Ubytování


 


house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Camping Villa Betula

Camping Villa Betula

Brnice 166,
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3223 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Doporučené kempy

Kemp Keramika naleznete přímo na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně.…

Skvělé 8.9/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Vynikající 9.7/ 10

Rodinný kemp a penzion DaJa je v klidné části Šumavy přímo na břehu Lipenského jezera…

Vynikající 9.5/ 10

Autokemp Žichovec se nachází 3km za obcí Strunkovice nad Blanicí v krásném prostředí u…

Základní informace

Kemp se nachází v překrásném přírodním prostředí na úpatí Západních Tater a Chočských vrchů u břehu vodní přehrady Liptovská Mara. Podtatranská scenérie, zeleň a klid jsou jeho výsadou. V areálu jsme vytvořili skvělé podmínky pro děti, které mají k dispozici rozlehlé dětské hřiště a společenské hry v přírodě. Součástí kempu je koňský ranč s celoroční jezdeckou halou, zvířecí farma, přírodní bazén, dětská zábavní hala, stylová restaurace zaměřená na zážitkovou gastronomii a mnoho dalších atrakcí. Všem návštěvníkům nabízíme moderní a komfortní ubytování v obytných přívěsech, mobilních domech a v rodinných pokojích a apartmánech. V kempu je také 80 elektrických přípojek pro stany a karavany našich návštevníků.

Ubytování

Kempink leží na 12-hektarové zelené louce pod voňavým borovým hájem. Jeho součástí je osada s 12 mobilními domy a 2 komfortními karavany, které nabízíme k pronájmu. Naši hosté se mohou ubytovat i v stylových rodinných pokojích a apartmánech v útulném venkovském penzionu přímo v kempu. Díky výhodné poloze pod horami, u vody a na křižovatce cykloturistických tras nás rádi navštěvují rodiny s dětmi, horští turisté, cykloturisté, karavanisté, motorkáři a také kempeři.

Pro děti

Vítejte na největším a nejlépe vybaveném dětském hřišti na Liptově! Přímo uprostřed nádherné podtatranské přírody objevíte skutečné dětské království - Babyland. Obklopeni desítkami zábavních, sportovních a adrenalinových atrakcí pro děti, teenagery i dospělé zapomenete na starosti a přenesete se do pohádky, která nikdy nekončí...

Tiché a bezpečné prostředí na 12-hektarové louce pod lesem je skvělým místem, kde se děti všech věkových kategorií dosytosti vyřádí. Celoročně je v provozu koňský ranč s jezdeckou halou a vycházkami na koních do přírody, zvířecí farma a také dětská zábavní hala na ploše téměř půl hektaru. Na exteriérovém hřišti je v každém ročním období přístupných několik atrakcí - prolézačky, lanová dráha, lezecký lanový labyrint, houpačky, šlapací káry nebo trampolínová aréna.

Neodmyslitelnou součástí Babylandu jsou veselé animátorky. V letních měsících se starají každý den o jiný animační program. Vymýšlejí soutěže, hry a různé dobrodružné úkoly pro děti. V chladnějších měsících si s dětmi hrají v zábavní hale.

V závislosti na ročním období a počasí u nás najdete i velké nafukovací hrady, fontánový ráj se 16 vodotrysky, přírodní bazén, pískoviště nebo indiánské teepee vysoké 15 metrů. V zimě za příznivých podmínek funguje dětský lyžařský vlek, snowtubingová dráha a kluziště pod širým nebem.

Sportovní využití

V kempu jsou podmínky a hřiště pro tyto letní sporty:
* PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
* FOTBAL (malé branky, házenkářské branky)
* PLÁŽOVÝ FOTBAL
* PLÁŽOVÁ HÁZENÁ
* PLÁŽOVÉ RINGO
* BASKETBAL (na jeden koš)
* PLAVÁNÍ (přírodní bazén dlouhý 15 m)
* AQUAZORBING
* SKÁKÁNÍ NA TRAMPOLÍNÁCH
* JÍZDA NA KONI
* JÍZDA NA PONÍKOVI
* STOLNÍ TENIS (2 stoly)
* SPEEDMINTON
* BADMINTON
* PETANG

Letní aktivity, které jsou v nabídce blízko kempu:
* TENIS
* JÍZDA NA KATAMARANU A MOTOROVÉM ČLUNU
* CYKLOTURISTIKA (značené stezky)
* HORSKÁ TURISTIKA, TREKING

Zimní sporty v kempu:
* SNOWTUBING
* LYŽOVÁNÍ PRO DĚTI
* BRUSLENÍ
* BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ
* JÍZDA NA KONI
* JÍZDA NA PONÍKOVI

Zimní aktivity, které jsou v nabídce blízko kempu:
* LYŽOVÁNÍ (4 střediska - Jasná, Opalisko, Malinô Brdo, Zuberec)
* SNOWBOARDING
* BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ
* SKIALPINISMUS (Nízké a Západní Tatry)
* BRUSLENÍ

Sociální zařízení

Ve všech mobilních domech a také v pokojích a apartmánech jsou koupelny s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem.

Kromě toho jsou v kempu dvě větší sociální zařízení, v nichž jsou odděleny toalety a sprchy pro dámy a pány.

Služby

Kemp Villa Betula má odpadovou výlevku pro karavany a autokaravany. Také si u nás můžete vyměnit plynovou bombu. Ubytovaní návštěvníci kempu mají k dispozici kuchyň s vařičem, pračku a sušárnu prádla.

V areálu kempu najdete velký zahradní altán s přírodním ohništěm, na kterém je povoleno opékání a grilování. Půjčit jsi lze i zahradní gril s uhlím a příslušenstvím.

Majitel zařízení Jiří Kolínský

Jiří Kolínský

marketing & PR manažér

„Hledáte místo pro příjemnou rodinnou dovolenou blízko vody a hor? Kemping Villa Betula s 12-hektarovým areálem a množstvím letních i zimních atrakcí je otevřený celoročně. Užijte si aktivní rodinnou dovolenou na Liptově v krásném přírodním prostředí. Bonusem je největší dětské hřiště s koňským rančem a zábavní halou Babyland.”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl,fr

Aquazorbing je z roka na rok oblíbenější Aquazorbing je z roka na rok oblíbenější Děti u nás vidí zvířátka ve volných výbězích Děti u nás vidí zvířátka ve volných výbězích Lanová dráha pro malé i velké Lanová dráha pro malé i velké Na dětském hřišti Babyland je spousta prolézaček Na dětském hřišti Babyland je spousta prolézaček Na farmě máme také kůzlátka Na farmě máme také kůzlátka Náš tým profesionálních animátorek Náš tým profesionálních animátorek Naše největší exteriérová prolézačka Tarantula Naše největší exteriérová prolézačka Tarantula Nejoblíbenější atrakce je dětská zábavní hala Nejoblíbenější atrakce je dětská zábavní hala Podzim v Babylandu je plná barev Podzim v Babylandu je plná barev Šlapací káry jsou vhodné pro děti i dospělé Šlapací káry jsou vhodné pro děti i dospělé Vedle kempu je největší dětské hřiště Babyland s atrakcemi Vedle kempu je největší dětské hřiště Babyland s atrakcemi Zábavní čtyřkolo, na které se vejde celá rodina Zábavní čtyřkolo, na které se vejde celá rodina Zahradní altánek pro 50 lidí s přírodním ohništěm Zahradní altánek pro 50 lidí s přírodním ohništěm Ze stanu nebo karavanu je to jen na skok na největší dětské hřiště Babyland Ze stanu nebo karavanu je to jen na skok na největší dětské hřiště Babyland Zvířecí farma blízko Babylandu Zvířecí farma blízko Babylandu
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Počet karavanových stání: 80

Zábava

Koncerty, Animační programy

Služby

Wellness, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Trampolíny

Aquazorbing přímo v exteriérovém přírodním bazénu Aquazorbing přímo v exteriérovém přírodním bazénu Jízdy na koních jsou vhodné pro děti i dospělé Jízdy na koních jsou vhodné pro děti i dospělé Koňský ranč a jízdy na koni k našemu kempu prostě patří Koňský ranč a jízdy na koni k našemu kempu prostě patří Lezecký lanový labyrint s výškou téměř 10 metrů Lezecký lanový labyrint s výškou téměř 10 metrů Lezecký lanový labyrint vedle penzionu Lezecký lanový labyrint vedle penzionu Naši hosté si můžou dopřát adrenalinovou jízdu na motorovém člunu po přehradě Liptovská Mara Naši hosté si můžou dopřát adrenalinovou jízdu na motorovém člunu po přehradě Liptovská Mara Šlapací káry jsou zábavní v každém počasí Šlapací káry jsou zábavní v každém počasí Venkovní bazén i pro plavce Venkovní bazén i pro plavce
Stravování

Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni
Další certifikace/asociace: SACC (Slovak Association of Camping and Caravaning)

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 10.000 m

Koupání

Venkovní bazén, Přehrada

Awards

Podívejte se na hodnocení kempu Camping Villa Betula a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Camping Villa Betula. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Camping Villa Betula.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist