Štilec

8.7 / 10 Skvělé
podle 3 recenzí

Kamenný Újezd,
KAMENNÝ ÚJEZD 373 81

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Provoz:květen - září
Ubytování:
Chaty:
10 x pětilůžková
9 x čtyřlůžková
10 x třílůžková
7 x dvoulůžková
120 stanových jednotek (stany a karavany)
Dne 8.8.2012 navštívil kemp "inspektor TV NOVA" a našemu kempu udělil stříbrnou hvězdu viz reportáž: http://tn.nova.cz/zpravy/prazdninovy-inspektor/kemp-stilec-splnil-narocne-pozadavky-inspektora-obdrzel-stribro.html . Tohoto ocenění si vážíme a i nadále budeme dělat vše pro spokojenost našich hostů.
Vybavení:Chaty:
čtyř a pětilůžkové: kuchyňský kout se studenou vodou, nádobím, lednicí a dvouplotýnkovým el. vařičem, obývací místnost se 2 lůžky, ložnice včetně povlečení, umývárna se studenou vodou, WC, balkon.
třílůžkové: malý kuchyňský kout s nádobím, lednicí a dvouplotýnkovým el. vařičem, obytná místnost se 3 lůžky včetně povlečení, do chat není zavedena voda.
dvoulůžkové: velmi jednoduché ubytování, chaty jsou vybaveny pouze jednou palandou včetně povlečení, do chat není zavedena voda.
Pro všechny typy chat jsou k dispozici společné sprchy s teplou vodou. Dvou a třílůžkové chaty mají v areálu společné sociální zařízení s WC a pisoáry.
Stany a karavany: společné kuchyňky s el. vařiči a teplou vodou, společné sociální zařízení (sprchy, pisoáry, WC), pro karavany jsou k dispozici el. přípojky.
Pobyt psů v kempu je povolen.
Sportovní vyžití:
koupání v rybníku Štilec, sportovní rybolov, minigolf. Obec Kamenný Újezd nemá ve vlastnictví rybník Štilec a není ani provozovatelem rybolovu, na recepci autokempu je však možné zakoupit povolenku k rybolovu. Upozorňujeme rybáře, že povolenku lze prodat pouze po předložení státního rybářského lístku vydaného v České republice!!!

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Psi povoleni, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 220 V

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Aktivity a akce v okolí

5.6.2015 Slavnosti piva v Českých Budějovicích
Slavnosti piva v Českých Budějovicích

Výstaviště České Budějovice a.s. | Výstaviště České Budějovice a.s. zve na 19. ročník oblíbeného pivního festivalu. Akce probíhá: 5. 6. 2015 - 6. 6. 2015

5.6.2015 Připravujeme
Muzejní noc v Českých Budějovicích

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích | Na 5. červen 2015 připravuje Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích svou tradiční Velkou Muzejní noc. Netradiční však bude nejen místo konání - areál Žižkova rodiště v Trocnově, ale zejména téma letošní muzejní noci, kterým jsou rituály a šamani. Akce probíhá: 5. 6. 2015 - 5. 6. 2015

6.6.2015 Koncert žáků ZUŠ Vodňany na zámku Kratochvíle
Koncert žáků ZUŠ Vodňany na zámku Kratochvíle

Kratochvíle - zámek | Každoroční koncert žáků Základní umělecké školy Vodňany pod vedením Evy Matouškové a Jana Matouška v horním sále zámku Kratochvíle. Akce probíhá: 6. 6. 2015 - 6. 6. 2015

6.6.2015 Hornické slavnosti Rudolfov
Hornické slavnosti Rudolfov

Společnost přátel Rudolfova | Dne 6. června 2015 se ve městě Rudolfově u Českých Budějovic uskuteční již 16. ročník historicky laděných slavností města. Akce probíhá: 6. 6. 2015 - 6. 6. 2015

6.6.2015 Připravujeme
Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2015

České Budějovice | Budějovický půlmaraton - nádherný závod v jihočeské metropoli. Zaběhejte si v největším jihočeském městě, které je známo svou bohatou historií a malebným okolím. Součástí tohoto festivalu zdraví a aktivního životního stylu je i Běh na 10 km, Štafetový běh a Rodinný běh. Akce probíhá: 6. 6. 2015 - 6. 6. 2015

Ceník - Štilec

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Štilec, který hodnotili 3 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Štilec. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Štilec.

Doporučujeme navštívit

Koupaliště s čističkou vody
Skvělé 9.1/10
4
Velmi dobré 7.9/10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist