Ubytování

Kempy v Hlučíně

Aktivní filty:

  •  Hlučín
ATC Hlučín

Celní 1731/12a, 74801 Hlučín

Kemp na břehu Hlučínského jezera umístěný do rozsáhlého sportovně rekreačního areálu s travnatými plážemi, přírodními bazény a sportovišti. V areálu jsou pořádány pravidelné kulturní a sportovní akce. Každý víkend koncerty a diskotéky.    Více...

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Čelenka Kama CW04
584 Kč730 Kč
Koupit

Zobrazit kompletní nabídku

Hlučín je město v okrese Opava v Moravskoslezském kraji. Ve městě žije zhruba 14 tisíc obyvatel a městské centrum je současně městskou památkovou zónou. Ubytování v Hlučíně je vyhledávané především pro bohatou historii města a rozmanité historické památky. Památkově chráněná stavba sv. Jana Křtitele patří mezi dominanty města, sousedí se zámkem, který je jednou z nejvýznamnších historických staveb na území města Hlučína a spolu s areálem parku vymezuje rozsah historického jádra města. Za zmínku stojí také kostel sv. Markéty, evangelický kostel, nebo budova radnice. Pokud si zvolíte pro ubytování penzion v Hlučíně, můžete navštívit také Areál čs. opevnění Hlučín - Darkovičky, který je jedinečným fortifikačním systémem ceněným napříč Evropou. V areálu se navíc pořádá řada vzdělávacích a vzpomínkových akcí. Za návštěvu pak také stojí Muzeum Hlučínska, kde je k vidění například stálá expozice o lidech na Hlučínsku. Sportovní nadšenci pak mohou hlučínsko projet křížem krážem po celém obvodu na kole. Trasy jsou zde nenáročné a perfektně značené.

Kempy v v Hlučíně, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 1 kempů. Město Hlučín poskytuje ubytování v kategoriích: Wellness pobyty, V centru města a Golf a nachází se v rekreačních oblastech Ostravsko - Slezsko či řeka Opava. Město Hlučín je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist