Kempy Zlínsko

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Zlínsko
Eurocamping Bojkovice
Vynikající 9.4 / 10 podle 11 recenzí

Štefánikova 1008, 687 71 Bojkovice (mapa)

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města. Areál kempu je částečně zastíněn a nachází se v mírném údolí řeky Olšavy na úpatí Bílých Karpat v nadmořské výšce 301 metru. Autobusová zastávka či vlakové nádraží jsou vzdáleny pouze cca 500 m. Město Bojkovice leží ve východní části okresu Uh. Hradiště v údolí řeky Olšavy. Nad městem se rozkládá zámecká obora s… více...

Rekreační středisko REVIKA

Lázeňská 1035, 763 12 Vizovice (mapa)

Rekreační areál REVIKA se nachází uprostřed krásné přírody Vizovických vrchů, 3 km jižně od… více...

Autocamping Luhačovice, přehrada
Skvělé 8.9 / 10 podle 18 recenzí

Přehrada, 763 26 Luhačovice (mapa)

Autocamping Luhačovice se nachází u malebného lázeňského města Luhačovice, přímo na přehradě. … více...

Chaty Kotárky

Ráztoka 308, 768 45 Rusava (mapa)

RS SOLA GRATIA

Lázně 550, 768 61 Rusava (mapa)

SEMETÍN

Na Kopečku 7/6, 755 01 Vsetín (mapa)

Držková

Třída Tomáše Bati, 763 19 Držková (mapa)

Autokemp Slovácko

Březolupy 474, 687 13 Březolupy (mapa)

Sportovní areál Horní Lideč

Horní Lideč 292, 756 12 Horní Lideč (mapa)

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od 0 do 0

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.4/10
Skvělé 8.6/10

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Zlín a jeho okolí je pro turisty velmi rozmanitou oblastí, která láká architektonickými památkami i přírodními zajímavostmi. Samotné město Zlín je vyhledávaným místem pro svou urbanistickou jedinečnost a zachovalost historických částí města. Pro historický rozvoj města byl nejdůležitější postavou podnikatel Tomáš Baťa, který zde vybudoval proslulou obuvnickou továrnu. S průmyslovým růstem šle ruku v ruce i rozmach architektonický. Baťa hromadně stavěl „kolonie” domků pro své dělníky a další zaměstnance. Veškerá výstavba se nesla v duchu funkcionalistické architekturu, která je dodnes pro Zlín velmi typická. Nejznámější stavbou je mrakodrap “jednadvacítka”, které dnes slouží jako sídlo Zlínského kraje. Nedaleko od Zlína se nachází hřeben Bílých Karpat, můžete navštívit lázně Luhačovice se stavbami Dušana Jurkoviče nebo likérku a zámek ve Vizovicích. Kempování na Zlínsku je pro vás ideálním místem, pokud chcete spojit aktivní dovolenou uprostřed přírody s prohlídkou pamětihodností. Zlínsko je protkaté množstvím cyklostezek, které spojují in-line bruslaře a cyklisty s okolními turistickými cíly (Buchlov, Hostýn, Baťův kanál a další). Vydáte-li se na Zlínsko s dětmi, můžete zavítat do nejlepší zoologické zahrady u nás (Zoo Zlín-Lešná) nebo do hřebčína Napajedla a jako výchozí místo zvolit právě některý z kempů u Zlína. Město Zlín je mimojiné oceněno jako město zeleně a architektury, díky čemuž se stal vyhledávaným cílem turistů.

Rekreační oblast Zlínsko se nachází na území a nabízí celkem 175 kempů. Navštivte kempy Zlínsko. V oblasti Zlínsko najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Dovolená s dětmi, Ubytování na venkově a Chatová osada.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist