Ubytování
Telefon: 778 701 516, 774 271 759







 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz





Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz





BeachCamp

BeachCamp

Chodovská 306,
NOVÁ ROLE 362 25 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Beachcamp se nachází u pláže novorolského rybníka v malebném městečku Nová Role, nedaleko od Karlových Varů i Krušných hor.

BeachCamp je celoroční ubytovací zařízení v Nové Roli na Karlovarsku. V pěti chatách disponuje deseti apartmány o celkové kapacitě 40 lůžek. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.



Nabízíme levné ubytování pro cestovatele, školní výlety, sportovní soustředění nebo firemní akce.Na vyžádání Vám zajistíme také kompletní catering.

V areálu se nachází budova s recepcí společenskou místností a velkým podkrovním multifunkčním prostorem. Dvě fotbalová hřiště vzdálené 50 m od kempu, tenisové kurty, plážový volejbal, sauna a sportovní hala to vše je k pronajmutí za poplatek.


Ubytování

Vybavení apartmánů
dva samostatné pokoje, v každém dvě lůžka (a v každém pokoji možnost jedné přistýlky)
kuchyňka s vybavení pro přípravu teplých pokrmů i stolovaní
jídelní koutek
koupelna se sprchovým koutem a toaletou

V BeachCampu můžete zaparkovat také s Váším karavanem, v oploceném a osvětleném areálu jsou parkovací místa s elektrickými přípojkami.

Pokud jste příznivci spaní pod širákem, můžete v oploceném areálu BeachCampu rozbít i stan.

Sociální zařízení

Hygienické zázemí pro návštěvníky ubytované v karavanech nebo stanech je samozřejmostí. Společné sprchy a toalety jsou přístupné v hlavní budově, žetony do sprch zakoupíte u správce kempu. Více v ceníku.

Služby

Na žádost vám zařídíme také kompletní catering na jakoukoli událost - oslavy narozenin, výročí, svatby, podnikové večírky.

BeachCamp je vyhledávaným místem pro pořádání svatebních hostin nebo i celého svatebního obřadu a následné hostiny. Samozřejmostí je možnost ubytování svatebčanů v chatkách.

Doplňující informace

Rezervujte si své pobyty pro sezonu 2020 na telefonním čísle případně emailem !

BeachCamp disponuje zázemím pro libovolnou soukromou akci. V přízemí budovy ve tvaru pyramidy je společenský sál o kapacitě 60 lidí, s barem, přípravnou a toaletami.
Krátkým schodištěm do patra navazuje velký open-space, který pojme až 120 lidí a je možné jej přizpůsobit pro libovolný účel: svatbu, firemní event nebo kulturní akci.

Majitel zařízení Jiří Švec

Jiří Švec

provozovatel

„Jste na cestách nebo se chcete levně ubytovat pár kilometrů od Karlových Varů?

BeachCamp na pláži rybníka v Nové Roli je přesně pro vás! V pohodlných plně zařízených apartmánech pro 4 osoby v šesti srubech (po dvou apartmánech) se budete cítit jako doma.

Těšíme se na Vás!!”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání

BeachCamp (11) BeachCamp (11) BeachCamp (18) BeachCamp (18) BeachCamp (5) BeachCamp (5) chatky34 chatky34 chatky62 chatky62 P8080014 P8080014 P8080032 P8080032
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Fotbal, Petangue, Víceúčelové hřiště

Koupání

Rybník

Podívejte se na hodnocení kempu BeachCamp a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu BeachCamp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí BeachCamp.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist