Ubytování
Telefon: +420 601 302 030 


house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Stará Živohošť

Rekreační středisko Stará Živohošť

Živohošť E46,
NOVÝ KNÍN 262 03 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Základní informace

Areál rekreačního střediska Stará Živohošť se nachází v malebném prostředí Slapské přehrady a svým umístěním zaručuje optimální podmínky nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání škol v přírodě, sportovních soustředění, firemních školení, porad, seminářů. Součástí rekreačního střediska jsou sportovní a společenské komplexy, restaurace se zahrádkou, velký bazén se slanou vodou, vlastní molo 100 metrů od střediska s možností zapůjčení loďky nebo šlapadla pro romantické projížďky po Vltavě.

Ubytování

Rekreační středisko Stará Živohošť má celkovou kapacitu 444 lůžek (Budovy -192 lůžek, Chatky-252 lůžek). Pokoje v budovách mají od 2-6 lůžek a jsou vybaveny skříněmi na oblečení, chladničkou, TV, sociálním zařízením - WC a sprchou, lůžkovinami a ručníky.
V budově Narex je v přízemí umístěn bezbariérový pokoj.
Ubytování v chatkách nabízíme ve 4 variantách:
Chatky Pragovka - 4 lůžka, TV, chladnička, vařič, varná konvice, kuchyňská linka se základním vybavením, soc. zařízení (WC a sprcha), lůžkoviny.
Chatky Typografie - až 5 lůžek, TV, chladnička, varná konvice, vařič, kuchyňská linka se základním vybavením, soc. zařízení (WC a sprcha), lůžkoviny.
Chatky ČSAD - 2-6 lůžek, kuchyňská skřínka se základním vybavením, chladnička, společné sociální zařízení - WC a sprchy, lůžkoviny. Na vyžádání na recepci vařič a varná konvice (vratná záloha). TV ve společné klubovně.
Aprtmány Pragovka - 6-7 lůžek, TV, chladnička, vařič, varná konvice, kuchyňská linka se základním vybavením, soc. zařízení (WC a sprcha), lůžkoviny.
Apartmán - Byt ČSAD - 5 lůžek, TV, chladnička, vařič, varná konvice, kuchyňská linka se základním vybavením, soc. zařízení (WC a sprcha), lůžkoviny.

Pro děti

V areálu se mohou děti zabavit na dětském hřišti nebo při venkovních sportovních aktivitách - tenis, fotbálek, petangue, kroket, jízda na kole, badminton. Mohou si zaplavat ve venkovním bazénu či brouzdališti se slanou vodou. Při nepříznivém počasí lze využít dětský koutek nebo klubovnu pro různé stolní hry či si zahrát stolní fotbálek nebo stolní tenis. Pod dohledem dospělých si mohou zastřílet v laserové střelnici či si zahrát bowling.
O zábavu všech našich rekreantů se o prázdninové měsíce (červenec, srpen) stará také svým programem teambuildingová agentura Spofesta.

Sportovní využití

V rekreačním středisku Stará Živohošť se nachází čtyři profesionální bowlingové dráhy s UV osvětlením, squashový kurt i s úpravou pro wallyball, laserová střelnice, kulečník pool, stolní fotbal, tělocvična se zrcadly a trampolínami, malá tělocvična na stolní tenis, posilovna, kola na spinning, běžecký trenažér, multifunkční kurt s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal), venkovní bazén a brouzdaliště se slanou vodou, venkovní hřiště na plážový volejbal, venkovní asfaltové hřiště na nohejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, loděk a šlapadel.

Sociální zařízení

Pokoje v celém komlexu budov a v chatkách Pragovka a Typografie mají vlastní WC a sprchu.
Chatky ČSAD mají společné soc. zařízení (WC, sprchy).

Služby

Wifi připojení k dispozici v restauraci Inklemo. Hosté mají k dispozici čtyři profesionální bowlingové dráhy s UV osvětlením, squashový kurt i s úpravou pro wallyball, multifunkční kurt s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal), laserovou střelnici, kulečník pool, stolní fotbal, venkovní bazén a brouzdaliště se slanou vodou, venkovní hřiště na plážový volejbal, venkovní asfaltové hřiště na nohejbal, tělocvičnu se zrcadly a trampolínami, malou tělocvičnu na stolní tenis, posilovnu, spinning, běžecký trenažér, dětské hřiště, půjčovnu kol. K dispozici je menší molo s třemi loďkami a jedním šlapadlem.

Majitel zařízení Martin Brousek

Martin Brousek

Recepční

„ Srdečně Vás vítáme v rekreačním a školícím středisku Stará Živohošť. Klidné, čisté a vodou obklopené prostředí areálu s chodníčky a vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru parku, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek. Vhodné pro rodiny s dětmi, přátele, houbaře, rybáře, milovníky turistiky, cykloturistiky.
Areál rekreačního střediska Stará Živohošť se nachází v malebném prostředí Slapské přehrady a svým umístěním zaručuje optimální podmínky nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání školních výletů, sportovních soustředění, firemních školení, porad a seminářů.
Dále si u nás můžete zahrát bowling, squash, laserová střelnice, kroket, volejbal, kulečník, wallyball, nohejbal, stolní tenis. K formování postavy u nás naleznete tělocvičnu s trampolínami, posilovnu včetně běžeckých trenažerů, spinningová kola. ”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 31.10.

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: Čeština

Bazén se slanou vodou Bazén se slanou vodou Budova Inklemo Budova Inklemo Budova Narex Budova Narex Budova Typografie Budova Typografie Chatka pragovka Chatka pragovka Chatky ČSAD Chatky ČSAD Chatky ČSAD - klubovna Chatky ČSAD - klubovna Chatky Typografie Chatky Typografie Chatky Typografie Chatky Typografie Zahrádka restaurace Zahrádka restaurace
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Zábava

Diskotéka, Animační programy

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Multifunkční kurt Multifunkční kurt Posezení u bowlingu Posezení u bowlingu Posilovna Posilovna Profesionální bowlingové dráhy Profesionální bowlingové dráhy Skákací hrad Skákací hrad Za zahrádkou - dětské hřiště Za zahrádkou - dětské hřiště
Stravování

Restaurace, Jídelna

Jídelna Jídelna
Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Koupání

Venkovní bazén, Řeka, Přehrada, Koupání zdarma

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko Stará Živohošť , který hodnotilo 215 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Stará Živohošť. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Stará Živohošť.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist