Ubytování
Telefon: +420 315 693 165, +420 603 152 356 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Sever

Rekreační středisko Sever
7.0 / 10 Chvályhodné
podle 1 recenzí (celkem 6)

Mšeno 073,
MŠENO 277 35 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

V Rekreačním středisku Sever najdete zázemí pro váš školní výlet, ŠvP, sportovní soustředění, dětský tábor, podnikovou akci, rodinnou rekreaci i individuální turistiku.
Pošlete k nám děti na letní tábor.
Kokořínsko - nedaleko Mělníka - je úžasná turistická oblast. Bizarní pískovcové útvary a nádherné lesy vás okouzlí.
Využijte toho, že tato oblast není příliš známá a je tu klid bez davu hlučných turistů.
Pro poznání Kokořínska využijte jako základnu naše rekreační středisko. Nabízíme vám ubytování v chatkách,tradiční českou kuchyni KLIDNÉ PROSTŘEDÍ a vlídné zacházení.


Ubytování

Ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových chatkách MDU Dále jsou k dispozici čtyři chaty Monti a jeden bungalov. WC a umývárny se sprchami jsou společné s teplou vodou. Jsou po celkové rekonstrukci.
Chatky MDU: klasické "táborové" chatky. Jsou čtyřlůžkové, jednoduché vybavení tvoří palandy (spací pytle, deky, polštářky), police na ukládání oděvů, stolek a židle. V chatkách je elektrické osvětlení, nejsou zde zásuvky. Před chatou je malá veranda.
Pobyt v chatkách účtujeme za osobu a noc. Neobsazená lůžka se neplatí. V červenci a srpnu je minimální obsazenost 2 osoby.

Chaty Monti
Tyto chaty jsou pětilůžkové. Najdete zde tři válendy a dvě lůžka na palandách (prošívané deky a polštáře). Dále je zde skříň na oděvy, police, stůl a tři židle. V chatě je elektrické osvětlení i zásuvka. Před chatou je krytá veranda.
V prázdninových měsících jsou využívány převážně pro doprovod skupin, které u nás pořádají tábor nebo soustředění. Volnou kapacitu pak nabízíme pro individuální rekreaci.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici jsou 4 chaty.

Chata Bungalov
Chata Bungalov je větší chata pro rodinu. Vybavení tvoří dvojlůžko a dvě místa na palandách (prošívané deky a polštáře) Pro uložení věcí slouží obývací stěna a botník. Dále vám poslouží křeslo a konferenční stolek. V chatě je samostatné WC s umývátkem a sprchou. Je tu i kuchyňský kout se stolem, židlemi a se základním nádobím v kuchyňské lince.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici je jedna chata. Objednat je možno v červenci a srpnu, pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty.


Sportovní využití

Zahrajte si ping pong, volejbal, petang, kulečník nebo stolní fotbálek.
V areálu máme dvě hřiště na volejbal. Každé je uprostřed skupiny chatek. Tak táborová skupina nebo třída na školním výletě ke svým chatkám "vyfasuje i svoje hřiště". Je tu i dost místa pro honičky, štafetové závody a míčové hry. Základní sportovní pomůcky (míče, sítě, pálky, pétangue, kroket,...) vám půjčíme zdarma. V jídelně je stůl na ping-pong, který je mimo výdej jídel volně přístupný. Pro menší děti máme pískoviště. Populární je trampolína.

O prázdninách můžou naši klienti zdarma navštěvovat hřiště u školy - cca 20 min. chůze. Zde jsou dvě asfaltová hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), velká travnatá plocha s brankami na fotbal, sprinterská dráha a doskočiště.

Ve Mšeně lze (za úplatu) sjednat pronájem sokolovny, tenisových kurtů, fotbalového hřiště, víceúčelového hřiště u školy nebo lezecké stěny.


Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: cz

Bungalov Bungalov Chatičky Chatičky Chatky-MDU Chatky-MDU krb krb kulecnik kulecnik ping-pong ping-pong Tábor Tábor Umývárna Umývárna
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Stolní tenis, Trampolíny

fotbalek fotbalek klubovna klubovna Městské lázně Městské lázně Na Harasově Na Harasově Volejbal Volejbal

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko Sever , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Sever. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Sever.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist