Ubytování

Kempy v Krupce

Aktivní filty:

  •  Krupka
Nalezeno kempů: 0

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 14.04 km
Náš tip
20180702_174943
Autocamp Osek

Nelsonská 669, 41705 Osek

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Můžete u nás stanovat, kempovat i bydlet v chatě. Dovolená v kempu je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, aktivní i rekreační sportovce, motorkáře, kteří náš kemp ocenili jako „Nej kemp pro motorkáře“, dále je zde možnost školních pobytů i adaptačních kurzů.    Více...

Vzdálenost: 8.77 km
barbora
Eurocamp Barbora
Průměrné 3.0 / 10 podle 1 recenzí 

Oldřichov, 41724 Jeníkov

Tento camp se nachází na břehu vodní nádrže Barbora pod úpatím Krušných hor v obci Oldřichov u Ducho   Více...

Vzdálenost: 5.68 km
P1110787
Autokemp CHABAŘOVICE
Vynikající 9.3 / 10 podle 3 recenzí 

Přestanovská 685, 40317 Chabařovice

Jsme menší autokemp na břehu přírodního koupaliště.Večer je možné trávit u ohně v našem areálu.   Více...

Vzdálenost: 12.02 km
Campsite Kleiner Galgenteich

Galgenteichstr. 3, 01773 Altenberg (Německo)

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0/10
Vynikající 9.5/10

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Krupka je město na úpatí Krušných hor, které leží v okrese Teplice v Ústeckém kraji. Pro zájemce o ubytování ve Krupce je jistě výhodou blízkost měst Teplice a Ústí nad Labem, ale také klid, který okolí Krupky nabízí. Hlavní doménou města je hrad Krupka, neboli jeho zřícenina, která nabízí impozantní výhled do dalekého okolí města. Vedle hradu však zájemci o penzion v Krupce ocení také další pamětihodnosti, které se ve městě nacházejí, jako je bazilika Panny Marie Bezbolestné, která je významným poutním místem Lužických Srbů, Kostel sv. Ducha a nebo Kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13. století. Ideálním prostředkem pro výlety je také dvousedačková lanová dráha Bohusodov - Komáří vížka, která byla postavena v letech 1950 - 1952 a se svými 2348 m byla nejdelší lanovou dráhou ve střední Evropě bez mezistanice. Blízko města také sídlí bývalé cínové doly, nyní je zde k dispozici prohlídková štola Starý Martin, která je jedním z nejvýznamnějších důlních děl krupského revíru. Krupka však láká také zájemce o ubytování v zimních měsících, kteří milují zimní sporty. Krušnohorská magistrála je nejoblíbenější běžkařskou trasou Krušných hor.

Kempy v v Krupce, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 0 kempů. Město Krupka poskytuje ubytování v kategoriích: Tábořiště, Na horách a Wellness pobyty a nachází se v rekreačních oblastech České středohoří či Krušné hory. Město Krupka je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist