Ubytování
Telefon: +420 775 339 492, +420 775 339 492







 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz





Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz





U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí

U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí

Poddubí,
KALIŠTĚ 251 65 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.

Základní informace

Outdoor Centrum Poddubí se nachází na krásném místě na břehu řeky Sázavy. Středisko leží cca 30 km jihovýchodně od Prahy a je ideálním místem pro ubytování rodinné, individuální, firemní i skupinové. Podmínky jsou vhodné i pro uspořádání školních výletů či škol v přírodě. Naše středisko je vhodné pro rekreaci, výlety, vodáky, cyklistiku, rybáře, houbaře apod.

Ubytování

Nabízíme ubytování v budově (9 pokojů po 3-7 osobách), chatkách (10 chatek po 4 lůžkách). Ubytování ve stanu i karavanu na přilehlé louce přímo u břehu Sázavy je ideální zejména pro vodáky, kteří zde mají kotviště lodí, občerstvení, ubytování i teplou sprchu na jednom místě.

Sportovní využití

Hosté mohou využívat využít nohejbalové hřiště s půjčovnou lodí na řece Sázava.

Mezi další oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika, pěší turistika, orientační běhy, nízká lana, lezení po skalách, aktivity ve vodě, kanoe, rafty, volejbal, apod. Mezi atraktivní turistické cíle v okolí patří cca 4 km vzdálená Ondřejovská hvězdárna nebo památník Josefe Lady v Hrusicích.

Sociální zařízení

Všechny pokoje kromě jednoho, který má vlastní sociálním zařízení (toaleta, sprcha), mají k dispozici sociální zařízení společné na patře.

Hosté ubytovaní ve stanech a karavanech rovněž využívají soc. zařízení společné.

Služby

Vodákům půjčujeme lodě i veškeré vodácké vybavení (barely, vesty a pádla). Pro zájemce je zde možnost uspořádat teambuilding a další akce podobného typu. Parkování vozidel ubytovaných v pokojích nebo chatkách je zdarma.

Doplňující informace

KDE NÁS NAJDETE?

Po vodě:

Pokud vyjíždíte z kempu v městě Sázava, najdete nás po cca 16 km jízdy na 38,8 km po pravém břehu řeky. Na místě vás čeká útulný kemp s možností ubytování v chatkách a pokojích.
Proč se tady zastavit?
Interiéry budovy jsou nově rekonstruované, točíme dobré pivo a ve sprchách teče teplá voda:-)

Autem:

Z Prahy po dálnici D1 směr Brno, sjezd na 29. km směr Chocerady.
V Choceradech za náměstím (vpravo uvidíte kostel a po levé straně rybník), za rybníkem odbočíte doleva.
Dále se dáte podél koryta řeky Sázavy do Poddubí (stále po červené turistické značce) - přibližně 6 km až na konec asfaltové cesty.
Vlakem:

Vlakem pojedete z Prahy Hlavního nádraží do Čerčan, kde přestoupíte na vlak jedoucí do Hvězdonic. V Hvězdonicích přejdete koleje a půjdete směrem k dálničnímu mostu, cca po 300 m přejděte po lávce přes řeku. Za mostem se vydáte po cestě pod dálniční most doleva a pokračujete po červené turistické značce cca 2 km až na konec asfaltové cesty, kde nás najdete.
Busem:

Z Prahy (od metra Depo Hostivař) jezdí do Chocerad pravidelný linky BUS č. 383 a 393. Odtud se dáte pěšky po pravém břehu řeky Sázavy do Poddubí (stále rovně po asfaltové cestě). Přestoupit můžete také v Ondřejově na autobus, který jede přímo do Kaliště-Poddubí. Odtud cca 1,5 km pěšky podél řeky Sázavy

Pokud byste i přes podrobný popis cesty nenašli správný směr, volejte na tel. č. +420 775 339 492

Adresa:

Outdoor Centrum Poddubí s.r.o.
Kaliště-Poddubí
Poddubí 300
PSČ 251 65

Majitel zařízení za Outdoor centrum

za Outdoor centrum

majitel a provozovatel

„Zveme vás do Outdoor Centra Poddubí na řece Sázava. Nabízíme ubytování v přírodě pro jednotlivce i skupiny cca 30 km od Prahy u Chocerad. Prostředí vhodné pro soukromé i firemní akce a oslavy, školy v přírodě. Okouzlující prostředí u břehu řeky Sázava.

Těšíme se na Vás!”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Elektřina, Prádelna, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,en,de

budova budova
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Zábava

Koncerty

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

Platba

VisaElectron  

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist