Ubytování

Kempy v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi

Aktivní filty:

  •  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Rybářská chata na Labi

Brandýs nad Labem, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nabízíme k pronájmu chatu přestavěnou z maringotky na břehu Labe, v lokalitě Stará Boleslav – Brandý   Více...

Kemp Proboštská jezera
Chvályhodné 5.5 / 10 podle 2 recenzí 

Proboštská jezera, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 12.15 km
Náš tip
karavany (3)
Camping Sokol Praha

Národních hrdinů 290, 19012 Praha

Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole. Služby, které poskytujeme, jsou na vysoké evropské úrovni. Camping Sokol Praha je oceněn čtyřmi hvězdičkami a je každoročně sledován a hodnocen kempovými kl   Více...

Vzdálenost: 9.93 km
Camping 1
Camping Praha Klánovice ****

Slechtitelska 1020, 19014 Praha

Camping Praha Klánovice - kempování ve stanu nebo s přívěsem, ubytování v mobilních domech, sport a    Více...

Vzdálenost: 6.89 km
Autokemp Kačer
Skvělé 9.0 / 10 podle 1 recenzí 

Křenek 118, 27714 Křenek

Vzdálenost: 12.65 km
Camp Bušek - Prague

U Parku 6, 18200 Praha

Vzdálenost: 14.7 km
Siesta

Pod Šancemi 5, 19000 Praha

Vzdálenost: 13.92 km
130728101720_map_2012_aerea_parco_2_con
Camping Marina di Venezia

Via Montello 6, 30013 Cavallino (Itálie)

Camping Marina di Venezia byl založen v 60. letech dvěma blízkými přáteli, kteří sdíleli stejné obch   Více...

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je dvojměsto v okrese Praha-východ. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je přirozeným centrem regionu, kde žije přes 17 tisíc obyvatel. Město se rozprostírá na březích řeky Labe v polabské nížině a v kotlině nivy. Na území města a v jeho okolí jsou zachovány zbytky původního lužního lesa, přičemž historická jádra jak Brandýsa nad Labem, tak Staré Boleslavi jsou městskými památkovými zónami. Město vzniklo sloučením obou historicky významných měst a nabízí tak velký počet nejen historických památek. Pokud si pro ubytování vyberete penzion v Brandýse nad Labem-Staré Bolesvi, stojí za návštěvu zejména místní pamětihodnosti. K nejvýznamnějším patří především zámek na místě gotického hradu, kamenný most sv. Jana Nepomuckého a barokní pivovar v Brandýse nad Labem. Ve Staré Boleslavi se nachází například románská bazilika sv. Václava v místech, kde byl Sv. Václav zavražděn, románský kostel sv. Klementa, nebo kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 17. století. Pokud penziony v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi zvolíte k ubytování koncem září, můžete v rámci svátku sv. Václava vyrazit na Národní svatováclavskou pouť, která je největší oficiální oslavou státního svátku Dne české státnosti. Zájemce o ubytování v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi, kteří mají rádi přírodu, by mohlo zajímat například Přírodní bludiště Brandýs nad Labem, naučná stezka u vodního parku Čabárna v nedalekém Brandýsku, nebo možnost koupání u Proboštských jezer. V části města Brandýs nad Labem se nachází také Sportcentrum, které nabízí vodoléčbu, masáže, ale i venkovní a vnitřní sportovní prostory. Pro sportovní vyžití dále Brandýs nad Labem-Stará Boleslav nabízí Kanál pro vodní slalom, nebo cyklo a inline stezku podél Labe.

Kempy v v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 2 kempů. Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav poskytuje ubytování v kategoriích: Wellness pobyty, Rekreační středisko a Romantické ubytování a nachází se v rekreačních oblastech Praha východ,řeka Labe či Střední Čechy - severovýchod - Polabí. Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist