Autocamp Osek

8.3 / 10 Velmi dobré
podle 57 recenzí (celkem 397)  

Nelsonská 669,
OSEK 417 05 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 31.10.

Základní informace

Autocamp Osek je klidný kemp vhodný pro jednotlivce, skupiny, školy, dobrodruhy, rekreační sportovce, turisty, firmy i rodiny. Areál kempu se nachází na úpatí Krušných hor, kam můžete vyrazit za spoustou zajímavostí. V okolí nechybí cyklostezky, cesty pro pěší turistiku i další adrenalinové zážitky dostupné po celý rok. U areálu kempu je pension Horal, který má provozovatele paní Simonu Hereitovou, s celoročním provozem. V bezprostřední blízkosti kempu Osek najdete přírodní koupaliště s čističkou vody, momentálně v rekonstrukci (možnost využití jiných vodních ploch v blízkém okolí) a rybník pro rybářské využití.

Ubytování

Máme k dispozici 50 míst pro stany. Místa lze využít také pro karavany, asi polovina stání má elektrickou přípojku. Pro větší skupiny dětí či krátkodobé pobyty jsou nejvhodnější menší 4 lůžkové chatky se dvěma palandami. Dále nabízíme chaty Family, také 4 lůžkové, jsou prostorné a pohodlné, vybavené lednicí a stolkem se židlemi. Do těchto chatek je možnost přidat přistýlky v podobě matrací. Také máme 2 lůžkové chaty Relax, zařízené v přírodním stylu, nově zrekonstruované s elektřinou.

Pro děti

Pro děti je vhodné zejména dětské hřiště nebo travnaté plochy na fotbálek a další sporty. Stejně tak mohou využívat další sportovní atrakce.

Sportovní využití

Přímo v autokempu je hřiště na plážový volejbal, stoly na stolní tenis, hřiště na volejbal, či nohejbal. Vedle rybníka mohou hosté využívat skatepark a 3D bludiště (lanový park v korunách stromů) a 500 m dlouhou inline dráhu pro bruslaře s odpočinkovými místy a sportovními koutky. V okolních lesích jsou značené běžecké okruhy, které lze využít i pro horská kola. Náhorní planina Krušných Hor, která se nachází v blízkosti našeho kempu, je přímo stvořena pro turistiku, nordic-walking i cykloturistiku. V centru města ve vzdálenosti cca 300 m se nachází discgolfové hřiště s lanovou dráhou. Po celém městě jsou rozmístěny posilovací a cvičební prvky.

Stravování

Vedle Autocampu je pension Horal, který není součástí kempu, ale po individuální domluvě s paní majitelkou Simonou Hereitovou je možnost stravování.

Sociální zařízení

Nově zrekonstruované společné sociální zařízení (toalety a sprchy) udržujeme v čistotě a je vyhrazeno pro všechny návštěvníky kempu. Sprchování teplou vodou je za poplatek.

Služby

Kemp je vhodný i pro skupinové pobyty. Můžete zde uspořádat soustředění, školní výlety, firemní akce, rodinné oslavy i adaptační kurzy. Ubytovaným hostům za poplatek zapůjčíme drobné sportovní vybavení: pálky na stolní tenis, badmintonové rakety, míče, sítě, apod.

Doplňující informace

V ROCE 2017 NENÍ MOŽNÉ KOUPÁNÍ NA KOUPALIŠTI Z DŮVODU REKONSTRUKCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Město Osek

majitel

„V roce 2014 jsme byli díky Vám, našim návštěvníkům, oceněni v soutěži Kemp roku 2014 jako nejlepší kemp v Ústeckém kraji. Přijeďte se k nám podívat a strávit pohodovou dovolenou.”

Vybavení

Provozní doba

1.4.-31.10.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Trezor, Recepce, Parkoviště, Wellness/lázně, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,de

Chatky Chatky Kemp Kemp mini-autocamp_05 mini-autocamp_05 mini-Horal mini-Horal mini-IMG_9722 mini-IMG_9722 mini-kemp_2 mini-kemp_2 mini-kemp_HoYEUunek_045 mini-kemp_HoYEUunek_045 mini-klaster_pout mini-klaster_pout
Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Zábava

Animační programy

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Dětské hřiště, Lanové centrum

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Koupaliště

Ocenění

Ceník - Autocamp Osek

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autocamp Osek
Nelsonská 669
417 05 Osek

Poloha: GPS: N50°37'19", E13°41'6"
Web: www.autocamposek.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Ústecký kraj
Rekreační oblast: Krušné hory

Město Osek

majitel

„V roce 2014 jsme byli díky Vám, našim návštěvníkům, oceněni v soutěži Kemp roku 2014 jako nejlepší kemp v Ústeckém kraji. Přijeďte se k nám podívat a strávit pohodovou dovolenou.”

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Osek, který hodnotilo 57 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Osek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autocamp Osek.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist