Ubytování
Telefon: +420 382 288 109, +420 602 493 599 


house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Nová Louka

Rekreační středisko Nová Louka
10.0 / 10 Úžasné
podle 3 recenzí (celkem 12)

Albrechtice nad Vltavou c. 170,
ALBRECHTICE NAD VLTAVOU 398 11 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Rekreační středisko Nová Louka je vhodné místo pro firemní školení, rodinnou dovolenou, letní tábory, sportovní soustředění, rekondiční pobyty nebo školy v přírodě. Z ubytovacích zařízení je k dispozici hlavní ubytovací budova, 5 dvoupodlažních chat i malé chatky,
sloužící především pro dětskou rekreaci. Areál rekreačního zařízení se nachází na rozlehlé louce obklopené lesy v chráněné přírodní oblasti Písecké hory.

Ubytování

Pro ubytování si můžete vybrat z několika typů zařízení: pokoje v hlavní budově (kapacita 60 osob), dvoupodlažní bungalovy a malé dřevěné chatky (dvou a třílůžkové), jenž jsou vhodné spíše pro ty, kdo si příliš nepotrpí na komfortu a pro hromadné pobyty dětí. Bungalovy představuje 5 kompletně zařízených dvoupodlažních domků, včetně vlastního WC, kuchyně, venkovního posezení s grilem atd. Součástí všech pokojů v hlavní budově je vlastní předsíň se soc. zařízením.

Pro děti

V hlavní budově si děti mohou hrát v malé nebo velké klubovně. Děti si samozřejmě mohou zahrát i další dostupné sporty na našich venkovních sportovištích včetně dětského hřiště (houpačky, hrad, klouzačky atd.).

Sportovní využití

V areálu je hřiště na minigolf, tenis, volejbal, fotbal a stolní tenis. V létě doporučujeme koupání v našem rybníku se soukromou písečnou pláží.

Sociální zařízení

Pro ty, kdo mají ubytování v malých dřevěných chatkách, je sociální zařízení společné. Zbytek hostů má soc. zařízení vždy vlastní přímo na pokoj, popř. v bungalovu.

Služby

Zájemcům rádi zapůjčíme kola. Parkování pro hosty je přímo v areálu zdarma.

Doplňující informace

V okolí rekreačního střediska Nová louka se nachází celá řada atraktivních míst. Mezi naše tipy patří Albrechtice nad Vltavou, Rozhledna Vysoký Kamýk, Krokodýlí ZOO Protivín, ZOO Tábor-Větrovy, ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou, Putim, zámek Orlík, Památník Jana Žižky u Sudoměře, spoustu cyklotras a další památky.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,en,de

bar bar bungalov-vnitrek bungalov-vnitrek bungalovy-celek bungalovy-celek detske-hriste detske-hriste dvoupodlazni-bungalovy dvoupodlazni-bungalovy hlavni-budova hlavni-budova chatky chatky koupani koupani minigolf minigolf nova-louka-celek nova-louka-celek pokoje-s-vlastnim-socialnim-zarizenim pokoje-s-vlastnim-socialnim-zarizenim restaurace restaurace tenis tenis wc-na-pokoji wc-na-pokoji
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro firemní a skupinové akce

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Stravování

Jídelna

Vybavení chatek

Elektřina, WC, Sprcha, Kuchyňka, Palandy v chatce

Koupání

Rybník

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko Nová Louka , který hodnotilo 3 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Nová Louka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Nová Louka.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist