Ubytování
Telefon: +420 777 936 759, +420 602 236 565 


house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko RADAVA

Rekreační středisko RADAVA
10.0 / 10 Úžasné
podle 1 recenzí (celkem 90)

Kemp RADAVA,
KOVÁŘOV 399 01 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Základní informace

Lesy a krásnou přírodou obklopené rekreační středisko Radava se nachází přímo na břehu Orlické přehrady, což je jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších rekreačních oblastí v Česku. Na rozlehlé vodní ploše můžete koupat, rybařit, dovádět s dětmi a provozovat nespočet vodních sportů jako windsurfing, jachting a další. Tato lokalita je vhodná pro rodinnou i skupinovou rekreaci. V blízkém okolí najdete velké množství turistických a cykloturistických stezek s různými přírodními a kulturními zajímavostmi. U nás si zkrátka užijete dovolenou plnou pohody, klidu i aktivního odpočinku.

Ubytování

Ubytování je možné ve dvaceti velmi pěkných dřevěných chatkách a pěti karavanech, poskytujících dostatečný komfort a soukromí za vynikající cenu. Samozřejmě se můžete ubytovat i s vlastním stanem. Ze soukromé terasy před karavanem budete mít krásný výhled na hladinu Orlické přehrady. Součástí vybavení terasy je jídelní sezení, gauč. Karavan je dále vybaven kuchyní, plynovým vařičem, lednicí, elektřinou atd.

Pro děti

Naši nejmenší hosté mají k dispozici velké moderní dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm a udržovaný trávník v celém areálu.

Sportovní využití

U nás se můžete koupat, nebo jen tak lenošit na dece u vody. Dovolenou si můžete zpestřit i sběrem hub a lesních plodů v okolních lesích. Pokud máte chuť si zasportovat, tak máme pingpongový stůl, malé hřiště na míčové hry a nedaleko od areálu se nacházejí tenisové kurty. Ani vášniví rybáři nebudou na tomto místě o svoji zálibu ochuzeni. Na místě Vám rádi zapůjčíme lodě s motorem. Jedna z možností, jak navštívit oblíbené turistické cíle (zámek Orlík nebo hrad Zvíkov), je využít parníku.

Sociální zařízení

Společné sociální zařízení jsou ve středu areálu dostupné pro všechny návštěvníky.

Služby

Pokud budete mít zájem, rádi Vám zajistíme povolenku na rybolov nebo pomůžeme u nás uspořádat školní výlety, tábory i školy v přírodě. Po domluvě je možné uspořádat i rodinné oslavy, společenské nebo firemní akce včetně ubytování.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 31.10.

Ubytování

Chatky, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

11-013 11-013 11-015 11-015 1161117-4197c2 1161117-4197c2 2 2 chata-interier chata-interier chata-kuchynsky-kout chata-kuchynsky-kout chata-kuchynsky-linka chata-kuchynsky-linka denisa-011 denisa-011 dsc07834 dsc07834 img_7914 img_7914 img_7931 img_7931 okoli-altanu-jaro okoli-altanu-jaro posezeni-pred-chatou-na-verande posezeni-pred-chatou-na-verande radava-vikend-14 radava-vikend-14 zvikov zvikov
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

Stravování

Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka

Koupání

Přehrada

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko RADAVA , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko RADAVA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko RADAVA.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist