Ubytování
Telefon: 376 375 011 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Eurocamp Běšiny

Eurocamp Běšiny

Běšiny 220,
BĚŠINY 339 01 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

V našem Eurocampu s celoročním provozem Vám nabízíme nejen strávení příjemné dovolené s možností výletů do oblasti západní a střední Šumavy, ale i pořádání školení, školních výletů a ubytování při zájezdech nebo sportovních akcích.

Vhodné využít zařízení i pro školu v přírodě. Ubytování nabízíme v chatkách nebo v ATC kategorie A – stany, karavany.

WiFi internet zdarma v budově pro ATC.

Ubytování

Areál je vybaven saunou, půjčovnou grilů, sportovních potřeb. Pro sportovní vyžití jsou zde plochy pro sport s umělým povrchem – dva tenisové kurty, minigolf. Koupání možné v místě v přírodní nádrži. Součástí areálu je naučná ptačí stezka.

Ubytování ve vlastních stanech nebo karavanech.
Ubytovaným je k dispozici budova se sociálním zázemím (kuchyňka vybavená pro vaření a mytí nádobí, jídelna, sprchy, toalety).
Zařízení kuchyňky a prádelny je zpoplatněno mincovními automaty.

Ke každému stání je vybudována elektrická přípojka. Celková kapacita je 60 míst pro karavany s elektrickou přípojkou (6 A) a 40 stanových.

Pro naše hosty máme k dispozici 20 zděných chatek s kompletním příslušenstvím (chaty č.1 - č.10 o rozměrech 6,4 x 7,6m a chaty č.11 - č.20 o rozměrech 6,2 x 6,2m).
K chatkám je volný příjezd automobilem a je možné zde i parkovat.
V chatě je obývací pokoj (1 lůžko, 1 lůžko rozkládací) s plně vybaveným kuchyňským koutem, oddělená ložnice (2 lůžka), toaleta a koupelna. Před každou chatkou je příjemné posezení (zahradní nábytek - stůl a 4 židle, lavička).
Chatky jsou vytápěny el. přímotopy s možností topení v krbových kamnech.
Dvě chatky máme s bezbariérovým přístupem (chaty č. 19, 20).
V chatce je k dispozici připojení na internet (WiFi). V areálu je restaurace, tenisové kurty, minigolf a ptačí stezka.
Kapacita chatky je 4 + 1 osoba na přistýlce. Celková kapacita chatek je 80+20 osob.
Pro děti

Eurocamp je ideální výchozí místo pro výlety do oblasti západní a střední Šumavy. Vhodné pro rodiny, aktivní odpočinek, milovníky cyklistiky, turistiky, houbaření, rybaření a vodáctví.

Sportovní využití

tenisové kurty, minigolf a ptačí stezka

Služby

Školicí, vzdělávací a informační centrum v Eurocampu nabízí pořádání odborných kurzů a seminářů ve školícím sálu.
V konferenčním sálu nabízíme pořádání různých oslav, svateb, hostin (kapacita 70 - 80 osob).
Areál je vybaven saunou, půjčovnou sportovních potřeb. Pro sportovní vyžití jsou zde dva tenisové kurty s umělým povrchem, minigolf. Součástí areálu je naučná ptačí stezka.Doplňující informace

Eurocamp je ideální výchozí místo pro výlety do oblasti západní a střední Šumavy. Vhodné pro rodiny, aktivní odpočinek, milovníky cyklistiky, turistiky, houbaření, rybaření a vodáctví.
V blízkosti je možnost rybolovu - rybaření Chlístov.
Příjemné výlety na kánoích, kajakem nebo raftem po řece Otavě budou pro vás nezapomenutelným zážitkem. Půjčovna lodí Otava nabízí jednodenní výlety ve třech úsecích s možností zapůjčení lodí, raftů a dalšího vybavení.

Majitel zařízení za Eurocamp

za Eurocamp

provozovatel

„V našem kempu s celoročním provozem Vám nabízíme nejen strávení příjemné dovolené s možností výletů do oblasti západní a střední Šumavy, ale i pořádání školení, školních výletů a ubytování při zájezdech nebo sportovních akcích. Vhodné využít zařízení i pro školu v přírodě. Ubytování nabízíme v chatkách nebo v ATC kategorie A – stany, karavany.

Těšíme se na Vás!”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání

Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky Eurocamp Běšiny chatky
Typ kempu

Chatová osada

Kemp vhodný pro

pro firemní a skupinové akce, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Eurocamp Běšiny a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Eurocamp Běšiny. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Eurocamp Běšiny.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist