Ubytování
Telefon: +420 607 773 569, +420 606 648 898 


house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Eurocamp Barbora

Eurocamp Barbora
4.5 / 10 Průměrné
podle 2 recenzí (celkem 10)

Oldřichov,
JENÍKOV 417 24 | Mapa

Provozní období: 15.04. - 15.10.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Tento camp se nachází na břehu vodní nádrže Barbora pod úpatím Krušných hor v obci Oldřichov u Duchova, 6 km od lázeňského města Teplice v srdci Severních Čech.

Je to rekreační komplex s možností ubytování ve vlastních stanech, obytných přívěsech a obytných automobilech na slunných místech nebo ve stínu háje uprostřed campu. Samozřejmostí campu je možnost připojení na elektřinu, kvalitní sociální zázemí,využití sportovišť, postaráno je o bezpečnost hostů v campu a též možnost využití teras a restauračního zázemí Yacht clubu Barbora, které se nachází v hlavní budově a je součástí Eurocampu.Pohled na hladinu nejčistší vodní nádrže v Čechách nejen přes den, ale hlavně při neopakovatelném západu slunce s výhledem na Krušné hory s dominantou vrcholu Bouřňáku, musí uchvátit každého, kdo navštíví tento camp.

V době šíleného životního tempa a i pracovního stresu je nejlepší relaxací návrat k přírodě, pobyt v přírodě, koukání do ohně, plavání a nasávání energie nejen ze sluníčka, ale i pohledy na hory, vodní hladinu a do zeleně, s možností návštěv zajímavých výletních cílů (a to nejen autem, ale hlavně na kole), kterých je v okolí Eurocampu Barbora dost a dost ( více v tipech na výlety).

Toto vše Vám poskytne návštěva a pobyt v Eurocampu Barbora.

Těšíme se Vás !

Sportovní využití

Kemp se nachází přímo u vodní nádrže Barbora. Pro vynikající kvalitu vody a její průhlednost je vodní nádrž využívána pro výcvik sportovních potápěčů, k jízdám na plachetnicích a k windsurfingu.
Na vodní ploše Barbora je kromě osvěžujícího koupání možno provozovat windsurfing a yachting. Okolí je vhodné k cykloturistice. Po dohodě je možno zajistit tenis či rybolov.

V letošním roce jsme pro vás vybudovali dva nové beach volejbalové kurty. Obě hřiště mají mezinárodní parametry a je možné využít i k beach tenisu.

Cena: 150 Kč/h záloha na míč 200 Kč

Služby

Na vodní ploše Barbora je kromě osvěžujícího koupání možno provozovat windsurfing a yachting. Okolí je vhodné k cykloturistice. Po dohodě je možno zajistit tenis či rybolov.
V letošním roce provozovatel Eurocampu a Yacht Clubu Barbora opět vyhrál výběrové řízení na provozování všech pláží na Barboře, které jsou součástí celého rekreačního celku.

Pláže jsou rozděleny na „hlavní“ ( bez přístupu psů) a „psí“ , kde je vstup se psy povolen a je povinností jejich majitelů udržovat čistotu a zajistit bezpečný pohyb psů na pláži.

Obě pláže jsou zpoplatněny. Ubytovaní hosté v kempu mají na obě pláže vstup zdarma!

Na obou plážích je dostatek stánků s občerstvením, které by měly uspokojit všechny požadavky návštěvníků.

Doplňující informace

Vodní nádrž Barbora vznikla v 70.letech zatopením povrchového lomu Barbora.Vodní plocha má rozlohu 65 hektarů s hloubkou téměř 70 m. Právě díky této hloubce je samočisticí schopnost této vodní plochy tak velká, že nehrozí výskyt sínic a čistota vody je přirovnávána k moři. Díky všem těmto výhodám je tato nádrž hojně navštěvována lidmi nejen z Teplicka a Ústeckého regionu, ale postupně i turisty z celé republiky a zahraničí.

Tím, že lom byl zatopen již téměř před půl stoletím, se postupně zazelenaly břehy této vodní plochy a vyrostl zde listnatý les, který obepíná Barboru ze 70 % délky jejího břehu.

Hlavní pláž má délku cca 500 m a je celá travnatá. Eurocamp Barbora se nachází uprostřed této pláže a vzdálenost od břehu je 20 m. Tato vodní plocha je hojně využívána jachtaři a windsurfaři, kteří díky příznivému větru mohou využívat naplno tuto nádhernou vodní plochu.

Několikrát do roka se zde pořádají jachtařské závody a svojí loděnici má zde agilní klub vodních sportů - Jacht klub Duchcov.

Díky čistotě vody zde vyrostlo i potápěčské středisko, kde se provádí nejen kurzy potápění, ale i různá cvičení všech záchranářských složek.
Tím, že Barbora je již tak dlouho zatopena, tak se postupně z „mrtvé“ vody stává vyhlášené centrum rybářů, kteří na zalesněných březích čekají na svůj kapitální rybí úlovek. Kromě kaprovitých ryb se zde nachází všechny druhy dravých ryb.

Nejkrásnější je zde ovšem plavání v jakoukoliv denní dobu. Samozřejmě s vrcholem dne –západem slunce. Ten, kdo nemá moc dobrý pocit z velké hloubky pod sebou, může plavat podél břehu a i tak vychutnávat čistotu vody Barbory, kdy viditelnost je min. do 5-ti metrů hloubky.
Pro všechny návštěvníky Eurocampu Barbora je vstup na pláže zdarma.

rybaření
šlapadla a lodičky
potápění
cyklovýlety
golf
projížďky na koních
beach volejbal –beach tenis – beach badminton
pěší túry a výlety
živá hudba
windsurfing

Majitel zařízení za Eurocamp Barbora

za Eurocamp Barbora

provozovatel

„Příjemné prostředí v nádherné krajině na severu Čech u lázeňského města Teplice.
Naší snahou je pomocí tohoto webu přiblížit Vám krásu našeho kempu tak, abyste pochopili, že již nemusíte hledat dále!!! Opravdu, ať už hledáte dovolenou, kterou můžete strávit aktivně, či při které můžete jen nerušeně relaxovat, náš kemp bude vždy tím pravým.
Toto vše Vám poskytne návštěva a pobyt v Eurocampu Barbora.

Těšíme se Vás ! ”

Vybavení

Provozní období

15.04. - 15.10.

Ubytování

Stany, Karavany

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Oplocený areál, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,de

Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 6 A

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště

Stravování

Restaurace

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Jezero, Koupání zdarma

Přečtěte si hodnocení kempu Eurocamp Barbora , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Eurocamp Barbora. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Eurocamp Barbora.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist