Ubytování
Telefon: +420 315 693 165, +420 603 152 356 


house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Sever

Rekreační středisko Sever

Mšeno 073,
MŠENO 277 35 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Základní informace

V Rekreačním středisku Sever najdete zázemí pro váš školní výlet, ŠvP, sportovní soustředění, dětský tábor, podnikovou akci, rodinnou rekreaci i individuální turistiku.
Pošlete k nám děti na letní tábor.
Kokořínsko - nedaleko Mělníka - je úžasná turistická oblast. Bizarní pískovcové útvary a nádherné lesy vás okouzlí.
Využijte toho, že tato oblast není příliš známá a je tu klid bez davu hlučných turistů.
Pro poznání Kokořínska využijte jako základnu naše rekreační středisko. Nabízíme vám ubytování v chatkách,tradiční českou kuchyni KLIDNÉ PROSTŘEDÍ a vlídné zacházení.


Ubytování

Ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových chatkách MDU Dále jsou k dispozici čtyři chaty Monti a jeden bungalov. WC a umývárny se sprchami jsou společné s teplou vodou. Jsou po celkové rekonstrukci.
Chatky MDU: klasické "táborové" chatky. Jsou čtyřlůžkové, jednoduché vybavení tvoří palandy (spací pytle, deky, polštářky), police na ukládání oděvů, stolek a židle. V chatkách je elektrické osvětlení, nejsou zde zásuvky. Před chatou je malá veranda.
Pobyt v chatkách účtujeme za osobu a noc. Neobsazená lůžka se neplatí. V červenci a srpnu je minimální obsazenost 2 osoby.

Chaty Monti
Tyto chaty jsou pětilůžkové. Najdete zde tři válendy a dvě lůžka na palandách (prošívané deky a polštáře). Dále je zde skříň na oděvy, police, stůl a tři židle. V chatě je elektrické osvětlení i zásuvka. Před chatou je krytá veranda.
V prázdninových měsících jsou využívány převážně pro doprovod skupin, které u nás pořádají tábor nebo soustředění. Volnou kapacitu pak nabízíme pro individuální rekreaci.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici jsou 4 chaty.

Chata Bungalov
Chata Bungalov je větší chata pro rodinu. Vybavení tvoří dvojlůžko a dvě místa na palandách (prošívané deky a polštáře) Pro uložení věcí slouží obývací stěna a botník. Dále vám poslouží křeslo a konferenční stolek. V chatě je samostatné WC s umývátkem a sprchou. Je tu i kuchyňský kout se stolem, židlemi a se základním nádobím v kuchyňské lince.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici je jedna chata. Objednat je možno v červenci a srpnu, pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty.


Sportovní využití

Zahrajte si ping pong, volejbal, petang, kulečník nebo stolní fotbálek.
V areálu máme dvě hřiště na volejbal. Každé je uprostřed skupiny chatek. Tak táborová skupina nebo třída na školním výletě ke svým chatkám "vyfasuje i svoje hřiště". Je tu i dost místa pro honičky, štafetové závody a míčové hry. Základní sportovní pomůcky (míče, sítě, pálky, pétangue, kroket,...) vám půjčíme zdarma. V jídelně je stůl na ping-pong, který je mimo výdej jídel volně přístupný. Pro menší děti máme pískoviště. Populární je trampolína.

O prázdninách můžou naši klienti zdarma navštěvovat hřiště u školy - cca 20 min. chůze. Zde jsou dvě asfaltová hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), velká travnatá plocha s brankami na fotbal, sprinterská dráha a doskočiště.

Ve Mšeně lze (za úplatu) sjednat pronájem sokolovny, tenisových kurtů, fotbalového hřiště, víceúčelového hřiště u školy nebo lezecké stěny.


Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: cz

Bungalov Bungalov Chatičky Chatičky Chatky-MDU Chatky-MDU krb krb kulecnik kulecnik ping-pong ping-pong Tábor Tábor Umývárna Umývárna
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Stolní tenis, Trampolíny

fotbalek fotbalek klubovna klubovna Městské lázně Městské lázně Na Harasově Na Harasově Volejbal Volejbal

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Sever a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Sever. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Sever.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist