Koupaliště a kemp Pecka

9.7 / 10 Vynikající
podle 131 recenzí (celkem 488)  

Pecka 60,
PECKA 507 82 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 7.10.

Základní informace

Několikrát oceněný kemp se nachází severně od města Pecka v Královéhradeckém kraji. Nabízíme ubytování v domě s 6 apartmány, v luxusních srubech s vlastním sociálním zařízením, čtyřlůžkových chatičkách, ve vlastních stanech a karavanech. Součástí areálu je rozmanité sportovní zázemí pro spoustu sportů.

Ubytování

Ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách, v chatkách s příslušenstvím, apartmány, karavanech a klasických stanech. Celková ubytovací kapacita je 148 lůžek. Všichni hosté mají k dispozici společenskou místnost a WIFI přístup k internetu.

Pro děti

Velké dětské hřiště (lezecká stěna, hrazdy, prolézačky, klouzačky, houpačky, žebříky, pískoviště, kreslící tabule), obří skákací trampolína pro děti i dospělé, koupaliště s dětským brouzdalištěm.

Sportovní využití

V roce 2016 jsme byli ocenění jako kemp s nejlepším sportovním zázemím. V areálu najdete velké množství sportovních hřišť (volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, plážový fotbal, lezecká stěna, koš na basketbal, petanque, badminton, nohejbal) a koupaliště.

Stravování

Naše vytápěná restaurace se dvěma krytými terasami má kapacitu 100 míst. Hosté mají na výběr mezi minutkovou kuchyní, hotovými jídly a grilovanými specialitami. Při pobytu v kempu je také možné zajistit plnou penzi, polopenzi, snídaně, obědy, večeře i svačiny. Po domluvě je možné uspořádat svatby, narozeniny, rodinné oslavy apod.

Sociální zařízení

U čtyřlůžkových chatek je k dispozici pouze společné sociální zařízení a kuchyňka. U chatek s příslušenstvím a apartmánech je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Pro hosty ve stanech a karavanech je sociální zařízení s venkovní kuchyní přímo u prostoru
pro stanování.

Služby

Hotům rádi zapůjčíme jízdní kola, sportovní potřeby či potřeby ke grilování. Kromě toho poskytujeme prodej základních hygienických potřeb a potravin. V sezóně provozujeme letní kino, setkání s koňmi a diskotéky na trampolíně.

Jaroslav Hudec

jednatel společnosti

„Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali ke strávení příjemných chvil v rekreačním zařízení Koupaliště a kemp Pecka. Náš areál byl v roce 2015 ověnčen několika úspěchy. Umístili jsem se jako nejlepší kemp v ČR a byli jsme zvoleni jako nejlepší kemp se sportovním zázemím a nejlepší kemp v Královéhradeckém kraji. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2018 v kempu Pecka.

Jaroslav Hudec”

Vybavení

Provozní doba

1.4.-7.10.

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Dětské hřiště - pohled na prostor pro karavany Recepce Recepce
Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 40

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Lezecká stěna, Trampolíny

Dětské čtyřkolky Dětské čtyřkolky Dětské hřiště - prolézačky Dětské hřiště - prolézačky Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Dětské lanové centrum Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště a brouzdaliště Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Koupaliště Pecka Lezecká stěna Lezecká stěna Plážový volejbal Plážový volejbal Půjčovna  kol Půjčovna  kol Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Sportoviště - volejbal, nohejbal, tenis Stolní tenis Stolní tenis Trampolína velká Trampolína velká Trampolíny Trampolíny Zábava v kempu Pecka Zábava v kempu Pecka
Stravování

Restaurace, Bufet

Gril Gril Restaurace Restaurace Restaurace - pergola u grilu Restaurace - pergola u grilu Slavnostní tabule Slavnostní tabule
Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma, Koupaliště

Ocenění

Ceník - Koupaliště a kemp Pecka

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Koupaliště a kemp Pecka
Pecka 60
507 82 Pecka

Poloha: GPS: N50°29'24", E15°36'32"
Web: www.kemppecka.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblast: Podzvičínsko

Jaroslav Hudec

jednatel společnosti

„Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali ke strávení příjemných chvil v rekreačním zařízení Koupaliště a kemp Pecka. Náš areál byl v roce 2015 ověnčen několika úspěchy. Umístili jsem se jako nejlepší kemp v ČR a byli jsme zvoleni jako nejlepší kemp se sportovním zázemím a nejlepší kemp v Královéhradeckém kraji. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2018 v kempu Pecka.

Jaroslav Hudec”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Koupaliště a kemp Pecka, který hodnotilo 131 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Koupaliště a kemp Pecka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Koupaliště a kemp Pecka.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist