Ubytování
Telefon: +420 733 766 516 


house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

CAMP DOBŘICHOVICE JEZ

CAMP DOBŘICHOVICE JEZ
6.5 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 16)

Tyršova 1153,
DOBŘICHOVICE 252 29 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Základní informace

Celková kapacita je 17 lůžek ve 3 chatkách, 2 maringotkách a 1 karavanu.

Pro všechny chatky je k dispozici venkovní, zastřešená kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím, potřebným kuchyňským vybavením, posezením a ohništěm. Ledničku má každý vlastní v ubytovací jednotce. Nabízíme také prodej palivového dříví na oheń nebo grilování.


Chatky č.8,9 jsou ideální pro dvě osoby, je v nich zavedena elektřina, každá disponuje lednicí a posezením. K dispozici je pár kroků vzdálené, udržované sociální zařízení a zastřešená venkovní kuchyňka s posezením a ohništěm.
Chatky se nachází na příjemném kraji kempu, má nedaleký přístup k brodu s výhledem na Dobřichovický zámek. Do centra Dobřichovic cca 7 min. pěšky. Vlakové nádraží cca 10 min. pěšky. Po okolí je nepřeberné množství krásných výletů, doporučí vám správce kempu při příjezdu.
K chatce 10

Chatka č. 10 je ideální pro 1-5 osob, je v ni zavedena elektřina, disponuje kuchyňským koutem, umyvadlem, lednicí, kuchyňským vybavením, skříní a posezením.

Karavan je ideální pro dvě osoby, uvnitř má hezké posezení, lednici a dvě oddělená lůžka.

Maringotky jsou jedna pro dvě osoby a druhá až pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízení, sprchou a kuchyňským koutem.
Více informací o chatičkách/maringotkách a rezervačním kalendáři na našem webu: www.campdobrichovice.cz

Pobyt v chatkách v červenci a srpnu je na týden od soboty do soboty, kratší pobyty až 14 dní předem nebo po telefonické domluvě.

Prostorem pro stanování je pečlivě udržovaná rovná travnatá louka podél břehu Berounky nad jezem. Na louce můžete využívat zastřešené altány se stoly a lavicemi, lavičky na břehu řeky a několik ohnišť. Čisté a nově postavené sprchy s umývárnami a WC mají zvenčí velký nerezový žlab, který je určený na mytí nádobí nebo na umývání a porcování ryb.

Pro děti

petanque, volejbal, ruské kuželky, dětské hřiště, molo na koupání, koupání na jezu, paddleboardy, kánoe, šifrovací hra

Sportovní využití

Berounka na jeden den
Zažijte vodácký výlet ze Srbska do Dobřichovic. Trojmístná kánoe Roka (možno 2 dospělí + 2 děti) za cenu 550 Kč. V ceně kánoe, pádla, barel a vesty.

Zapůjčení/výdej vodáckého kompletu probíhá po předchozí domluvě. Rezervaci na Vodácká půjčovna Jez dobré naděje - rezervace (bližší informace na telefonním čísle 733 766 516).

Zavolejte nám a my vám v Srbsku připravíme lodě a vše vodácké vybavení. Vy pak po proudu řeky Berounky spádlujete přes tři sjízdné jezy až k nám do Camp Dobřichovice, kde nám vše zpět předáte.

Pokud nestihnete rezervovat a chcete rovnou vyrazit, můžete si ověřit dostupnost vybavení v Campu Dobřichovice na telefonním čísle 733 766 516

Zápůjčka lodě a vodáckého kompletu na více dní
V Campu Dobřichovice si také můžete zapůjčit lodě a vybavení na více dní. Zvolit si můžete místo, kam Vám loď a vybavení máme přivézt.

Záchrana malé říční panny
V Campu Dobřichovice můžete zažít první šifrovací hru v ČR na lodích.
Vydejte se v kánoích proti proudu řeky až na ostrov Pukov. Tam vám tajemný vodník možná prozradí, jak nebohou pannu hledat.
Jedná se o šifrovací hru na vodě okořeněnou technickými vychytávkami.
Čas hry: 2.5 až 3 hodiny

Hra začíná v Campu v Dobřichovicích, kde nasednete do kánoí a poplujete po řece Berounce směrem do Řevnic na ostrov. Po návratu zpět do kempu vás čeká překvapující zakončení hry.

Cena obsahuje zapůjčení kánoí a veškerého potřebného vybavení (pádla, vesty, lodní pytle).

Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi a mladé páry.

více na: https://playady.cz/dobrichovice.php

Půjčovna paddleboardů
V areálu Campu Dobřichovice nabízíme půjčení paddleboardy. Více informací v ceníku.

Sociální zařízení

Sociální zařízení je na obou stranách kempu. Jedno je na louce pro stany/karavany a druhé u chatek jsou zde teplé sprchy, wc, pisoáry, umyvadla. Každý den jsou pravidelně udržovány.

Majitel zařízení Marta Svobodová

Marta Svobodová

„Vážení hosté,


Bude nám velkým potěšení vás přivítat v kempu v Dobřichovicích na břehu řeky Berounky. Věříme, že oceníte přípojné sloupky pro karavany, petanque, volejbal, ruské kuželky, dětské hřiště, molo na koupání, koupání na jezu, sociální zařízení, WC, venkovních sprchy, letní převlékárny, venkovní stoly, lavice, zastřešená odpočívadla a mnohé další, jako třeba nádherný výhled přes řeku na zámek. K pronájmu máme 3 chatičky, 2 maringotky a 1 karavan.Nabízíme vám služby naší vodácké půjčovny, která se především specializuje na rodiny s dětmi. Nabízíme proto nové trojmístné a dvoumístné kanoe a kompletní vybavení na vodu, také můžete okusit zažít jednodenní výlet na lodi ze Srbska do Dobřichovic. Také si u nás můžeme půjčit paddleboard nebo zažít první šifrovací hru na vodě.

Ze srdce se těšíme na Vaší návštěvu.”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 31.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Teplá voda, WC, Koupání, Vodácký kemp
Jazyky na recepci: cz

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma

Pro karavanisty

Přípojka el. energie
Počet karavanových stání: 20

Zábava

Koncerty

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Petangue

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka, Koupání zdarma, Pláž

Přečtěte si hodnocení kempu CAMP DOBŘICHOVICE JEZ , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu CAMP DOBŘICHOVICE JEZ. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí CAMP DOBŘICHOVICE JEZ.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist