Ubytování


 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích

Kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích

Šibeničky 808,
MNICHOVICE 251 64 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 8.1/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Sport-hotel & kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích je nedílnou součástí sportovně relaxačního areálu a největšího srubu v Evropě. Nabízíme kemp rodinného typu na ploše 900 m2 s možností připojení vody, odpadu a elektřiny. Sprchy s toaletami jsou přístupné celý den včetně teplé vody.

Je zde také ubytování ve stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou různé velikosti a dle toho i cenově odlišené. Nabízíme ubytování od jednolůžkového pokoje Standard přes dvojlůžkové pokoje Standard, Superior a Suita se soukromou venkovní vířivkou, která se nachází na jeho prostorné terase s krásným výhledem.
Dále nabízíme Bungalov pro 4 osoby - jedná se o jednoduché ubytování.

Ve srubu se nachází restaurace s krajovými specialitami. Dále uvnitř srubu je víceúčelová sportovní hala a další sporty.
Venku je tenisový kurt s antukou, beachvolejbalové hřiště, rybníček plný ryb, dětské hřiště, brouzdaliště s vodopádem a skluzavkou a lanovka.

V zimě se proměňujeme na ski-areál se 2 vleky a sjezdovkou 250 m dlouhou. Nechybí ani lyžařská školička. Šibeniční vrch se nachází v malebném Ladově kraji, kde je mnoho turistických i cyklistických tras a zajímavých míst. Areál je vhodný pro aktivní trávení volného času rodin s dětmi i jednotlivce a pro pořádání oslav, svateb a firemních akcí. V celém srubu je zákaz kouření. Tomu všemu přihlíží stádo českých koz.

Ubytování

Kemp rodinného typu na ploše 900 m2 s možností připojení vody, odpadu a elektřiny. Sprchy s toaletami jsou přístupné celý den včetně teplé vody.

Ubytování ve stylově zařízených pokojích ve velkém srubu. Pokoje jsou různé velikosti a dle toho i cenově odlišené. Nabízíme ubytování od jednolůžkového pokoje Standard přes dvojlůžkové pokoje Standard, Superior a Suita se soukromou venkovní vířivkou, která se nachází na jeho prostorné terase s krásným výhledem.
Dále nabízíme Bungalov pro 4 osoby - jedná se o jednoduché ubytování, které je mimo hlavní budovu.

Pro děti

Dětské hřiště, lanovka a brouzdaliště se skluzavkou.

Sportovní využití

Venku je tenisový kurt s antukou, beach-volejbalové hřiště, rybníček plný ryb, dětské hřiště, brouzdaliště s vodopádem a skluzavkou a lanovka.
Uvnitř hlavní budovy - velkého srubu je tenisová hala, squash, bowlig.
V zimě se proměňujeme na ski-areál se 2 vleky a sjezdovkou 250 m dlouhou. Nechybí ani lyžařská školička. Šibeniční vrch se nachází v malebném Ladově kraji, kde je mnoho turistických i cyklistických tras a zajímavých míst. Areál je vhodný pro aktivní trávení volného času rodin s dětmi i jednotlivce a pro pořádání oslav, svateb a firemních akcí. V celém srubu je zákaz kouření. Tomu všemu přihlíží stádo českých koz.

Sociální zařízení

Sociální zařízení pro kemp jsou společná bez poplatku.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

apartman apartman detske-brouzdaliste detske-brouzdaliste hlavnni-foto-celkovy-pohled hlavnni-foto-celkovy-pohled hotelova-koupelna-2 hotelova-koupelna-2 kemp kemp kozy kozy letni-terasa letni-terasa parkoviste parkoviste pokoj-standart pokoj-standart pokoj-superior pokoj-superior restaurace-bar restaurace-bar restaurace-v-patre restaurace-v-patre sportoviste-s-kozami sportoviste-s-kozami terasa-hoteloveho-pokoje terasa-hoteloveho-pokoje vstup vstup whirpool-na-terase-pokoje-apartman whirpool-na-terase-pokoje-apartman zima zima zima-1 zima-1 zima-horni-stanice zima-horni-stanice
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 230V

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Stravování

Restaurace

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace


Další certifikace/asociace: Zápraží-originální produkt-regionální originalita

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 900m2

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist