Ubytování
Telefon: +420 724 347 866 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Fousek - Hodnocení

Kemp Fousek

Kemp Fousek,
SOBĚSLAV 392 01 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Kemp Fousek


Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Iveta

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 23.9. - 26.9.2019

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Krásný, udržovaný kemp, dobré ubytování v útulných chatičkách se sociálním zařízením. Tím to ovšem končí. V kempu nenajdete jediné ohniště (jedno je za plotem u místního rybníka, což je pro kapacitu kempu naprosto nedostačující, oproti ostatním kempům, kde jich bývá několik) Taktéž chybí jakýkoli přístřešek s posezením, kde by se mohla větší skupina lidí sejít při špatném počasí. Propagovaná restaurace byla po celou dobu z neznámých důvodů zavřena, ač před ní umístěná cedule "otevřeno" zvala k návštěvě. V inzerované "plně vybavené kuchyňce" nenajdete ani houbičku na nádobí, ani jakýkoli mycí prostředek (ve 4 hvězdičkovém kempu by taková maličkost chybět nemusela) Po celém kempu - ano, chválím - je několik pískovišť a prolézaček pro děti. Na dospělé ale naprosto zapomenuto. Za nás tedy dostává tento kemp velké NE.

  • 1

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Fousek a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Fousek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Fousek.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist