Ubytování
Telefon: +420 491 543 182, +420 777 601 992 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Chatový areál ZDĚŘINA

Chatový areál ZDĚŘINA

Police nad Metují,
POLICE NAD METUJÍ 549 54 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.11.

Základní informace

Chatový areál se rozkládá na pokraji jehličnatého lesa 1.5 km od Police nad Metují s dobrou příjezdovou komunikací pro osobní auta i autobusy a prostorným parkovištěm. Parkování v areálu je zdarma.

Podnik je v provozu od dubna do října. Ubytování je ve dvou až šestilůžkových chatkách s centrálním sociálním zařízením (sprchy a WC) s teplou vodou po celý den a ve dvou až šestilůžkových pokojích-bungalovech nebo dvoupokojových apartmá s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 130 lůžek.

Připojení naWI-FI v areálu zdarma.

Ubytování

Ubytování je ve dvou až šestilůžkových chatkách s centrálním sociálním zařízením (sprchy a WC) s teplou vodou po celý den a ve dvou až šestilůžkových pokojích-bungalovech nebo dvoupokojových apartmá s vlastním sociálním zařízením.

Nabízíme dvě dvoupokojové 4-6 lůžkové apartmá v roubené chalupě s vlastním sociálním zařízením, 2-5 lůžkové pokoje-bungalovy s vlastním sociálním zařízením a 2-6 lůžkové chatky-bungalovy s vlastním sociálním zařízením.

Chatky, pokoje, bungalovy i apartmá jsou vybaveny televizí a přímotopy.

Pro děti

Každý večer promítání dětských filmů. Houpačky a dětské hřiště.

Sportovní využití

Pro sportovní využití máme hřiště na volejbal, nohejbal, petang, stolní tenis, kulečník, karambol, stolní fotbálek a kuželky.

Sociální zařízení

Ubytování je ve dvou až šestilůžkových chatkách s centrálním sociálním zařízením (sprchy a WC) s teplou vodou po celý den a ve dvou až šestilůžkových pokojích-bungalovech nebo dvoupokojových apartmá s vlastním sociálním zařízením.

Služby

Přímo v areálu se nachází příjemná restaurace se širokým sortimentem nápojů, teplou a studenou kuchyní. Ubytovaným hostům nabízíme též polopenzi. Připojení naWI-FI v areálu zdarma.

Doplňující informace

Chatový areál Zděřina je zvláště vhodný pro rodinnou rekreaci, pěší i cykloturistiku, školní výlety i ostatní turisty. Broumovsko a Policko jsou zajímavé regiony východních Čech známé nádhernými pískovcovými útvary Broumovských stěn, Ostaše a Adršpašskoteplických skalních měst. V regionu je celá řada významných památek, v naprosté většině případů jsou výsledkem sedm století trvajícího působení benediktinského řádu.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.11.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: cz,de

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Zábava

Letní kino

Služby

Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště

Stravování

Restaurace, Jídelna

Vybavení chatek

Elektřina, WC, Sprcha, Ložní prádlo, Palandy v chatce

Stany

Parkování u stanu

Přečtěte si hodnocení kempu Chatový areál ZDĚŘINA , který hodnotilo 7 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Chatový areál ZDĚŘINA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Chatový areál ZDĚŘINA.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist