Autocamp Osek

9.3 / 10 Vynikající
podle 53 recenzí (celkem 450)  

Nelsonská 669,
OSEK 417 05 | Mapa

Provozní období: 26.3. - 30.9.

Základní informace

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Můžete u nás stanovat, kempovat i bydlet v chatě. Dovolená v kempu je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, aktivní i rekreační sportovce, motorkáře, kteří náš kemp ocenili jako „Nej kemp pro motorkáře“, dále je zde možnost školních pobytů i adaptačních kurzů.

Ubytování

Pro Váš pobyt si můžete zvolit z následujících možností ubytování - 50 kempových míst pro karavany a stany, v případě zájmu je možno domluvit dlouhodobý pobyt, 13 čtyřlůžkových malých chatek, 8 čtyřlůžkových velkých chatek s vlastní lednicí a 7 dvoulůžkových chat. Auto je možno zaparkovat přímo vedle chaty. Společné pro kemp je nově zrekonstruované sociální zařízení, kuchyňka a výlevka pro chemické WC.

Pro děti

Přímo v kempu je pro děti připraveno několik herních prvků, pingpongové stoly, antukové i volejbalové hřiště.

Sportovní využití

V těsné blízkosti kempu najdete jedinečné 3D bludiště s lanovými prvky (v provozu od dubna do září) – ojedinělá lanová atrakce, kde není třeba jištění. Můžete si také společně zahrát neobvyklou hru v přírodě – discgolf. Najdete zde i několik provazových atrakcí či betonovou in-line dráhu. Ve středu města je zabudovaná tzv. „venkovní posilovna“. Nechybí zde i několik hřišť zaměřených na děti nebo jeden z největších sportovních areálů, kde si můžete vyzkoušet, kromě jiného, naši lezeckou stěnu.

Stravování

Vedle Autocampu je Penzion a restaurace Horal. Otevřeno mají každý den a po domluvě je možné i stravování větších skupin.

Sociální zařízení

Nově zrekonstruované společné sociální zařízení (toalety a sprchy) udržujeme v čistotě a je vyhrazeno pro všechny návštěvníky kempu. Sprchování teplou vodou je za poplatek.

Služby

Kemp je vhodný i pro skupinové pobyty. Můžete zde uspořádat soustředění, školní výlety, firemní akce, rodinné oslavy i adaptační kurzy. Ubytovaným hostům za poplatek zapůjčíme drobné sportovní vybavení: pálky na stolní tenis, badmintonové rakety, míče, sítě, apod.
Pro hosty je v celém kempu k dispozici zdarma bezdrátové WiFi připojení.

Doplňující informace

V ROCE 2017 BYLA ZAHÁJENA REKONSTRUKCE KOUPALIŠTĚ, LETOS BUDE TŘEBA JEŠTĚ DOKONČIT NĚKTERÉ STAVEBNÍ PRÁCE TAK, ABY BYLO V HLAVNÍ SEZÓNĚ ( ČERVENEC, SRPEN ) JIŽ OTEVŘENÉ.

Město Osek

majitel

„V roce 2017 jsme byli díky Vám, našim hostům, opakovaně oceněni v soutěži Kemp roku 2017 jako nejlepší kemp v Ústeckém kraji.
Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2018 v Autocampu Osek.”

Vybavení

Provozní doba

26.3.-30.9.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Trezor, Recepce, Parkoviště, Wellness/lázně, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,de

Kemp Kemp mini-autocamp_05 mini-autocamp_05 mini-kemp_HoYEUunek_045 mini-kemp_HoYEUunek_045 mini-klaster_pout mini-klaster_pout
Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 50

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Dětské hřiště, Lanové centrum

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Koupaliště

Ocenění

Ceník - Autocamp Osek

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autocamp Osek
Nelsonská 669
417 05 Osek

Poloha: GPS: N50°37'19", E13°41'6"
Web: www.autocamposek.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Ústecký kraj
Rekreační oblast: Krušné hory

Město Osek

majitel

„V roce 2017 jsme byli díky Vám, našim hostům, opakovaně oceněni v soutěži Kemp roku 2017 jako nejlepší kemp v Ústeckém kraji.
Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v roce 2018 v Autocampu Osek.”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Osek, který hodnotilo 53 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Osek. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autocamp Osek.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist