Ubytování
Telefon: +420 776 312 538 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Řevnice

Kemp Řevnice

Rovinská 619,
ŘEVNICE 252 30 | Mapa

Provozní období: 31.03. - 31.12.

Základní informace

Zažijte poklidnou „prvorepublikovou“ výletní atmosféru v údolí řeky Berounky. V pečlivě udržovaném kempu, který letos slaví 50 let od svého vzniku. 2 min od řeky Berounky a městské „plovárny“, kde je také půjčovna paddleboardů. 5 min od náměstí a 8 min od nádraží. 35 minut vlakem do centra Prahy.

Ubytování

Ubytujte se v jedné ze sedmi nově zrekonstruovaných chatek. 6 chatek je pro 4 osoby. Z nich je jedna chatka bezbariérová, která je standardně 4 lůžková, ale pro vozíčkáře či návštěvníky se sníženou pohyblivostí spíše 2-3 lůžková. 1 chatka je rozdělena na 2 samostatné ubytovací jednotky po 2 lůžkách, každá má vlastní sociální zařízení.
Vybavení: sprchy, wc, lednička, rychlovarná konvice a povlečení.
V případě zájmu přímotop.

Sportovní využití

Turistika, cyklistika, plavání, horolezectví, paddleboarding, jízda na koni.

Sociální zařízení

Každá chatka má vlastní koupelnu a WC.

Doplňující informace

Řevnice je městečko s poklidnou „prvorepublikovou“ výletní atmosférou v údolí řeky Berounky. Leží 20 minut na západ od Prahy, na úpatí hřebenu Brd. Je ideálním místem nejen pro vyznavače outdoorových aktivit (cyklistika, pěší výlety, paddleboarding, jízda na koni atd.), ale i pro výlety do blízkého okolí, kde se nachází např. Koněpruské jeskyně, Karlštejn, lom Amerika, Sv. Ján pod Skalou, poutní místo Skalka, Srbsko. Vlak do Prahy jezdí celý den třikrát do hodiny. Kromě kulturních památek a přírodních krás je zde i mnoho příjemných restaurací, hospůdek a minipivovar.

Vybavení

Provozní období

31.03. - 31.12.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání

Typ kempu

Chatová osada

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou

Koupání

Řeka, Pláž

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Řevnice a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Řevnice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Řevnice.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist