Ubytování
Telefon: +420 702 126 461 


house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Černá Louže

Kemp Černá Louže
7.3 / 10 Velmi dobré
podle 3 recenzí (celkem 5)

Černá Louže 15,
RYNOLTICE 463 53 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Kemp Černá Louže nabízí 11 zrekonstruovaných chatek pro až 50 osob, zatravněnou plochu pro stanování, garáže pro uskladnění motocyklů a kol, prostornou terasu s občerstvením a jídelnu s recepcí s kapacitou do 50 osob.

Ubytování

Poskytujeme ubytování v pěti vybavených patrových chatkách s vlastním sociálním zařízením, kapacitou 4 - 5 osob, dále v šesti vybavených patrových chatkách bez vlastního sociálního zařízení, které je společné v přilehlé budově, taktéž s kapacitou 4 - 5 osob.
Pro milovníky nocování ve stanu máme připravenou zatravněnou plochu.

Sportovní využití

V kempu je místnost se stolním tenisem, možnost zapůjčení badmintonových pálek a volejbalového míče. Koupaliště se nachází v 1 km vzdáleném Polesí, hojně navštěvovaný a oblíbený zatopený lom Kristýna na hranicích s Německem a Polskem se nachází 11 Km od kempu. Tuto lokalitu protíná velké množství turistických stezek, cyklistických, nebo běžkařských tras a nedaleko vyhlášené skály pro horolezectví. Spousty sportovišť naleznete ve 20 Km vzdáleném Liberci a jeho okolí. Pro motorkáře připravujeme trasy v podobě orientačního závodu podle Road booku, nebo jen klasicky podle mapy a námi vyznačených tras .

Sociální zařízení

5 chatiček má své vlastní sociální zařízení, pro zbylých 6 chatiček je sociální zařízení k dispozici v přilehlé budově.

Služby

Volné Wi-fi je samozřejmostí, dále je k dispozici stůl na stolní tenis, badminton a volejbalový míč. V deštivých dnech můžete využít naší malou knihovnu, karty, či kostky.

Doplňující informace

Náš kemp se specializuje na moto - cestování, pro které organizujeme trasy a výlety po zdejších a okolních horách, nabízíme trasy v mapových podkladech i formou orientační jízdy pomocí Road booku, který se využívá při dálkových rally. Společně s organizací http://www.road-adventure.cz/ pořádáme motocestovatelské srazy, přednášky a další program kolem cestování na dvou kolech.

Majitel zařízení Petr Nevřela

Petr Nevřela

Provozovatel

„Celoroční kemp ve stejnojmenné obci Černá Louže nacházející se na pomezí malebných Lužických a Jizerských hor, které sousedí s nedalekým Českým rájem, Česko - Saským Švýcarskem, Českým středohořím a Krkonošemi nabízí ubytování v jedenácti nově zrekonstruovaných vytápěných 4 - 5 lůžkových chatkách, místa pro stanování a občerstvení pro nejen ubytované. Dále nabízí prostory pro narozeninové oslavy, svatební hostiny, vánoční večírky, Teambuilding, apd. s kapacitou max. 50 osob.
V letních měsících je kemp pro jeho ideální lokalitu zaměřen převážně na auto - moto - turistiku, cyklo - turistiku, pěší turistiku a horolezectví, k čemuž nabízíme trasy o různých délkách a obtížnostech připravené přiměřeně a pestře ke zmiňovaným odvětvím. Nabízíme i možnost vyzkoušet si jízdu podle Road Booku používaného při dálkových rally jako je Dakar, ovšem přizpůsobenému podmínkám a zákonům ČR. Možnost koupání je v nedalekém přibližně 1 Km vzdáleném Polesí, nebo na vyhlášených koupalištích Kristýna (11 Km), Hamr na Jezeře (18 Km), Sloup v Čechách (21 Km), atd.
V zimních měsících doporučujeme blízké běžecké a sjezdové tratě.”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: Cz, D, En, Rus

Jídelna Jídelna Recepce Recepce
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Zábava

Koncerty

Služby

Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Stolní tenis

Stravování

Bufet

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Stany


Plocha pro stany: 50

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Černá Louže , který hodnotilo 3 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Černá Louže. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Černá Louže.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist