Ubytování
Telefon: +420 481 389 162 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

AUTOCAMP SEDMIHORKY

AUTOCAMP SEDMIHORKY

Sedmihorky 72,
TURNOV 511 01 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Autocamp Sedmihorky se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti a geoparku UNESCO Český ráj. Okolo něj se rozkládají dvě přírodní rezervace, lesy, skály, rybníky a kvetoucí louky. V blízkém okolí kempu se nachází Hruboskalské skalní město a velké množství přírodních památek a úkazů. Český ráj je přímo ideálním místem pro aktivní dovolenou spojenou s turistikou, horolezectvím, cyklistikou, rybařením, jízdou na koni, paraglidingem apod.

Ubytování

Ubytování nabízíme v chatách a malých chatkách, mobilních domech a stanech s podsadou. Nabízíme také indiánská týpí a řadu travnaných ploch pro stanování. Pokud přijedete s vlastním karavanem nebo obytným autem, tak máme připraveny stání přímo pro karavany. Chatek máme několik typů podle počtu lůžek a vybavení. Malé chatky mají 2-4 lůžka a disponují pouze základním vybavením. Větší chaty Karina a Flora jsou vhodné i pro zimní ubytování, mají 7 lůžek, stolek a křesílka, sociální zařízení (WC a sprcha), kuchyňku s vybavením, lednici, topení. Všechny chatky včetně malých jsou vybaveny ledničkou a přímotopem.

Pro děti

Dětská hřiště, dvě klubovny, spoustu sportovišť i možnost koupání. Kromě standardních služeb je možno využít i pestrou nabídku volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. O letních prázdninách máme proto připravenu řadu tábornických, pohybových či tvořících programů pro děti. V kempu jsou také pravidelně pořádány kulturní programy a představení pro děti i dospělé. V zimě jsou v okolí dostupné svahy, které jsou svojí náročností vhodné i pro děti a méně zdatné lyžaře.

Sportovní využití

V areálu kempu najdete rybník Bažantník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, tři venkovní sportovní hřiště a dětská hřiště, minigolf, stolní tenis, ohniště, farmu s domácími zvířaty a další. Rybařit můžete, i když nejste celostátně organizovaným rybářem. Povolenky vydáváme na recepci.

Pro zimní období se v okolí nachází několik menších sjezdovek s vlekem, vhodných zejména pro děti a začátečníky, dále romantický a klidný terén pro běžkaře a také možnost bruslení na našem rybníku či na rybnících uprostřed skal a lesů.

Sociální zařízení

V kempu mámě 3 budovy se sociálním zařízením. Kromě standardu je k dispozici také sprchový a přebalovací kout pro kojence, sprcha a WC pro tělesně postižené, automatické pračky.

Služby

Wifi internet je kromě louky Romantika a U rybníka dostupný v celém areálu kempu za poplatek. Hosté mají k dispozici dvě klubovny, úschovnu kol, půjčovnu kol a lodí, sportovních a tábornických potřeb.

Doplňující informace

Kemp je zaměřený především na rodinnou klientelu a poklidné hosty, kteří si chtějí uprostřed krásné přírody odpočinout. Dodržujeme noční klid od 23.00 hodin, kdy se zamyká centrální vstupní brána. Kemp je otevřen celoročně a v zimním období je ideálním levným ubytováním (nižší ceny, slevy o jarních prázdninách) s možností dojíždění na kvalitní a upravované sjezdovky (Harrachov 30 km, Bedřichov 30 km, Vysoké n. Jizerou 20 km, Paseky n. Jizerou 20 km).

Kemp (vybavení, úroveň a služby) byl celostátní asociací "Kempy a chatové osady ČR" certifikován 4 hvězdičkami****. Autocamp Sedmihorky se stal v roce 2003 a 2004 (červen 03, červen 04) vítězem TESTU MF DNES (hodnocení úrovně a kvality služeb 12ti nejnavštěvovanějších kempů v ČR) a v letech 2010, 2011,2017 a 2019 nejoblíbenějším kempem roku (na serveru dokempu.cz).

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 10A

Zábava

Koncerty, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Masáže

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Platba

MasterCard  

Visa  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni
ACSI - počet hvězdiček: 4

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany


Plocha pro stany: Stanové louky: U Rezervace, Kozákovská louka, Louka pod dubem, Louka u Rybníka, Louka Romantika

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu AUTOCAMP SEDMIHORKY , který hodnotilo 112 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu AUTOCAMP SEDMIHORKY. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí AUTOCAMP SEDMIHORKY.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist