pohledy, mapy, informační brožury a základní potřeby pro kempování. Skibusy a cyklobusy pravidelně jezdí přes kemp.

Doplňující informace

Váš volný čas můžete využít i mimo areál kempu. V blízkosti naleznete zastřešené aquaparky, jízdárny, golfové hřiště, tenis, historické stavby, muzea, zimní stadion, vyhlídkové lety, galerie, historie výroby skla, letní bobová dráha, rafting, kanoe, čtyrkolky, horolezecké stěny, paintball, rybolov, lanový dětský park, vodní atrakce, vodopády, skvostné skalní útvary, zoo a mnoho přírodních krás.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,nl

a a b b c c d d e e f f g g h h i i j j k k l l m m
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Sociální zařízení

Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Služby

Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Nohejbal, Stolní tenis

Stravování

Restaurace

Stany

Parkování u stanu

Podívejte se na hodnocení kempu Euro-Air-Camp a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Euro-Air-Camp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Euro-Air-Camp.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist