Ubytování
Telefon: +420 556 836 624, +420 607 265 107 


house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm
9.5 / 10 Vynikající
podle 116 recenzí (celkem 1371)

Dolní 1807,
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM 744 01 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm se nachází v krásném prostředí podhůří Beskyd. V těsné blízkosti kempu najdete moderní aquapark, zajímavé turistické cíle i cyklistické trasy. Ubytovat se můžete v jedné z dvaadvaceti chatek z nichž jedna je dvoupatrová pro 8 osob vybavená krbem, společenským prostorem a vlastním sociálním zázemím. Dále nabízíme 6 chatek pro dvě osoby, 15 chatek pro 4 osoby a dvě chatky s bezbariérovým přístupem. Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem a sociálním zařízením. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť.
Autokemp najdete v krásném prostředí při výjezdu z Frenštátu pod Radhoštěm směrem na Nový Jičín, Kopřivnici a Ostravu u soutoku dvou říček Lubiny a Lomné. Nově jsme otevřeli Autokemp celoročně. V období mimo letní prázdniny lze chatky rezervovat pro školní výlety, organizované skupiny, firemní akce, apod.

Ubytování

Po celý rok můžete ubytovat v jedné z dvaadvaceti chatek, z nichž jedna je dvoupatrová pro 8 osob. Tato chatka je vybavená krbem, společenským prostorem a vlastním sociálním zázemím.
Dále nabízíme 6 chatek pro dvě osoby, 15 chatek pro 4 osoby a dvě chatky pro 4 osoby s bezbariérovým přístupem. Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický vařič, konvice na vodu, hrnce, talíře, hrnky, sklenice, příbory, kuchyňské nože, vařečky, naběračky a otvírák), peřinami, polštáři a povlečením. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť.
V zimním období jsou chatky vytápěny.
Celoročně mají návštěvníci autokempu možnost přikoupení přistýlky.


Pro děti

V autokempu je dětské dopravní hřiště, které je v době prázdnin provozováno pro potřeby návštěvníků. Mimo sezónu lze pronajmout pro školní výlety a organizované skupiny.

Sportovní využití

V areálu kempu je také dětské hřiště, badmintonové hřiště, kuželky a stolní tenis.
V těsné blízkosti autokempu je Aquapark s mnoha atrakcemi a příjemným prostředím a sauna. V případě ubytování na 5 a více nocí v chatkách nabízíme návštěvníkům 2x volný vstup do Aquaparku nebo krytého bazénu.

Služby

Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, prádelnou, sociálním zařízením sprchami s teplou vodou a WC. Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. Síť Wi-fi je v prostoru u recepce.

Doplňující informace

Od poloviny dubna do poloviny října je recepce kempu v plném provozu od 6:00 do 22:00. Po zbytek roku je možné se v Autokempu ubytovat po předchozí domluvě minimálně 2 pracovní dny předem.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,pl

8luzkova_chata061 8luzkova_chata061 9 9 areal-kempu areal-kempu Chatka ZTP Chatka ZTP dvouluzkova_chatka021 dvouluzkova_chatka021 interiér čtyřlůžkové chaty interiér čtyřlůžkové chaty Sociální zázemí pro stanaře a karavanisty Sociální zázemí pro stanaře a karavanisty Sociální zázemí pro vozíčkáře Sociální zázemí pro vozíčkáře Zázemí pro stanaře - grilovací pergola Zázemí pro stanaře - grilovací pergola
Typ kempu

Chatová osada, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 380V

Zábava

Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Fotbal, Stolní tenis, Trampolíny

Aquapark Aquapark Aquapark Aquapark Aquapark-tobogán Aquapark-tobogán
Stravování

Restaurace, Bufet

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni
ACSI - počet hvězdiček: ****

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany


Plocha pro stany: 50

Koupání

Venkovní bazén, Řeka

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Frenštát pod Radhoštěm , který hodnotilo 116 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Frenštát pod Radhoštěm. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autokemp Frenštát pod Radhoštěm.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist