Ubytování
Telefon: +420 724 347 866 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Fousek

Kemp Fousek

Kemp Fousek,
SOBĚSLAV 392 01 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Základní informace

Vítejte v nově vybudovaném, nadstandardně vybaveném rodinném Kempu Fousek, který se nachází v Jižních Čechách, mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Vzhledem ke skvělé dopravní dostupnosti a přitom poloze uprostřed malebné jihočeské přírody, je Kemp Fousek ideálním místem pro rodinnou dovolenou a výchozím bodem pro návštěvu přírodních i kulturních památek po širokém okolí.

Ubytování

Náš kemp tvoří uzavřený komplex 32 plně vybavených, zateplených, útulných a vždy čistých dřevěných chatek, každá s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Část z nich je přizpůsobena také pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Pro děti

V prostoru Kempu Fousek je rozmístěna celá řada dětských atrakcí – skluzavky, trampolíny, dřevěné multifunkční prolézačky aj. Pro letošní rok ještě chystáme rozmístění dalších atrakcí do bezprostřední blízkosti restaurace, aby si rodiče mohli posedět v naší nové krásné restauraci a mít zároveň své ratolesti pod kontrolou.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Oplocený areál, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Teplá voda, WC, Koupání

Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Koupání

Rybník

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Fousek a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Fousek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Fousek.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist