Ubytování
Telefon: 774 666 676 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Bungalovy Kersko

Bungalovy Kersko

Kersko 464,
HRADIŠTKO 289 12 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Bungalovy se nacházejí v borovicovem lese u břehu Labe cca 20 minut od Prahy v romantické krajině Bohumila Hrabala a Zahrádkářů Kerska,jak je známe z filmu Slavnosti sněženek. Dorazit můžete autem,pesky, na kole nebo lodí po proudu Labe. O Vaše občerstvení se postará hospůdka přímo v areálu.

Ubytování

Každý bungalov se skládá ze tří pokojů, dvou WC a dvou sprchových koutů. Ve vybavení je kuchyňska linka s elektrickym vařičem, rychlovarna konvice,lednička a mikrovlna trouba. Samozřejmostí je veškeré nádobí a ložní prádlo. Každý bungalov má svojí klimatizaci.

Pro děti

Pískoviště, trampolína, stolní tenis, houpačky a různe prolézačky.

Sportovní využití

Je zde možnost výletů na kole i pesky (v okolí je mnoho pěších stezek a cyklostezek ).Navštívit můžete zříceninu hradu Kostomlaty, zámek Přerov nad Labem, zámek Kounice, Lysá nad Labem, Nymburk, Zdonin, chátrající zámek Kovanice, nebo zámky Vlkava, Radim a mnoho dalších.

Sociální zařízení

Každý bungalov má 2 WC a 2 sprchove kouty.

Doplňující informace

V areálu najdete ohniště, udírnu,možnost společného posezení, nebo ohraničene posezení u každého bungalovu zvlášť. Cely areál je pokryt WiFi signálem a kamerovým systémem. Vykoupat se můžete pod areálem bungalovů nebo i v nedaleké pískovně v Sadske.

Majitel zařízení Roman Suchel

Roman Suchel

Majitel

„Nabízíme ubytování v 5-ti kompletne vybavenych bungalovů pro 7 osob. Každý bungalov má svojí klimatizaci a skládá se ze 3 pokojů, 2 WC a 2 sprchových koutů. Ve vybavení je kuchyňska linka s elektrickym vařičem, rychlovarna konvice a mikrovlna trouba. Samozřejmostí je veskere nádobí a ložní prádlo. ”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: Němčina

Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Sportovní zázemí

Stolní tenis, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Koupání

Řeka, Jezero

Podívejte se na hodnocení kempu Bungalovy Kersko a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Bungalovy Kersko. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Bungalovy Kersko.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist