Ubytování

Kempy v Moravské Třebové

Aktivní filty:

  •  Moravská Třebová
Kemp IVETA
Úžasné 10.0 / 10 podle 3 recenzí 

Svojanov, 57101 Moravská Třebová

Přijeďte strávit dovolenou do krásného rekreačního střediska, které leží v malebném údolí Svojanova, lemovaného lesy, loukami a rybníky. Oblast je charakteristická čistým ovzduším a dokonce se říká, že je to jedno z nejčistších míst v ČR, proto je vhodným místem pro alergiky. Ale i pro rybáře nebo lidi co mají rádi klid a chtěji si pořádně odpočinout.    Více...

Srnčí

Moravská Třebová, 57101 Moravská Třebová

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy. Město má bohatou historii a nabízí tak několik historických památek, které zájemci o ubytování v Moravské Třebové mohou ocenit. Patří mezi ně například radniční budova, zámek Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie, nebo loretánská kaple. Za zmínku stojí také historické náměstí, které je srdcem města a nachází se na něm morová sloup. Městem vede několik prohlídkových okruhů, které vám představí dějiny Moravské Třebové, měšťanský i venkovský život v oblasti, ale zavedou vás také do středověké mučírny anebo do alchymistické lamoratoře mistra Bonaciny, astrologa a alychmisty. Ubytování v Moravské Třebové je vyhledávané v letních měsících, kdy lze využívat například místní aquapark, ale i po zbytek roku, kdy můžete podnikat výlety do nejrůznějších míst v okolí. Vydat se můžete například na Křížový vrch na východním okraji města s pozdně gotickým hřbitovním kostelem Povýšení sv. Kříže nebo k rozhledně Pastýřka. Penzion v Moravské Třebové je také ideálním výchozím bodem pro navštívení malebné úzkokolejky v Mladějově, po níž se lze i svézt. K vidění je zde také expozice železniční, silniční, zelezniční a stavební techniky. Unikátní může být také návštěva Muzea hracích automatů, mincových automatů, flipperů, hudebních jukeboxů a her. Sbírka čítá více než 300 kusů.

Kempy v v Moravské Třebové, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 2 kempů. Město Moravská Třebová poskytuje ubytování v kategoriích: Vhodný pro cyklisty, Wellness pobyty a Chatová osada a nachází se v rekreačních oblastech či Svitavsko. Město Moravská Třebová je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist