Ubytování
Telefon: +420 602 933 378, +420 602 933 378 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Pod Břízami

Kemp Pod Břízami
7.0 / 10 Chvályhodné
podle 1 recenzí (celkem 2)

Kunžak 410,
KUNŽAK 378 62 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.
70% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 2
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Kemp Pod Břízami


Hodnocení návštěvníků

Pavel K.

Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 12.8. - 18.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Byl jsem s rodinou na konci prázdnin 2018. Cena v poměru k vybavení. Starší ,ale dost velké chatky. Pouze absence sprchy která je společná na konci areálu nám trošku vadila, ale v létě se to dá. Kvalita jídla bez výhrad. V případě potřeby je 200 metrů daleko druhá restaurace vedlejšího areálu. Oba jsou volně průchozí. Komunikace s velmi příjemným příjemným personálem (dvě majitelky) výborná. Když jsem si zmyslel k omáčce knedlík, neváhaly ho z Kunžaku dovézt. Kvalitu vody v rybníku asi (asi určitě) neovlivní. Ohniště a parkování přímo u chatky. Vhodné pro klidnou dovolenou, možnost domácích mazlíčků. Celkový dojem ,,SPOKOJENOST".

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Martin H.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Třikrát jsme si objednali jídlo a vždycky v něm byl vlas,dát si jídlo desetkrát,najdete tam deset vlasů...ODPORNÉ!!! HUMUS!!!!nepříjemná vedoucí, jeden a půl druhů piva,voda,která možná ani není pitná(hromada železa,voda smrdí,jak lešenářská trubka).chteji abyste si platili za pytle na odpadky a ohniště chtěla ta krasavice uklidit,asi jsem si měl popel odvézt v kufru...takže v ceně nemáte vlastně nic,musíte si vše pak platit...snad i toaletní papír, kdybychom neměli,tak ho chce zaplatit...je nepříjemná, mluvit neumí a chovat se už vůbec ne...lita tam pes, kterej je jejich a nemá problém vám krást jídlo od chatky. Komorník mám rád,ale tohle je nejhorší kemp nejen v okolí tohoto rybníka... Hnus, už bych k nim nešel ani na pivo, ani se snad omejt,bylo li by treba...VUBEC NEDOPORUČUJEME!!!

  • 1

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Pod Břízami , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pod Břízami. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolíKemp Pod Břízami.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály