Ubytování
Telefon: +420 491 461 193, +420 739 445 762 


house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autokemp Brodský

Autokemp Brodský

Červený Kostelec,
ČERVENÝ KOSTELEC 549 41 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.11.

Základní informace

Kemp Brodský se nachází uprostřed turisticky nejkrásnější a nejzajímavější oblasti České republiky. Krásná příroda, zámky, kláštery, zříceniny hradů, pevnosti, skalní města a zoologická zahrada se safari. A to vše je v okruhu 30 km kolem kempu. Samotný kemp má rozlohu 3,2 ha a leží na břehu rybníka Brodský, který má rozlohu 16 ha. Březový háj, velká travnatá pláž a písčité, pozvolna klesající dno rybníka tvoří přírodní zázemí tohoto areálu. Kemp Brodský leží 1 km od malebného městečka Červený Kostelec v okrese Náchod. Kemp je určen pro klidnou a pohodovou rodinnou rekreaci.

Ubytování

Ubytování poskytujeme v chatkách, bungalovech, karavanech a vybavených stanech. Samozřejmě se můžete ubytovat i ve vlastním stanu či karavanu. Veškeré chatky jsou uvnitř rekonstruované a mají 5 lůžek. Vybavení bungalovů i chatek: lednice, rychlovarné konvice a povlečení. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatkami jsou zřízena ohniště s posezením.

Pro děti

Jedinečná atrakce pro děti - Brodíkův ráj je součástí našeho areálu cca 1km od Červeného Kostelce. Najdete zde více než 30 dřevěných vyřezávaných soch, které děti zavedou do Brodíkovy říše fantazie. Kromě galerie dřevěných soch si děti oblíbili dětskou pohádkovou stezku, moderní dětské lanové hřiště a zoo koutek s voliérou australských papoušků. Rodiče mají přichystaná dřevěná posezení, kde budou mít děti krásně pod dohledem. V letní sezóně pořádáme i oblíbené animační programy (soutěže, diskotéku, hry apod.).

Sportovní využití

Rybník Broďák, u kterého kemp leží je doslova rájem pro rybáře. Jedná se o soukromý revír, kde si může zachytat úplně každý. Kromě rybolovu jsou nejoblíbenější vodní sporty či kolektivní míčové hry apod.

Sociální zařízení

Kompletní sociální zařízení jsou v kempu společná.

Služby

Máme velkou úschovnu kol a půjčovnu sportovních potřeb. Mezi nejoblíbenější určitě patří koloběžky, se kterými rodiny vyráží na krátké výlety do okolí.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.11.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

1 1 10 10 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 7 7 8 8 9 9 snimek068-15-36-24-07-09 snimek068-15-36-24-07-09
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Počet karavanových stání: 80

Zábava

Koncerty

Služby

Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Petangue

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Brodský , který hodnotilo 8 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Brodský. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autokemp Brodský.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist