Ubytování
Telefon: +420 388 324 468, +420 606 793 430 


house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autocamp Podroužek

Autocamp Podroužek
10.0 / 10 Úžasné
podle 2 recenzí (celkem 444)

Tyršova 226,
NETOLICE 384 11 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Základní informace

Autocamp Podroužek se nachází přibližně 1 km od malebného jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. Kemp se nachází na břehu rybníku Podroužek, kde je v létě možnost koupání. Kemp je v klidné lokalitě, obklopen lesy a dalšími rybníky. Nabízíme několik typů chat, které mají různou ubytovací kapacitu a vybavení. Najdete zde dostatek místa k parkování, pro stany i karavany včetně elektrických přípojek. Sociální zázemí kempu má velmi dobrý standard a bezbariérový přístup.

Ubytování

Ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (40 přípojek) a stany. Chaty typu Irena, Gisela a Šumavanka mají vlastní umývárnu s WC a kuchyňský kout, samozřejmostí je vybavení nádobím, chladničkou a vařičem. V chatě Irena je v hlavní místnosti krb. Ostatní chaty typ Gisela nebo Šumavanka mají akumulační kamna.

Pro děti

Pro děti je k dispozici pískoviště, houpačka, kolotoč, koš na basket,venkovní i vnitřní stůl na stolní tenis. Pro děti pořádáme animační program. Půjčujeme velký člun, v restauraci je fotbálek, šipky na pláži máme posilovací venkovní tělocvičnu. Pro větší děti je možnost návštěvy lanového parku Libín - 18 km. Pro malé děti návštěva ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou.

Sportovní využití

Pro sportovní aktivity je možné si pronajmout sportoviště ve sportovním areálu místní TJ Netolice 1892 ve městě, kde jsou tři tenisové kurty, dva volejbalové kurty, fotbalové hřiště, atletická dráha, skatepark a sportovní hala se dvěma tělocvičnami 18 x 36 m a 15 x 12 m. Ve sportovní hale je i ubytovna s kapacitou cca 40 lůžek a klubovnou s kychyňkou, po dohodě je možné využít i klubovnu fotbalového oddílu na tribuně u sportovní haly s kapacitou 35 míst, která je provozována formou restauračního zařízení.

Sociální zařízení

Pro sprchování teplou vodou mohou hosté využít sociálního zázemí kempu, které má velmi dobrý standard a hlavní část i bezbariérový přístup.

Služby

Půjčování sportovních potřeb. Pro rekreanty ve stanu je k dispozici společná kuchyňka, včetně chladících boxů, elektrického vařiče, mikrovlné trouby, rychlovarné konvice. V kempu je možnost nákupu pečiva - každý den závoz. Prodej dřeva na oheň. Dvě společenské mistnosti, včetně TV. Možnost zajištění rezervace sjíždění Vltavy.
Prodej pohledů, map, drobných suvenýrů, turistických známek.

Doplňující informace

V okolí je mnoho historických památek Kratochvíle, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Dívčí Kámen, Zlatá Koruna. Pro milovníky kol je v okolí mnoho cyklotras, v létě jezdí přes Netolice cyklobus až na Šumavu. Pro zájemce o turistiku je v okolí mnoho značených tras, zajímavé výlety jsou možné na Kleť - nejvyšší vrchol Blanského lesa a na Šumavu.

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,es

camporto camporto
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Počet karavanových stání: 40

Zábava

Diskotéka, Animační programy

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 50

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Podroužek , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Podroužek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autocamp Podroužek.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist