Kempy Male Karpaty

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Male Karpaty

města

Zlaté piesky
Průměrné 3.5 / 10 podle 2 recenzí

Senecká cesta 2, 821 04 Ružinov (mapa)

INTERCAMP s.r.o. prevádzkuje ubytovacie zariadenia v Areáli zdravia na Zlatých pieskoch, ktorý je najväčším rekreačno-športovým strediskom Bratislavy, hlavného mesta SR. Je lokalizovaný na severovýchodnom okraji mesta, pri hlavnom ťahu cesty smerom na Žilinu. Oblasť okolia Bratislavy má veľmi dobré klimatické podmienky na letnú rekreáciu. Priemerná ročná teplota je 10,2 °C, o čom svedčí 2000… více...

Připravujeme
Autokemping Slnečné Jazerá - juh

Nám. 1. mája 4, 903 01 Senec (mapa)

ATC Kamenný mlyn

Plavecký Štvrtok 135, 900 68 (mapa)

Lipót - Maďarsko

Smolenická 5, 851 05 Bratislava (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Malé Karpaty nejsem až tak malé, jak se může zdát. Z nížiny vystupují i o 500 metrů a celková délka pohoří je necelých 100 km. Malé Karpaty začínají v Bratislavě na Dunaji a táhnou se až po Nové Město nad Váhom. Zajímavostí je, že se v místních lesích okolo Bratislavy scházeli a bojovali během 2. světové války partyzáni. Překrásná oblats je typická zejména pro zalesněné a skalnaté kopce, na kterých turisté naleznou jedny z nejkrásnějších slovenských zřícenin. Mezi nejznámější patří hrad Děvín, Plavecký hrad, Čachtice a další hradní objekty - Ostrý Kameň, Dobrá Voda nebo Červený Kameň. Z hradu Děvín se nabízí nádherný výhled na soutok Dunaje a Moravy. Nejširší místo pohoří mezi Svatým Jurem a Lozornem má pouze 16 km. Nejvyšším vrcholem pohoří Malé Karpaty jsou Záruby (768 m n.m.). Svými krásami přitom mohou směle konkurovat mnohem vyšším a známějším slovenským horám. Výhodou je, že zde není rozvinutý masový turismus a také nejsou daleko z ČR. Díky dálnici Brno – Bratislava se do nich dopravíte velmi rychle a snadno. Zkušení cestovatelé sem doporučují zavítat hlavně na jaře, kdy jsou díky zeleným bukovým lesům a rozmanitým rostlinám nejkrásnější. Kempy v Malých Karpatech jsou dostupné na mnoha místech. Po obvodu pohoří leží spousta vesniček s místy pro kempování nabízející příjemné a klidné prostředí jako startovní bod pro výlety do okolních kopců. Kromě stanů jsou vhodnou variantou pro ubytování třeba chatky nebo karavany.

Rekreační oblast Male Karpaty se nachází na území a nabízí celkem 23 kempů. Navštivte kempy Male Karpaty. V oblasti Male Karpaty najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Wellness pobyty, Pro gurmány a Dovolená s dětmi.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist