Ubytování

Kempy na řece Ploučnici

Aktivní filty:

  •  řeka Ploučnice
CHATOVÁ OSADA ANDĚL

Liberecká 99, 47128 Hamr na Jezeře

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 720 039 114 !!! ...NOVĚ UBYTOVÁNÍ V CHATOVÉ OSADĚ "ANDĚL" PŘÍMO NA BŘEHU HAMERSKÉHO JEZERA S VLASTNÍ PLÁŽÍ... Chatová osada Anděl je jedno z nejromantičtějších míst, kde trávil svůj volný čas i slavný herec Jaroslav Marvan. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou přímo na břehu Hamerského jezera. Naprostá "Riviéra severu". :-)    Více...

Vodácký kemp U Kerama

Žizníkov, 47001 Česká Lípa

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.3/10
Skvělé 9.2/10

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Kalhoty Pinguin Signal
2 618 Kč3 490 Kč
Koupit

Zobrazit kompletní nabídku

Řeka, která „teče do kopce“. Ploučnice si takovou přezdívku si vysloužila díky svým četným meandrům. Romantické okolí řeky si drží odstup od civilizace, čímž si stále udržuje svoji divokost. Nicméně i tak lze narazit na několik autokempů a kempů, ve kterých se lze ubytovat. Pramen Ploučnice se nachází pod Ještědem v Libereckém kraji. Splavných je 85,5 km řeky, protéká severní část Čech vymezenou Ralskou pahorkatinou, Českým středohořím a Lužickými horami. Mezi nejzajímavější úkazy na Ploučnici patří Průrva Ploučnice, což je unikátní úsek řeky tekoucí mezi desítkami metrů vysokými pískovcovými skálami a uměle vytesaným tunelem s několika jezy. Meandry lemující lužní lesy a louky kolem řeky mezi i Mimoní a Českou Lípou jsou dokonce přírodní památkou. Pokud budete chtít okolí řeky prozkoumat na kole, tak si jízdu můžete zpestřit návštěvou atraktivních památek (zříceniny hradu Děvín, Mimoň, Lipý, hrad Ralsko nebo zámky v Děčíně či Benešově nad Ploučnicí). Z Ještědu je vhodnější horské kolo, avšak zbytek lze bez problémů zvládnout na silničním kole. Profil je totiž rovinatý, občas mírně zvlněný a z České Lípy se pak jede hlavně po asfaltových cestách. Kempy na Ploučnici jsou vhodné jak pro vodáky, tak i cykloturisty, kteří brázdí cesty okolo řeky. Při kempování v chatkách či ve stanech u Ploučnice zažijete nezapomenutelné chvíle, které si můžete zpestřit krátkými výlety v blízkosti řeky.

Rekreační oblast řeka Ploučnice se nachází na území u Ploučnice a nabízí celkem 3 kempů. Navštivte kempy řeka Ploučnice. V oblasti u Ploučnice najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Luxusní ubytování, pro naturisty a Horský.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist