Ubytování
Telefon: 774 666 676 


house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Bungalovy Kersko

Bungalovy Kersko

Kersko 464,
HRADIŠTKO 289 12 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.

Základní informace

Bungalovy se nacházejí v borovicovem lese u břehu Labe cca 20 minut od Prahy v romantické krajině Bohumila Hrabala a Zahrádkářů Kerska,jak je známe z filmu Slavnosti sněženek. Dorazit můžete autem,pesky, na kole nebo lodí po proudu Labe. O Vaše občerstvení se postará hospůdka přímo v areálu.

Ubytování

Každý bungalov se skládá ze tří pokojů, dvou WC a dvou sprchových koutů. Ve vybavení je kuchyňska linka s elektrickym vařičem, rychlovarna konvice,lednička a mikrovlna trouba. Samozřejmostí je veškeré nádobí a ložní prádlo. Každý bungalov má svojí klimatizaci. Možnost dokoupení koupelnového prádla (osuška+ručník).

Pro děti

Pískoviště, trampolína, stolní tenis, houpačky a různe prolézačky.

Sportovní využití

Je zde možnost výletů na kole i pěsky (v okolí je mnoho pěších stezek a cyklostezek ).Navštívit můžete zříceninu hradu Kostomlaty, zámek Přerov nad Labem, zámek Kounice, Lysá nad Labem, Nymburk, lázeňské město Poděbrady, chátrající zámek Kovanice, nebo zámky Vlkava, Radim, zábavný park Mirákulum, vyhlášenou restauraci Hájenku v Kersku z filmu Slavnosti sněženek a mnoho dalších. Dále nabízíme půjčovnu paddleboardů a elektrických koloběžek.

Sociální zařízení

Každý bungalov má 2 WC a 2 sprchove kouty.

Doplňující informace

V areálu najdete ohniště, udírnu, dětské hřiště , možnost společného posezení, nebo ohraničené posezení u každého bungalovu zvlášť. Cely areál je pokryt WiFi signálem a kamerovým systémem. Vykoupat se můžete pod areálem bungalovů nebo i v nedaleké pískovně v Sadske.

Majitel zařízení Roman Suchel

Roman Suchel

Majitel

„Nabízíme ubytování v 5-ti kompletne vybavenych bungalovů pro 7 osob. Každý bungalov má svojí klimatizaci a skládá se ze 3 pokojů, 2 WC a 2 sprchových koutů. Ve vybavení je kuchyňska linka s elektrickym vařičem, rychlovarna konvice a mikrovlna trouba. Samozřejmostí je veskere nádobí a ložní prádlo. ”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: Angličtina

Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Sportovní zázemí

Stolní tenis, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Koupání

Řeka, Jezero

Podívejte se na hodnocení kempu Bungalovy Kersko a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Bungalovy Kersko. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Bungalovy Kersko.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist