Ubytování

Kempy v Bílině

Aktivní filty:

  •  Bílina

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 10.36 km
Náš tip
20180702_174943
Autocamp Osek

Nelsonská 669, 41705 Osek

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Můžete u nás stanovat, kempovat i bydlet v chatě. Dovolená v kempu je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, aktivní i rekreační sportovce, motorkáře, kteří náš kemp ocenili jako „Nej kemp pro motorkáře“, dále je zde možnost školních pobytů i adaptačních kurzů.    Více...

Vzdálenost: 10.22 km
barbora
Eurocamp Barbora
Průměrné 3.0 / 10 podle 1 recenzí 

Oldřichov, 41724 Jeníkov

Tento camp se nachází na břehu vodní nádrže Barbora pod úpatím Krušných hor v obci Oldřichov u Ducho   Více...

Vzdálenost: 9.66 km
Benedikt

Rekreační 1048, 43401 Most

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Bílina je město ležící v Ústeckém kraji v okresu Teplice na severu Čech. V Bílině žije téměř 16 tisíc obyvatel. Město leží v údolí řeky Bíliny a je obklopené vrchem Chlumem, svahy Kaňkova a horou Bořeň. Hora Boreň je zajímavá svým tvarem, když ze západního pohledu připomíná siluetu ležícího lva. Zájemci, kterí zvolí ubytování v Bílině ocení zejména lázně Bílinská Kyselka, díky kterým Bílina získala titul lázeňského města. Voda Bílinská kyselka se ve městě stále stáčí. Krásný je také přilehlý lesopark včetně kavárny, který je přístupný veřejnosti. Pokud zvolíte penzion v Bílině, stojí za navštívení také několik pamětihodností města, ke kterým patří například kostel sv. Petra a Pavla ze 14. století, nebo kostelík Zvěstování Panny Marie z 15. století. Za zmínku stojí také Márové náměstí a budova radnice s kašnou. Sportovně založení zájemci o ubytování v Bílině mohou využít půjčovny elektrických vozítek Segway, na kterém lze podnikat výlety do okolí Bíliny, Teplic, Mostu nebo Chomutova.

Kempy v v Bílině, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 1 kempů. Město Bílina poskytuje ubytování v kategoriích: Tábořiště, Wellness pobyty a Aktivní dovolená a nachází se v rekreačních oblastech České středohoří či Krušné hory. Město Bílina je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist