Ubytování
Telefon: 603 875 957 


house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Stodola

Kemp Stodola

Nové mlýny,
BÍLÁ LHOTA 783 21 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.

Základní informace

Stodola Nové Mlýny se nachází v CHKO Litovelské Pomoraví, na břehu řeky Moravy. V budově je v přízemí stylová restaurace s venkovním posezením pod vzrostlými jasany, v podkroví pak dva pokoje, každý se šesti lůžky a vlastním sociálním zařízením. Prostorná louka kolem budovy obklopená zelení vám může sloužit nejen k parkování, ale také hrám, posezení u ohně, nebo stanování. V blízkém i vzdálenějším okolí se nabízí velká spousta zajímavostí dostupných pěšky (turistické trasy a naučná stezka), na kole (cyklotrasy a dětská "Lesánkova" cyklotrasa), po řece (vodácká trasa po řece Moravě), nebo autem.

Ubytování

Podkrovní Apartmány, každy se šesti lůžky a vlastním sociálním zařízením. V případě nižšího počtu osob na pokoji platíte pouze lůžka podle počtu osob.
Na pokoji lednice, mikrovlnka, varná konvice, po dohodě možno vařič, stůl, židle.

Pro děti

Louka v okolí Stodoly nabízí prostor pro hry v přirozeném terénu. Půjčit si můžete míč, pentanque, badminton, kroket. Přírodní průlezka, hamaka na stromě jsou oblíbená místa ke hrám. Řeka nabízí místo pro stavby z písku, či šplouchání na mělčinách.

Sportovní využití

Naprostá většina návštěvníků zaměří svůj zájem na pohyb po romantických cyklotrasách, kterými je Litovelské Pomoraví známé. Dětem se jistě bude líbit Lesánkova cyklotrasa, kde spojí sport se zábavou. Na každé trase je několik zajímavostí, kterými můžete Vaše putování zpestřit.
Další vyhledávanou možností sportu je splouvání řeky Moravy, která protéká hned vedle Stodoly. V případě zájmu Vám zapůjčíme lodě, poradíme s volbou úseku, odvezeme Vás na start a svezeme z místa ukončení Vašeho splouvání. I plavba po řece dává několik možností k návštěvě zajímavých míst kolem.

Sociální zařízení

Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Majitel zařízení Jarmila Friebová

Jarmila Friebová

majitelka

„Pojďte prožít své dny volna v zeleni CHKO Litovelské Pomoraví. Můžete zde načerpat energii, zasportovat, pobavit se a poznat nová místa. Stylové prostředí naší Stodoly Vám bude příjemným zázemím. Těšíme se na Vás.”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Vodácký kemp
Jazyky na recepci: čeština, angličtina, ruština, polština

Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie
Max. příkon: 220

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Petangue

Stravování

Restaurace, Bufet, Jídelna

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Řeka, Jezero, Koupaliště

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Stodola a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Stodola. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Stodola.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist