Ubytování

Kempy v Hradci Králové

Aktivní filty:

  •  Hradec Králové
KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK
Velmi dobré 8.3 / 10 podle 7 recenzí 

Malšova Lhota, Lhotecká 5, 50009 Hradec Králové

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line brus   Více...

ATC Caravan

Stříbrný rybník, 50003 Hradec Králové

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Kalhoty Pinguin Signal
2 618 Kč3 490 Kč
Koupit

Zobrazit kompletní nabídku

Hradec Králové je historické město s velmi rozmanitou historií, která sahá až do období pravěku, kdy byla tato oblast poprvé osídlena. Toto východočeské město leží na soutoku dvou řek - Labe a Orlice a až do poloviny 19. století město sloužilo jako vojenská pevnost. Zpestřit pobyt si můžete návštěvou několika krásných dominant, které leží přímo na Velkém náměstí v centru Hradce Králové. Mezi nejvyhledávanější patří gotická katedrála sv. Ducha, Bílá věž a barokní Stará radnice. Příznivci archeologie nesmí opominou místní Archeopark ve Všerstarech, kde naleznou tzv. živou archeologii zahrnující 3D modely historické podoby pevnosti nebo ukázky ze života tehdejších obyvatel. Mezi další zajímavé místa patří slavné Klicperovo divadlo, Braunův Betlém nebo Hospital Kuks. Hradec Králové jako kulturní centrum kraje poskytuje podporu i řadě hudebním festivalům. Největším z nich festival Rock for People, kam se sjíždějí hudební příznivci z celé střední Evropy. Jste-li naopak vyznavači klidných procházek v přírodě, letního koupání či cykloturistiky, tak si určitě oblíbíte nedaleký rybník Byřička. Zkrátka každý přijde na své, pokud se ubytujete v penzionu v Hradci Králové jako rodina, o dětský program máte vystaráno. Rodiče mohou projít muzea s historickými památkami a děti zase přivítají možnost užít si zábavy v nově otevřeném rodinném zábavním parku Tongo.

Kempy v v Hradci Králové, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 2 kempů. Město Hradec Králové poskytuje ubytování v kategoriích: Wellness pobyty, Aktivní dovolená a Golf a nachází se v rekreačních oblastech Hradecko,řeka Labe či řeka Orlice. Město Hradec Králové je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist