Ubytování

Kempy na Liptovské Mare

Aktivní filty:

  •  Liptovská Mara
Mara CAMPING / ATC Liptovský Trnovec
Chvályhodné 5.0 / 10 podle 1 recenzí 

Liptovský Trnovec, 3101 Liptovský Mikuláš

Mara CAMPING \/ ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.   Více...

ATC Marina Liptov

Bobrovník 140, 3223 Liptovský Mikuláš

CAMPING JANKA

Besenova 108, 3483 Bešeňová

Camping Villa Betula

Brnice 166, 3223 Liptovský Mikuláš

Rybárska osada

Liptovská Sielnica 276, 03223 Liptovská Sielnica

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Liptovská Mara je vodní nádrž u Liptovského Mikuláše pojmenovaná podle zaniklé obce Liptovská Mara, která byla spolu s dalšími obcemi (Liptovská Sielnica, Paludza, Vrbie, Nižné a Vyšné Dechtáre, Demčín) zaplavena při stavbě nádrže. Z obce se zachoval pouze gotický kostelík, který stojí v lokalitě Havránok. Díky své rozloze je právem přezdívána jako Slovenské či Liptovské moře. V blízkosti přehradní hráze se nachází výše zmíněná archeologická lokalita Havránok s typickým keltským obydlím, laténskou hradbou, středověkým obranným příkopem, ale i pozůstatky obytné šachty s oltářem, která byla u druidské svatyně. Méně známé, ale o to zajímavější je arboretum na poloostrově Ratkovie s naučnou stezkou. Na Liptovské Mare jsou široké možnosti rybolovu a také tu můžete absolvovat vyhlídkovou plavbu lodí s kapacitou 50 míst. V létě přehrada nabízí široké možnosti pro vodní sporty jako koupání, surfování, jízdu na vodních skútrech a jiné. Penzion u Liptovské Mary hledejte i zimních měsících, kdy zde turismus a rekreace příliš neupadá. Nejvyhledávanější penziony u Liptovké Mary se nachází v přilehlých obcích jako Bešeňová, Liptovský Mikuláš, Vlachy nebo přímo u břehů vodní nádrže. Kromě celoročně provozovaných penzionů je v blízkosti provozováno termální koupaliště a aquapark Bešeňová a celoroční vodní zábavní park Tatralandia, jenž je největší zařízení tohoto typu na Slovensku, v Čechách i v Polsku.

Rekreační oblast Liptovská Mara se nachází na území Liptovské Mary a nabízí celkem 5 kempů. Navštivte kempy Liptovská Mara. V oblasti Liptovské Mary najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Horský, Levné ubytování a Wellness pobyty.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist