Ubytování

Kempy v Jirkově

Aktivní filty:

  •  Jirkov
Autocamp a rekreační středisko Červený Hrádek
Průměrné 3.0 / 10 podle 4 recenzí 

Červený hrádek 36, 43111 Jirkov

Rekreační areál Červený Hrádek se nachází na východním okraji města Jirkova asi 3 km od Chomutova. Areál nabízí veřejnosti široké spektrum služeb. Mezi hlavní možnosti využití patří ubytování v 18ti čtyřlůžkových chatkách, možnost stanování, prostory autokempu s připojením k elektrické energii pro 20 vozů, možnost celodenního stravování, dále koupání v nově zrekonstruovaných bazénech, prostory pro   Více...

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Město Jirkov leží v Ústeckém kraji, na úpatí Krušných hor. Historie města se začala psát již ve třináctém století a jeho pravděpodobným zakladatelem byl Přemysl Otakar II. Obec leží velkou čátí na ložisku hnědého uhlí a až k samotným hranicím města přiléhá chráněné ložiskové území Otvice. Pro volbu ubytování v Jirkově by vás mohly nalákat místní historické památky, například děkanský kostel sv. Jiljí, Městská věž s vyhlídkou a expozicemi, barokní Červený Hrádek nebo morový sloup s Pietou. Pokud jste se rozhodli pro penzion v Jirkově, pak určitě nezapomeňte navštívit také Dlouhý sklep, který je uměle vyhloubeným sklepením z 16. století. Ti, kdo si rádi dopřejí relaxaci a odpočinek, mohou využít různé wellness služby na Červeném Hrádku. Jako tip pro výlety do okolí lze doporučit pěší či cyklistickou výpravu po Seeberské cestě k zříceninám hradu Starý a Nový Žeberk.

Kempy v v Jirkově, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 1 kempů. Město Jirkov poskytuje ubytování v kategoriích: Aktivní dovolená, Chatová osada a Dovolená s dětmi a nachází se v rekreačních oblastech České středohoří,Krušné hory či Krušné hory - západ. Město Jirkov je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist