Ubytování
Telefon: +420 722 248 139, +420 792 336 653 


house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Strážov

Kemp Strážov

Strážov,
STRÁŽOV 340 21 | Mapa

Provozní období: 01.06. - 30.09.

Základní informace

Kemp Strážov se nachází v turisticky zajímavé lokalitě, a to sice na úpatí Šumavy ( zhruba 15km jižně od Klatov). U nás na vás nečekají nesmyslné poplatky za sprchy a koupání. Pro návštěvníky jsou zde k dispozici čtyř nebo pěti místné chatky se společným sociálním zařízením. Součástí areálu je také společná kuchyňka, vybavená ledničkou a plynovými sporáky, dvě antuková hřiště, dětský bazén se skluzavkou, ohniště, stání pro karavany, elektrické přípojky a kiosek.

Areál je vhodný pro kempování v karavanech, pod stanem, v chatkách, uspořádání dětských táborů, sportovních soustředění, školních výletů, dalších sportovních akcí a turnajů (nohejbal, volejbal,...) a srazy všeho druhu.

V okolí kempu je možnost stravování v nedaleké restauraci ve Strážově, kde se také nachází prodejna potravin. Nedaleko kempu se nachází také spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu, a to je například zámek s galerií na Klenové (10km). Nebo hrad a zámek Velhartice (20km). Dále je zde historické město Klatovy (15km) a Sušice (30km).

Vybavení

Provozní období

01.06. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

img_5424 img_5424 p1020256 p1020256
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie
Max. příkon: 230V

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

img_5345 img_5345 img_5415 img_5415 img_8951 img_8951
Vybavení chatek

Elektřina

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Venkovní bazén, Řeka, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Strážov a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Strážov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Strážov.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist