Ubytování


 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA

REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA

Kožlany,
KOŽLANY 331 44 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 15.10.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 8.1/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Rekreačního středisko se nachází uprostřed lesů v tiché a klidné oblasti nedaleko malebné obce Kožlany. Za dobu své existence se stal letním útočištěm stovkám dětí i dospěláků z celé republiky. Mnoho z nich se sem každé léto vrací, ať již jako děti, vedoucí či návštěvníci okolní krajiny. Naším cílem je vytvořit optimální podmínky pro spokojenost rekreantů, jejich sportovní a kulturní vyžití, včetně zajištění bezpečného pobytu ve zdravém prostředí nenarušené přírody.
Areál je situován, aby poskytl co možná nejlepší podmínky pro váš pobyt. Celý komplex je postaven na tzv. ostrově. Obtéká ho potok Javornice, který zároveň zásobuje vodou nedaleké, nově zrekonstruované přírodní koupaliště. Celý prostor areálu je dokonale odvodněn a tak si dovede poradit i s nečekaně špatným počasím. Jeho jedinečná osamocená poloha, je zárukou vaší ničím nerušené rekreace.


Ubytování

Rekreační areál Tišina je svým umístěním a vybaveností vhodný zejména pro konání dětských letních táborů, škol v přírodě a sportovních soustředění. Zároveň ho však vřele doporučujeme také organizátorům teambuildingových a sportovních akcí pro dospělé. Ubytování v chatkách uprostřed lesů nejednomu dospělému hostovi připomene dětská léta letních táborů.
Dominantou areálu je třípodlažní zděná budova. V přízemí se nachází vybavená velkokapacitní kuchyně s rozsáhlými skladovacími prostory a zázemím pro personál.
V prvním patře naleznete jídelní část s výdejnou, toalety, klubovnu, kiosek s barem a venkovní krytou terasu, která poskytuje i za deštivých dní příjemné posezení například u grilu.
Ve druhém patře je připraveno pro ubytování až 40 osob na sedmi různě velkých pokojích. Na patře je nově zrekonstruované sociální zařízení včetně sprch a toalet.

V rekreačním areálu TIŠINA máte dále k dispozici zděnou budovu se sociálním zařízením pro chlapce a dívky, včetně oddělených toalet a sprch pro ošetřovnu. V horní části budovy je k dispozici velká klubovna pro různorodé využití dle vašich potřeb. V těsné blízkosti jsou tři chatky sloužící jako ošetřovna a izolace pro chlapce a dívky.
Ubytovat se rovněž můžete v 31 čtyřlůžkových chatkách s celkovou kapacitou 124 lůžek. V každé z nich jsou čtyři lůžka (dvě dvoupatrové postele), dvě skříňky, stůl, židle, osvětlení a elektrická zásuvka.

Sportovní využití

V areálu jsou dvě travnatá hřiště, fotbalové branky a síť na volejbal. Při horkých dnech je možné navštívit nedaleké přírodní koupaliště Vožehák.

Majitel zařízení Kateřina Kohútová

Kateřina Kohútová

provozovatel

„Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vašeho požadavku na využití areálu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Provozní období

01.05. - 15.10.

Podívejte se na hodnocení kempu REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist